Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שוק הנדל"ן מתחיל להתקרר בדרך למטה?

iceco

פוסטים מומלצים

איך לדעתך הציפוי של הצ׳יקן בויטרינה כזה פריך וטעים? שערות זקן מטוגנות בבלילה!

תגור שנה בתא ותחזור אלינו עם רשמים בסדר? רוצה לראות אותך מדבר אחר כך על אשקלון/חולון/עוטף עזה.

יש יותר סיכוי שאיזה שבורה תפיל אותך ותחליף מקצוע להייטק כדי להצדיק לעצמך את המשך המגורים שם.

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 58 דקות, Avatar Schnitzel כתב:

זה לא תמיד קשור לכסף. יש אנשים שלא אוהבים שהחוויה עושה להם קקי בלובי או מרעישה מתחת לחלון ב-12 בלילה או מפקיעה חניות לטובת תל-אוטו או גובה פי 3 על דירה מקבילה בעיר שנמצאת במרחק 20 דקות נהיגה מהבימה. 

תאמין לי, רק חסר שתביא סרטון של ג'ון אוליבר, שאולי התפנה כבר מלספר למה אנחנו קקות בגלל כיפת ברזל, וחזרנו למסורת. אפילו ב "ויטרינה" כבר נזכרת - איך לא?

אין עיר בישראל שאין בה קקי של כלבים או רעש מתחת לחלון. אין. וגם בזה לתל אביב יתרון על אחרים אחרות, כי יש לאן לצאת. וסתם, כאנקדוטה, בשנים שאני גר בצפון הישן לא שמעתי קריוקי פעם אחת. ובכלל, זה האזור הכי שקט שיצא לי לגור בו בחיים שלי. ויש לי חברים בחולון, שאתה ממליץ עליה, ששגרת היום שלהם זה לשמוע את השכנים מתחילים לשיר ב-23:00 סטריקט. ולך נסה לדבר עם השכנים. בהצלחה.

"20 דקות נהיגה מהבימה" זה נצח. אני מכיר את זה היטב מחברים שעברו לכל מיני ערי לוויון, חוץ מאולי גבעתיים או רמת גן. וגם מעצמי. אין שום סיכוי בעולם שהייתי נוהג עכשיו 20 דק' בשביל לשתות את כוס הבירה היחידה שאני יכול, כדי לא להסתכן בשלילה. מילא זה - ה"20 דק נהיגה" קיימות רק כשכולם יושבים בבית בסגר קורונה, או ב-4 בלילה. אלא אם אתה אולי נוסע מתל גיבורים בחולון לאבו כביר בתל אביב כדי לסמן שהגעת. מאידך, פה אני יכול *ללכת* 20 דק ולהגיע בערך לכל מקום שאני צריך. 

...

יש אנשים שבוחרים לגור במיליון ואחד מקומות וכל אחד מה שעושה לו טוב. אתה עושה משהו שעושה לך טוב? נסה פעם

Just now, farkash7 כתב:

תגור שנה בתא ותחזור אלינו עם רשמים בסדר? רוצה לראות אותך מדבר אחר כך על אשקלון/חולון/עוטף עזה.

יאללה בוא נפתח מימון המונים. כל חבר פורום ישים 5 שקלים כדי שצ'משניצל יוכל לחיות שנה מול הויטרינה ולהפסיק להתבאס.

• אהבתי 2
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי שזה יהיה הקמפיין המהיר בהסטוריה. תיק תק הוא יקבל מימון של שנה שכירות שם. 

יהיה יותר יעיל מBan לצומת לב המנהלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, יבגניפ כתב:

אתה עושה משהו שעושה לך טוב? נסה פעם

לא. אני עושה מה שצריך לעשות. אני קם בבוקר, לוקח את העת חפירה והולך לחפור בגולאג כי אלה החיים. 

עריכה אחרונה על ידי Avatar Schnitzel
  • מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שניצל אתה יודע מה הכי יפה בתא ? שיש שם הכל מהכל. תמצא שם מלא טיפוסים בדיוק כמוך.

אתה תהיה כל כך מאושר שאתה עלול לשקול להתאבד מרוב אושר ואופטימיות.

עריכה אחרונה על ידי farkash7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור. אם אני אשרוף 7,000 שקל בחודש על שכירות בתל אביב אני אקבל mad pussy מהבוקר עד הערב. 

