Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אינפיניטי Q60

noamturbo
שימו לב! השרשור הזה בן 2120 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ברור שאתה צודק.

אבל לצורכי דיונים בפורום ומכיוון שאי אפשר לדעת מה מחירי הסגירה של כל היבואנים אז ההנחה השלטת בדיונים היא מחירון מול מחירון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 62
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

נהגתי ב-Q50 עם מנוע 3 ליטר, 400 כוח סוס. זה מנוע מדהים! אם האינטריור ב-Q60 הוא יותר טוב ונוחות הנסיעה משופרת, אז למי שמתאים לו 2 דלתות, זו יכולה להיות אופציית נהיגה מאד מאד מעניינת. בקיצור, צריך לנהוג...

אני חושב ש-Q50 ו-Q60 כמעט זהות בפנים. חבל.

* מועדון אלפא רומיאו הישראלי IAROC *

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי בב.מ.וו. ההפרש הוא יותר קטן. באינפיניטי זה כמו שרשמתי (להבא תקרא טוב לפני שאתה מגיב):

Q50 2.0L רמת גימור Premium - מחיר 269,000 ש"ח.

Q60 2.0L רמת גימור Premium - מחיר 329,000 ש"ח.

הפרש של 60,000 ש"ח.

Q50 2.0L רמת גימור Sport Tech - מחיר 299,000 ש"ח.

Q60 2.0L רמת גימור Sport Tech - מחיר 389,000 ש"ח.

הפרש של 90,000 ש"ח.

Q50 3.0L רמת גימור Sport Tech - מחיר 399,000 ש"ח.

Q60 3.0L רמת גימור Sport Tech - מחיר 489,000 ש"ח.

הפרש של 90,000 ש"ח.

עכשיו בוא תסביר לי למה לדעתך זה מוצדק.

ותשתדל להגיב בצורה פחות ילדותית. זה לא מכבד אותך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנסיון המשמעות יכולה להיות הפרשים של עשרות אלפי שקלים. מסיבות מובנות לא אתן דוגמאות קונקרטיות, ולהתמקח.

לי הסיבות דוקא ממש לא מובנות.

כתבתי לא פעם שהדיסקרטיות בעניין המחירים הסופיים היא ממש לא לטובת כלל הגולשים.

רק היבואנים מרוויחים מהנטיה המוזרה הזו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיבות מובנות ביותר - היית מוכן לחשוף את ההנחה שתקבל ולחשוש שלא תקבל הנחה דומה בפעם הבאה? היית מקריב את חשבון הבנק הפרטי שלך למען רווח אפשרי (אולי, סביר להניח שלא) של הכלל?

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Q50 3.0L רמת גימור Sport Tech - מחיר 399,000 ש"ח.

Q60 3.0L רמת גימור Sport Tech - מחיר 489,000 ש"ח.

הפרש של 90,000 ש"ח.

עכשיו בוא תסביר לי למה לדעתך זה מוצדק.

ותשתדל להגיב בצורה פחות ילדותית. זה לא מכבד אותך.

שמע, התגובות שלי אליך הן בדיוק ברמה של השאלה.

לשאלתך האחרונה - מכוניות קופה, מעוצבות יותר ולעיתים גם מאובזרות יותר. כדי לדעת לאן הולך הכסף צריך לבדוק מפרטים ולזהות אבזור עודף אם ישנו בקופה.

כמו כן יתכן שכשתשב מול איש המכירות לסגור עיסקה תגלה התגמשות רבה בקופה שמתומחרות גבוה, אל מול הסדאן ששם התמחור הגיוני יותר.

דבר אחרון, אני מוכן לשלם יותר על קופה אבל לא כל מחיר. אם בנטרול הערותי הקודמות הפער ישאר 90,000 ש'ח, אז על עיסקה כזו הייתי מוותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הי,

לנושא השירות:

מרכזי שירות נמצאים בראשל"צ וחיפה.

מרכזי מכירות בהרצליה, ירושלים ובשנה הבאה גם בחיפה.

לאורך תקופת האחריות השירות יגיעו לאסוף מהלקוח את הרכב מכל מקום בארץ (גם באילת/ מטולה) תוך השארת רכב אינפיניט חליפי,

לכל תקופת הטיפול/ תיקון כך שזה לא ממש מעניין אם אתה גר בת"א או על מאדים.

למי שלא נמצא בתקופת אחריות, ניתן לרכוש שירות VIP שנתי בעלות של מאות שקלים בודדים.

בעתיד הלא רחוק מסתמן פתיחת נק' שירות נוספת בדרום/ ירושלים.

ולמרות שאני מחובבי המותג המושבעים- השירות היא הנקודה החזקה ביותר ולא נק' למחלוקת.

בטח ובטח לא לרוכש רכב חדש.

לנושא ההשוואה לA5, הפער בין דגמי הבסיס הוא אכן 23,000 ש"ח לטובת האינפיניטי אך האודי מגיעה עם מנוע ה1.8 170 כ"ס

ואילו באינפיניטי מדובר במנוע 2.0 טורבו 211 כ"ס. תצורת המנוע הנ"ל באאודי עולה 100,000 ש"ח יותר מהאינפיניטי.

עידן

עריכה אחרונה על ידי edanj

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיבות מובנות ביותר - היית מוכן לחשוף את ההנחה שתקבל ולחשוש שלא תקבל הנחה דומה בפעם הבאה?

כן. ואני לא חושב שאני אמיץ גדול. אתה באמת חושב שאם אקבל כעת הנחה ממרצדס ואחזור לרכב נוסף עוד 3 שנים משהו יבדוק מה כתבתי בפורום? ואם יבדקו, אתה חושב שזה מה שישנה עוד 3 שנים.

סתם פחד של הקהל והיעדר סולידריות

היית מקריב את חשבון הבנק הפרטי שלך למען רווח אפשרי (אולי, סביר להניח שלא) של הכלל?

לא. אבל אני לא חושב שזה המצב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא, אבל חלק ניכר מהכותבים פה מוכר (בשורוק) ומה שיכתוב, יגיע מהר למדי ליושבי הקומות שמעל אולמות התצוגה. בניגוד למה שחלק כנראה חושבים, יבואנים קוראים פה כל הזמן.

Sent from my MI 5 using Tapatalk

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן. ואני לא חושב שאני אמיץ גדול. אתה באמת חושב שאם אקבל כעת הנחה ממרצדס ואחזור לרכב נוסף עוד 3 שנים משהו יבדוק מה כתבתי בפורום? ואם יבדקו, אתה חושב שזה מה שישנה עוד 3 שנים.

סתם פחד של הקהל והיעדר סולידריות

סולידריות? נהגי כל העולם התאחדו?

מעבר לדברים שכתב RK עליהם גם אני חותם, אציין שאם חבר פורום רציני יבקש ממני עזרה אצל יבואן שיש לי השפעה אצלו - אשמח לעזור לו.

עוד אציין - שהמידע שביקשת הוא סוד מסחרי וראוי שישמר חסוי למשל מהסיבה שאף יבואן לא ירצה (או שאולי דווקא כן ירצה) שמחירי הסגירה שלי ישמשו כמחירי פתיחה אצל לקוח אחר.

מי כמוך כעו"ד (למיטב זיכרוני הצגת עצמך ככזה) אמור להבין את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2120 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...