Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Irobot רומבה צריך סוללה חדשה. היכן לרכוש? (תמונת תצוגת חיווי)

ירחמיאל
שימו לב! השרשור הזה בן 2102 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

גם אם יש רגולציות, יש מספר חברות שילוח ששולחות לארץ, יבדוק מול כל אחת מהן ישירות מן הסתם בנוגע למוצר שלו.

סוללה חדשה תעלה 289 או סוללת ליתיום אשר תחזיק פי כמה וכמה תעלה ~460 ש"ח.

שווה עבור סוג המוצר? רק פות"ש יחליט בסופו של יום.

עובדתית, הסוללות הבסיסיות של הרומבה המבוססות על

NiCd

מאכזבות בכל פעם מחדש הן מבחינת אורך החיים והן מבחינת הקיבולת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

עובדתית אף חברת צד 3 לא תשקיע זמן באריזה מתאימה,טפסים,מדבקות ושינוע באמצעות מטוסי מטען בלבד לחבילה בשווי אפסי. יש הוראות מאוד ברורות של IATA וזה גובר על כול דבר אחר.

גם USHOPS (לשעבר BUY2USA) לא עושים את זה, אבל העיקר לכתוב שטויות שאין להם מושג בהם ולא להודות בטעות.

כתבו פה שאפשר להשיג את הסוללה המקורית בארץ ב225, כלומר במחיר של החלופית אפשר לקנות 2 מקוריות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מבין מה הסתבכתם, הולך לתחנת שירות, משלם 280 שח מקבל סוללה עם אחריות, חוזר הביתה מבסוט. חבריה לא כל חסכון של שקל שווה את הכאב ראש ובילבולי מוח. סוללה עובדת למעלה משנה, שנה וחצי. זה כסף קטן.

טויוטה קורולה ספייס 2019

מאזדה 3 ספיריט 2014 2.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מבין מה הסתבכתם, הולך לתחנת שירות, משלם 280 שח מקבל סוללה עם אחריות, חוזר הביתה מבסוט. חבריה לא כל חסכון של שקל שווה את הכאב ראש ובילבולי מוח. סוללה עובדת למעלה משנה, שנה וחצי. זה כסף קטן.

החמצת את הפואנטה.

אף אחד לא הסתבך כאן.

בדיוק ל"בלבולי המוח" הללו, כפי שאתה מכנה זאת, נועד הפורום המשובח הזה. הרי בהתחלה לא ידעתי שאין הפרש גדול בין רכש מקומי לבין אינטרנט. אם ההפרש היה נניח 100 ש"ח, בשבילי (ואולי בשבילך לא) מדובר בסכום לא זניח והייתי רוצה לדעת מזה.

חוץ מזה ש"ללכת" לתחנת השרות שיושבת באור יהודה, אם אני לא טועה, היא לא פעולה פשוטה עבור כל אחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקרה הזה, לפי כל הנתונים בשרשור, צודק מאה אחוז.

מה גם שמנסיון השרות שלהם מעולה, מחליפים חלקים שבאחריות ללא כל שאלות ובדיקות, ישר חדש תמורת התקול.

היה לי בעיה במטען כי נרטב במים. הזמנתי מ EBAY מארהב, הגיע ולא הצליח להטעין. נשלח עוד אחד, עדיין לא טוב. בנתיים עבר מעל חודש בלי המכשיר.

נשברתי והלכתי לתחנת שרות עם המטען וביקשתי לקנות חדש. שאלו מה הבעיה, אמרתי מה קרה, בלי להניד עפעף הוציאו חדש והחליפו לי.

יצאתי פיתה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

...

חוץ מזה ש"ללכת" לתחנת השרות שיושבת באור יהודה, אם אני לא טועה, היא לא פעולה פשוטה עבור כל אחד.

את הסוללות ניתן לקנות גם בחלק מהחנויות שלהם ולא רק בתחנת השירות (יודע בוודאות שבאילת אי אפשר, אבל בבאר שבע כן). לי התחנת שירות היתה הכי קרובה אז נסעתי לשם. החליפו לי את הסוללה. אפילו טרחו לפתוח את תחתית הרובוט כדי לנקות קצת עם לחץ אויר אך הופתעו לגלות כמה הוא נקי (פירקתי אותו זמן קצר קודם כדי לנסות לחלץ שערות שנתפסו בגלגל והנחתי שגורמות לזלילת אנרגיה מוגברת ומקצרות את משך הפעולה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

(פירקתי אותו זמן קצר קודם כדי לנסות לחלץ שערות שנתפסו בגלגל והנחתי שגורמות לזלילת אנרגיה מוגברת ומקצרות את משך הפעולה).