תראה אם הייתי איזה מתכנת תותח שמרוויח את ה-40,000 שלו בחודש לפני מניות כנראה הייתי שוקל לגור בתל אביב. לא בטוח, אגב, כי העיר הזאת הפכה להיות מאוד קשה למחייה. (לא רק מבחינת מחירים) אני מסתובב כאן מ-2011 אז יש לי קצת רטרוספקטיבה. 

אבל אין לי את הפריווילגיה הזאת. אני לא הייטק ואני גם לא לואו-טק. אני איפשהו באמצע. אין לי ירושות. אין לי הורים שיכולים לעזור לי. אז צריך לעשות הקרבות בחיים בשביל להגיע לאנשהו.  

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השרשור הזה הזכיר לי את הקבוצה בפייסבוק "דירות בישראל שמדכאות אותי". פעם לא האמנתי שדברים כאלה באמת קיימים. קרמיקה במקום שיש, דירת חדר בגודל 2 מ"ר. לעזאזל.

1090049226_.thumb.png.9e2d029cba10570ea231a60c8568c320.png

• רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 דקות, eitanuch כתב:

השרשור הזה הזכיר לי את הקבוצה בפייסבוק "דירות בישראל שמדכאות אותי". פעם לא האמנתי שדברים כאלה באמת קיימים. קרמיקה במקום שיש, דירת חדר בגודל 2 מ"ר. לעזאזל.

איכס קבוצה של בכיינים. בסופו של דבר הם אחראים שדירות כאלה נמצאות בשוק כי אנשים משלמים. אז הם לא מטומטמים? מטומטמים. הכי חשוב לגור בסחלה של תל אביב העיקר שטוסיק "האיכותי" שלהם לא יצטרך לשבת 30 דקות באוטובוס. אני מוכן לנסוע שעתיים כל יום מבית פרטי בעוטף עזה מאשר ללכת 20 דקות לדירה כזאת.  

כפי שאמר הסמל האגדי ב-Full Metal Jacket אם אנשים היו נועלים את הדברים שלהם לא גניבות בעולם. הוא צודק במידה מסוימת. לכל דבר יש סיבה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, Avatar Schnitzel כתב:

אני קם בבוקר, לוקח את העת חפירה והולך לחפור בגולאג כי אלה החיים. 

כן, שמע, בכל בדיחה יש חלק שהוא בדיחה.

העיר הזאת הפכה להיות מאוד קשה למחייה. (לא רק מבחינת מחירים) אני מסתובב כאן מ-2011 אז יש לי קצת רטרוספקטיבה. 

מאיפה אתה יודע איך זה לחיות כאן? אתה מגיע כאורח ממורמר, שגן סובל על הדרך מכל מה שחרא בלגור במרחק שעתיים נסיעה מכאן ולבוא לכאן כל יום. וכל מה שאתה מציג זה סטראוטיפים של צפונבוניות. נשבע לך, יש עוד קצת מעבר לזה.

אבל אין לי את הפריווילגיה הזאת. אני לא הייטק ואני גם לא לואו-טק. אני איפשהו באמצע. אין לי ירושות. אין לי הורים שיכולים לעזור לי. אז צריך לעשות הקרבות בחיים בשביל להגיע לאנשהו.  

נהדר, וזה שם את הדעה שלך בפרופורציה נהדרת ומסביר יפה ובצורה מאוד טריוואלית את המרמור שלך על תל אביב, על כל האזכורים של הויטרינה. כמעט כמו שרשורים בעלי אופי דומה בפורום הכללי.

ברור. אם אני אשרוף 7,000 שקל בחודש על שכירות בתל אביב אני אקבל mad pussy מהבוקר עד הערב. 

לא, אבל אולי סתם תהייה קצת יותר מאושר.

עריכה אחרונה על ידי יבגניפ
  • אהבתי 4
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

בשורה התחתונה אף אחד לא מכריח את תושבי ת"א לגור שם. 

• רעיון טוב! 1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטוח ? כי אני חשבתי שמי שמנסה לצאת נאסר בתא שירותים ממקודם.

שניצל אתה מגזים. תחשב כמה עולה לך אוטו ודלק בחודש וכמה זמן אתה מבזבז על הכביש.

