Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיטרואן C5 איירקרוס - האחות הפאנקית של 3008

504L
שימו לב! השרשור הזה בן 2166 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 44
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

רכב מעוצב לעילא , אני מניח שקשה קבל רכב אשר שונה מעדר הספורטאז \ טוסון אוטלנדר .

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משהו טוב קורה שם בסיטרואן, מקווה לראות הרבה כאלה על הכביש.

העניין הוא שבניגוד לחליבה של פיאט לעיצוב ה500, שהגיע יחסית מאוחר בחיי הדגם, פה אנחנו רואים את זה יחסית קרוב להצגת הקקטוס. ככה שזה פחות נורא לדעתי. ככה או ככה הקו העיצובי הזה יפה ומקורי מאוד.

!AWDSOME

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
  • 4 חודשים מאוחר יותר...
מידע נוסף ומחירים כאן

מתי כאן בארץ?

מיד אחרי ה5008 שאני ממתין לו כבר מסוף 2016, אז אמרו לי שיגיע ברבעון הראשון של 2017, וברבעון הראשון אמרו לי שיגיע בחציון השני של 2017, ובחציון השני אמרו לי שיגיע ברבעון האחרון של 2017, ואז אמרו לי שבעצם לא יגיע כלל ב-2017..

ועכשיו הם טוענים שיגיע לקראת סוף 2017 (זה לא עכשיו?) או תחילת 2018...

בקיצור, לך תדע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבין שלושת האחיות, עדיין האופל הכי לטעמי.

עם זאת, העיצוב הפנימי בסיטרואן - וואו, כמו גם העיצוב החיצוני והפנימי בגרסת DS.

כולי רק תקווה שהפרקטיות הייתה חלק מתהליך העיצוב הפנימי - מה שבדרך כלל דואגים להפקיר בPSA בעיצוב הדאשבורד ומערכות התפעול.

המדריך המלא לכניסה לעולם הדיטיילינג

HU: Pioneer AVH2750BT | Midbass: Morel Virtus MW6 | Tweeters: Morel MT230 | Amp: Sundown SAX100.4 | SW: DLS Nordica 12" | SoundDeadener: Stinger Roadkill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תסתכלו טוב, חיצונית מבחינת מרכב וקימורי הפח היא מזכירה מאוד את הספורטאז' החדשה.

ואז יש ירידה לפרטים, גריל כפול/מופרד כולל פנסים מחולקים.

עוד כמה קישוטים שונים ואחרים, בהחלט הופכים אותה לדעתי היפה בקטגורייה.

וכמובן הסלון שאי אפשר להתעלם ממנו, נראה מאוד מוקפד, נראה איך איכות החומרים תיהיה בפועל.

https://www.youtube.com/watch?v=uSq_iWBeWNU

אם מצאת רכב טוב - זה פשוט פצצה של רכב. הוא לא הכי טוב בכלום. הוא הכי טוב בהכל ביחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצד אחד רכב מעוצב ומיוחד אבל מדצ שני לא יושב לי טוב בעין.

ברכבים קומפקטיים העיצוב המשוגע נחמד אבל ככל שעולים בגודל זה נראה פחות מתאים.

עריכה: אני מדבר על העיצוב הפנימי. בחוץ היא דווקא בסדר גמור.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 8 חודשים מאוחר יותר...

באירופה המושב האחורי מחולק ל- 3 מושבים נפרדים זזים על מסילה, בניגוד לסין, בה היא הושקה עוד לפני כן, ששם יש מושב אחורי רגיל.

לשלושה נוסעים מאחור עדיפה הגירסה האירופאית, לשני נוסעים מאחור עדיפה הגירסה הסינית (למעשה לשני נוסעים מאחור, הגירסה האירופאית צריכה להיפסל על הסף מאחר ושני הנוסעים יושבים צמוד מדי לצדי הרכב, דבר שגורם לפגיעה במרחב הצד ולסיכון גדול יותר בתאונות צד).

עדיף היה שיציעו את שתי הגרסאות בישראל, אבל סביר להניח שזה לא יקרה, אצלנו תימכר הגירסה האירופאית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2166 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...