מה עשית שנתפסו לך שערות בגלגל ? שובב :roll:

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עובדתית אף חברת צד 3 לא תשקיע זמן באריזה מתאימה,טפסים,מדבקות ושינוע באמצעות מטוסי מטען בלבד לחבילה בשווי אפסי. יש הוראות מאוד ברורות של IATA וזה גובר על כול דבר אחר.

גם USHOPS (לשעבר BUY2USA) לא עושים את זה, אבל העיקר לכתוב שטויות שאין להם מושג בהם ולא להודות בטעות.

כתבו פה שאפשר להשיג את הסוללה המקורית בארץ ב225, כלומר במחיר של החלופית אפשר לקנות 2 מקוריות.

רק חבל שאתה מטעה, כיוון שכל החברות הללו כן עושות משלוח רק מה? לא אווירי אלה משלוח ימי, זה הכל.

אני בדקתי. שלחתי לכל אחת מהחברות מייל וקיבלתי חזרה תשובה - כן עושים אך בשילוח ימי שהוא איטי הרבה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא צריך להיות צודק בכוח, דיברתי על משלוח אווירי.

פותח השרשור כתב שהרומבה שלו לא עובד יותר מרובע שעה. אם נראה לך הגיוני להמתין ,ארבעים ימי עסקים, לסוללה כשהרובוט מושבת -בבקשה.

וציטוט קטן מהחברה השנייה שציינת,נראה לי ברור מספיק

לאחרונה עודכנו בארה"ב , רגולציות חדשות הקשורות לשילוח חומרים מסוכנים. עקב רגולציות אלו , חברת מסטופ לא תספק יותר שירותי שילוח למוצרים הבאים : סוללות מכל סוג,...

https://www.mustop.co.il/news

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא קראת היטב, כל אחת מהן עושה שילוח, אבל שילוח ימי ולא אווירי.

הציטוטים שלך הם עבור משלוחים אוויריים.

פשוט כדאי שאחרים כן ידעו מה כן מותר ואסור, אם אתה כבר מפרסם מידע כן אחרת מה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב- התייחסתי למשלוח אווירי כי זה מה שרלוונטי, אבל אתה מנסה להיות צודק בכוח.

אם המשפט "חברת מסטופ לא תספק יותר שירותי שילוח" לא ברור לך ואם נראה לך הגיוני להמתין יותר מחודשיים לסוללה, תהנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי לך זה רלוונטי. 30-40 ימים זה לא שונה מלהזמין מאתר סיני כזה או אחר.

אז כן, משלוח ימי יכול להיות אחלה חלופה במקום אווירי וגם זול יותר על הדרך.

תזכור כלל לחיים, מה שלא הגיוני ולא טוב לך, טוב והגיוני לאחרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...
מישהו הזמין לאחרונה סוללת ליתיום יון לרומבה ויכול להמליץ? לא מצאתי באמאזון משהו שנשלח לארץ.

אני הזמנתי ממוכר אמריקאי

(אחפש לך את שלי) ויש הרבה שמוכרים

למשל

- תאים של סמסונג, חברה אמריקאית

http://www.ebay.com/itm/Pwr-4400mAh-Li-Ion-Replacement-Battery-for-Irobot-Roomba-500-600-700-800-880/253111241902?_trkparms=aid%3D555018%26algo%3DPL.SIM%26ao%3D2%26asc%3D41376%26meid%3D4d19eb4610c34b33bdd2b13099e7594b%26pid%3D100005%26rk%3D4%26rkt%3D6%26sd%3D263087120889&_trksid=p2047675.c100005.m1851

http://www.ebay.com/itm/Lithium-Roomba-Replacement-Battery-iRobot-500-600-700-and-800-Series-4400-mAH-/201584138316?epid=1669509267&hash=item2eef59d84c:g:2vsAAOSwaEhZFXr4

http://www.ebay.com/itm/iRobot-XLife-Extended-Life-Battery-Compatible-w-Roomba-500-600-700-800-Series-/132012763748?epid=1227600397&hash=item1ebc92ea64:g:jt4AAOSw-ddZdMxT

http://www.ebay.com/itm/Roomba-Lithium-Battery-500-600-700-800-900-Serie-595-620-630-650-790-780-880-980-/201153419491?hash=item2ed5ad98e3:g:YAkAAOSwc-tY2-HS

כאן נותנים לך 18 חודשי אחריות

http://www.ebay.com/itm/Lithium-Li-Ion-Replacement-Battery-For-IRobot-Scooba-450-Roomba-500-600-700-800-/263087120889?hash=item3d4136e1f9:g:oF8AAOSwsXVZZ7EM

עריכה:

מקורית של IROBOT

http://www.ebay.com/itm/Authentic-OEM-Roomba-Lithium-Ion-Battery-500-600-700-800-805-650-770-880-870-801-/202013778362?hash=item2f08f5a1ba:g:eG4AAOSw8GhZiQ04

עריכה אחרונה על ידי kobi_g

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...