Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סטטיסטיקה רישוי רכבים ינואר-ספטמבר 2017

car_me
שימו לב! השרשור הזה בן 2365 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

CHR רק 400 מכירות? ציפיתי להרבה הרבה יותר.

רק שורה אחת למטה ותוכל להרגע, לגירסת ההייבריד של הצינוקון הזה למעלה מ 3K חתיכות על הכביש וגם רואים את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 62
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

א. 10000 פיקנטו. איך ימכרו אותה אח"כ ביד שנייה? הישראלים מתים עליה אבל לא ברור לי איך היא יכולה לשמור על מחיר נורמלי בשוק יד שניה עם היצע כ"כ גדול.

ב. ממש חבל על הטווינגו, יבואן חזרזיר שחשב שבגלל העיצוב החמוד יש לו פיאט 500. אם הוא היה מוכר אותה ב60 אלף לידנית מהתחלה הוא היה יכול לבנות מומנטום ולמכור מספיק בשביל שיהיה לו רכב בסגמנט הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

12 קליאו RS לעומת מספרים בודדים בשנים קודמות.

שמורידים מחיר אז אפשר למכור יותר.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש 10000 שרצו פיקנטו חדשה, אלא לא יתקשו למצוא 10000 שרוצים אחת משומשת. לפיקנטו שמירת ערך מעולה למרות הפופולריות הרבה.

אתה לא יכול לומר "יש לה שמירת ערך מעולה" אם אני טוען שלא ברור איך היא תשמור על הערך שלה. אתה יכול לומר- אבל זה לא טיעון אמיתי או הסבר.

היא לא מכושפת. חוקי היצע וביקוש. יש ביקוש גדול, אבל יש היצע עצום בשוק המשומשות של פיקנטו = ירידה במחיר. יכול להיות שכל השוק על הפנים והיא במצב סביר בגלל שהיא אוטו טוב, שאנשים אוהבים, אבל נראה לי שלא קל למכור היום רכב שיש ממנו כ"כ הרבה. אתה צריך אקזמפלר ממש טוב.

עריכה אחרונה על ידי eitanm
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא משנה כמות ההיצע משנה היחס בין ההיצע לביקוש, היצע עצום אבל ביקוש עוד יותר עצום יגרום לסחירות מצויינת ולהיפך, היצע של רכב בודד שאין לו אפילו ביקוש של אדם אחד יהיה מדובר בחתונה קתולית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי חבר בעבודה שמוכר פיקנטו 2011 ידנית, מקבל בלי סוף הודעות וטלפונים.

אובייקטיבית אין שם שום דבר חריג, קילומטרז ומצב "רגילים", לא משהו מרגש.

הביקוש אצלו פסיכי בזמן שאנשים פה בפורום מדווחים שבועות שלמים בלי טלפון אחד מסכן על המודעה שלהם.

הזוי.

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק שורה אחת למטה ותוכל להרגע, לגירסת ההייבריד של הצינוקון הזה למעלה מ 3K חתיכות על הכביש וגם רואים את זה.

ההפך עכשיו אני לא רגוע, שונא את הקטגוריה שלו .

HYUNDAI ELANTRA '17 
TOYOTA Corolla '08

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היא לא מכושפת. חוקי היצע וביקוש.

אז זהו, שהיא אכן מכושפת. הביקוש לדגם מאז שהושק לפני כשש שנים, כחדש או יד 2, נשאר גבוה מאוד כמעשה כישוף. ישנם הסברים רציונליים, אך גם כאלו השייכים למדעי החברה ומדעי ישראל ישראלי. הפיקנטו זה הלנד קרוזר של הרכבים העממיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא משנה כמות ההיצע משנה היחס בין ההיצע לביקוש, היצע עצום אבל ביקוש עוד יותר עצום יגרום לסחירות מצויינת ולהיפך, היצע של רכב בודד שאין לו אפילו ביקוש של אדם אחד יהיה מדובר בחתונה קתולית.

נכון, דוגמא אחת זה ה301, עקבתי אחרי אחת רובוטית ביד שניה היתה שם כמעט חצי שנה, לא יודע אם נמכרה או כל סיבה אחרת שגרמה להורדת המודעה (פשוט קרה כמה פעמים שהמודעה ירדה ואחרי שבועיים חזרה שוב).

אני חושב שלפיקנטו אכן יש ביקוש גבוהה ומדובר ברכב אהוד, אך ההיצע פשוט מטורף, כך אני מאמין שלא יקח אפילו קרוב לחצי שנה כדי למכור או לא למכור, אך באמת שצריך סבלנות ותמחור נכון.

אגב, הפיקאנטו הינו רכב מאוד מומלץ לא רק בארץ, אלא גם בחול, באנגליה מאוד אוהבים את הרכב הזה, הבנתי זאת מלא מעט מבחנים שראיתי.

עריכה אחרונה על ידי boobleit
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי חבר בעבודה שמוכר פיקנטו 2011 ידנית, מקבל בלי סוף הודעות וטלפונים.

אובייקטיבית אין שם שום דבר חריג, קילומטרז ומצב "רגילים", לא משהו מרגש.

הביקוש אצלו פסיכי בזמן שאנשים פה בפורום מדווחים שבועות שלמים בלי טלפון אחד מסכן על המודעה שלהם.

הזוי.

מענין, אני מכרתי עבור בני לפני כשנה אוטו כזה בדיוק, יד ראשונה, נקי מלוקק 27K ק"מ בשלוש שנים, או בקיצור אין יותר טוב מזה, טלפון מאריאלה הייתי מקבל קודם. שבועיים של דממה, כשכולם מסביב קוראים לי שקרן ולא יכול להיות הרי זה פיקנטי האוטו הזה כולם רוצים כזה, אז הנה, דווקא. מזל שחבר חיפש עבור ביתו אוטו, ראה את הדמעות, ריחם וקנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראשית תודה

חלוקה שלי

שוק מכוניות היוקרע

אודי 4209 יחידות

מרצדס 4127 יחידות

במוו 2819 יחידות

אצל שלושתם מבחר הדגמים ותתי הדגמים לא נגמר. ממש בוא עם כפתור נתפור לך חליפה לפי עומק הכיס שלך.

מאחריהם

לקסוס 1053 יחידות

וולבול 1009 יחידות

אלפא 579 יחידות

קדילק 494 יחידות

אינפיניטי 366 יחידות

מכוניות על

פורשה 143 יחידות

מזאראטי 118 יחידות

יגואר 98 יחידות

אסטון מרטין 17 יחידות

פרארי 9 יחידות.

גזרת השופוני

ספורטג' 9951 יחידות

טוסון 8650 יחידות

אאוטלנדר 6165 יחידות

ולדבר אחר

מיצובישי 9354 יחידות מתוכם אאוטלנדר 6165 יחידות!! היו סוגרים את העסק בלי האאוטלנדר.

גזרת המסחריות / דו שימושי

ברלינגו 3489 יחידות

קנגו 1812 יחידות

פרטנר 33 יחידות

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2365 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...