אח שלי שכר עכשיו דירה באמא של המרכז, לבד. דירה יפה! הוא משלם 4200. נשמע יקר, אבל האמת שאם אתה מחשב שעתיים ביום בכבישים במקרה הטוב+העובדה שאתה חי בעיר תוססת שגורמת לך לחייך (תאמין או לא זה אפשרי) זה זול.

עריכה אחרונה על ידי farkash7
  • אהבתי 1
  • רעיון טוב! 3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, יבגניפ כתב:

מאיפה אתה יודע איך זה לחיות כאן? אתה מגיע כאורח ממורמר, שגן סובל על הדרך מכל מה שחרא בלגור במרחק שעתיים נסיעה מכאן ולבוא לכאן כל יום. וכל מה שאתה מציג זה סטראוטיפים של צפונבוניות. נשבע לך, יש עוד קצת מעבר לזה.

מכיר, מכיר. לא פחות טוב ממך. אולי אפילו יותר.  

מכיר את דירות הפח המתפוררות שלא עברו שיפוץ 40 שנה וברגע שהן יוצאות לשוק עומדים בתור 60 איש שעושים מכרז. 

מכיר את מצוקת החנייה שיש בעיר. 

מכיר את אנשים שעובדים "רק" 20 דקות מהבית, אבל שוכחים לספר שהם חוזרים לשכונה עם האוטו ועושים שעה וחצי סיבובים עד שמוצאים ספוט

מכיר את האנשים שמשלמים 1,000+ שקל שכירות בחודש עבור מקום חנייה בשביל לחסוך מהם את מה שציינתי בשורה לעיל

מכיר את העובדה שכל העיר מפורקת בעבודות תשתית ופקוקה למוות

מכיר את העובדה שכל העיר אתר בנייה אחד גדול

מכיר שחסמו את אבן גבירול ואנשים שם עומדים בפקקים בלתי נגמרים

מכיר את כל הקורקינטים/אופניים חשמליים שדורסים אותך על המדרכה

מכיר את כל השוכרים האלה בגילאי 20+ עם יותר הורמנים משכל שהורסים לך את הרמת חיים

מכיר את הבליינים שמחרבנים/מקיאים לך בחדר מדרגות

מכיר את זה שחוזרים לרכב ומוצאים לידו נרקומן מעולף עם מזרק בוריד

מכיר את ההומלסים שעומדים לך כמעט בכל רמזור בעיר הזאת ומבקשים כסף

מכיר את עלויות החנייה החזיריות

מכיר העדר והצפיפות שיש בעיר הזאת. 

מכיר את כל הבני 30+ האלה שעדיין תקועים עם שותפים ורבים על הכלים

מכיר את כל הדירות שותפים האלה שאנשים שוכרים 

מכיר שאתה נכנס לחדר כושר ב-6 בערב ואין לך מקום לזוז

מכיר שאין כמעט שטחים פתוחים

מכיר שאין כמעט פארקים נורמליים להוציא את פארק הירקון

מכיר שהפקיעו כמעט את כל רצועת החוף לטובת נדל"ן ועשרות אלפי תל אביבים נדחסים על פיסת החול הקטנה שהשאירו להם 

מכיר את זה שבתכל'ס אם אתה לא מרוויח לפחות את ה-30,000 בחודש אין לך סיכוי לקנות בעיר הזאת רמת חיים סבירה

אז תחסוך ממני "שאני לא יודע איך זה לחיות כאן". יודע מצויין. שוב, אני מסתובב בעיר הזאת מ-2011 ורואה בלייב כיצד היא הופכת ליותר ויותר קשה למחייה. זה שאנשים סופגים את זה סבבה שיהיה להם לבריאות. 

ציטוט

נהדר, וזה שם את הדעה שלך בפרופורציה נהדרת ומסביר יפה ובצורה מאוד טריוואלית את המרמור שלך על תל אביב, על כל האזכורים של הויטרינה. כמעט כמו שרשורים בעלי אופי דומה בפורום הכללי.

אין לי מרמור. יש לי הכרה של המציאות. עדיף זה מאשר לחיות כמו עוד תל אביב שבור שיתעורר בגיל 45 ויבין שאין לו אגורה בחסכונות. רק שלא יבכה אחר כך בתקשורת. 

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...