Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סקירת מוצר: בוסטר התנעה NOCO GB40 (עדכון אחרי 5 שנות שימוש)

Buki
שימו לב! השרשור הזה בן 959 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מה זה בעצם בוסטר התנעה?

זו סוללה קומפקטית להתנעת מכוניות עם מצבר ריק, תחליף הרבה יותר נוח ובטוח להתנעה עם כבלים מרכב אחר.

יש בשוק הרבה מוצרים כאלה, חברת NOCO נחשבת לאיכותית ומובילה, לכן המחיר בהתאם.

נרכש לפני שנה ב Ebay, במחיר 99 דולר + כ 30 או 35 דולר משלוח.

דגם GB40 הוא "דגם ביניים", מתחתיו יש GB20 ומעליו GB70 ו GB150. הם נבדלים בגודל הסוללה וזרם התנעה שהם מסוגלים לספק.

לגבי GB40, היצרן מצהיר על יכולת להניע מכוניות עם מנוע בנזין עד נפח 6 ליטר ומנוע דיזל עד נפח 3 ליטר ועל 20 התנעות ללא טעינה.

המכשיר מסופק עם מתאם USB לשקע מצית וכבל טעינה. טעינה מלאה לוקחת כשעתיים - שעתיים וחצי.

השתמשתי בו מספר פעמים להתנעת מכוניות שונות בנזין ודיזל עד 1.6 ליטר - בכל המקרים הניע בקלות גם אחרי שהיה זרוק באוטו מספר חודשים ללא טעינה.

פעם אחת נסיתי להניע מסחרית איווקו דיזל 2.5 או 3 ליטר - במקרה זה לא הצליח להניע. היה סיבוב של הסטרטר אבל לא מספיק מהיר. להגנת המכשיר אפשר לאמור שהסוללה שלו הייתה טעונה רק ב 50%.

לפעמים משתמש בו לטעינה של הטלפון. הוא מספק טעינה איטית ביחס למטען רגיל.

יש פנס מובנה עם 3 עוצמות תאורה ו 3 מצבי הבהוב בקצב שונה.

אחסון - אצלי הוא זרוק באוטו מתחת לכסא, יש שם מגירת אחסון. עד עכשיו ללא בעיות.

איך זה עובד?

למכשיר 2 מצבי עבודה, אוטומטי וידני.

מצב אוטומטי מיועד להתנעת מכוניות עם מצבר שלא ירד מתחת ל 2 וולט. במצב אוטומטי יש הגנה מחיבור קוטביות הפוכה ומגיצים.

מחברים את הכבלים למצבר, מדליקים את הבוסטר. הוא מבצע בדיקה של המצבר, אם יש מעל 2 וולט וקוטביות החיבור נכונה- מדליק נורה לבנה. אפשר להניע. אם קוטביות החיבור לא נכונה, מדליק נורה אדומה. במקרה זה צריך לכבות את המכשיר ולהפוך את הכבלים.

אם לא נדלקת נורת BOOST לבנה, המצבר ירד מתחת ל 2 וולט, אז משתמשים במצב ידני. לוחצים על כפתור עם סימן קריאה. במצב זה אין הגנה מפני חיבור הפוך, המכשיר לא מבצע בדיקה למצבר.

סה"כ מרוצה מהמוצר, אם כי די בטוח שאפשר להשיג בוסטרים שעושים את אותו הדבר בחצי מחיר או פחות.

20170904_235029.jpg20170904_234942.jpg20170904_234926.jpg20170904_234952.jpg20170904_235213.jpg20170904_235147.jpg20170905_002708.jpg20170905_002846.jpg20170904_235238.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי יש את המוצר כבר כמה חודשים

וגם אני ממליץ מאוד על המוצר גם הוא נרכש מאיביי

למרות שמוכרים אותו גם בארץ לפי מה שראיתי בעלות של 600 ש"ח

באמת אחלה מכשיר הניע מספר של רכבים

רואים על התנינים שהם איכותיים

לפניו היו לי שני מכשירים סיניים שקניתי ב 200 ש"ח כל אחד

ושניהם הלכו לעולמם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי עמידה של שבועיים הג'יפ לא הניע. בחיבור של נוקו 40 היה סטרטר אבל עדיין לא הייתה הצתה. כעבור כ3 דקות של המתנה ותקתוקים של הבוסטר הרכב הניע במכה ראשונה. קיה סורנטו 2400 בנזין.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי יש את המוצר כבר כמה חודשים

וגם אני ממליץ מאוד על המוצר גם הוא נרכש מאיביי

למרות שמוכרים אותו גם בארץ לפי מה שראיתי בעלות של 600 ש"ח

באמת אחלה מכשיר הניע מספר של רכבים

רואים על התנינים שהם איכותיים

לפניו היו לי שני מכשירים סיניים שקניתי ב 200 ש"ח כל אחד

ושניהם הלכו לעולמם

לי היה כזה והלך לעולמו אחרי שימוש אחד :(

הורד.jpg

קניתי לפני שעה לחבר באותו דיפו - משהו דומה של חברת AKAI, (שנה אחריות)

זה דחוף לו לכן הוא חייב לקנות בארץ,

מישהו מכיר?

להחזיר לחנות?

הייתה עוד אפשרות למשהו שנראה כך (ללא אחריות - בחנות אחרת)

יש עדיפות למישהו מהם?

מתח-גבוה-14000-mAh-בנק-כוח-מתנע-קפיצת-רכב-ניידת-לשעת-חירו

עריכה אחרונה על ידי odhh
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה רשום בהוראות הפעלה. אם לא מניע, להשאיר אותו מחובר כמה דקות ולנסות שוב.
ידוע אבל היו רכבים שהוא מניעה בלי המתנה. לדעתי זה קשור לנפח מנוע.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קניתי את זה לא מזמן אחרי שהיה לי את הפשוטים כמו שהציגו פה שגם שבקו חיים אחרי כמה פעמים. לדעתי לא שווים את הכסף.

1000A peak current high power car jump starter power bank 14800mAh 12v emergency car battery booster Multi-function car starter

http://s.aliexpress.com/bMvMFJZR

(from AliExpress Android)

יצא לי להתניע איתו פרייבט ודוקאטו 2.7 סולר בקלות. אפשר להתרשם מהפידבקים שם. עושה רושם של משהו איכותי. כולל את כל ההגנות שהזכרתם. יש לו נורות חיווי בחיבור למצבר לכמה מצבים. כמו כן אין ספק שהנוקו איכותי

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה יכולת ההתנעה נמדדת בנפח המנוע של הרכב המותנע?

המחיר ששולם מתקרב למחיר של מצבר חדש. עדיין משתלם להחזיק אחד כזה ברכב? הרי במחיר של כבלים איכותיים, ותלות בנהג/ת אדיב/ה, ניתן להתניע ולנסוע אל החשמלאי ולרכוש חדש, לא? (כמובן כשמדובר על מצבר גמור).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה נכון לספק זרם התנעה, אבל יש קורלציה בינהם עם תלות בסוג המנוע (לדיזל ידרש זרם גבוה יותר ממנוע בנזין מקביל).

נפח מנוע זה דבר הרבה יותר מוכר מזרם התנעה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 959 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...