Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עדכון גדול של מערכת כלמוביל

outlander
שימו לב! השרשור הזה בן 918 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בארץ, אין מגבלה כל כך של חבילות דאטא ולמעשה, אנחנו די "משוחררים" בנושא הזה.

אין שום סיבה שלא תהיה אופציה לבחירת "איכות" אבל בפועל, זה ככל הנראה ידרוש שינויים כאלו ואחרים באפקליקציה עצמה.

מי שיש לו חבילות נדיבות, אין סיבה שלא יוכל לבחור באיכות הגבוהה ביותר = 320.

טיפ ורעיון? הרבה אפליקציות מאפשרות שימוש באיכויות גבוהות יותר של 256 ומעלה בתשלום סימלי חודשי, נסו את זה גם כן בתור מודל עסקי.

לא רואה סיבה כבעל חבילה של 7-8-10 גי'גה בחודש, לא להנות ממלוא האיכות, במיוחד כשהרכבים מגיעים עם מערכות די סבירות וטובות יחסית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 385
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בתור עובד שקשור לאפליקציה של רדיוס

הורדתי אותה לאייפון 7 מול מולטימדיה שלי שעובדת נהדר עם אפל מיוזיק ושומעים מדהים, באפליקציה שלכם הסאונד נוראי ומרגישים שיש דחיסה חזקה שגורמת לצליל מלאכותי, אולי תאפשרו אופציה לרמות איכות גבוהות יותר?

תודה רבה על הפידבק! אנחנו משתדלים לשדר באיכות הכי גבוהה בשוק ובקידודים הכי חדשים.

אשמח אם תפרט לי באיזה מצבים האיכות לשביעות רצונך ומתי לא.

האם דרך האפליקציה שלנו זה עובד טוב? האם דרך המערכת של כל ועל זה עובד טוב ? ואם תוכל לבדוק דרך האתר digital.100fm.co.il יש שינוי. לצערי היום בגלל ריבוי הפלטפורמות אין פיד אחד אולטימטיבי ויש מלא שינויים שצריך לבצע :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בארץ, אין מגבלה כל כך של חבילות דאטא ולמעשה, אנחנו די "משוחררים" בנושא הזה.

אין שום סיבה שלא תהיה אופציה לבחירת "איכות" אבל בפועל, זה ככל הנראה ידרוש שינויים כאלו ואחרים באפקליקציה עצמה.

מי שיש לו חבילות נדיבות, אין סיבה שלא יוכל לבחור באיכות הגבוהה ביותר = 320.

טיפ ורעיון? הרבה אפליקציות מאפשרות שימוש באיכויות גבוהות יותר של 256 ומעלה בתשלום סימלי חודשי, נסו את זה גם כן בתור מודל עסקי.

לא רואה סיבה כבעל חבילה של 7-8-10 גי'גה בחודש, לא להנות ממלוא האיכות, במיוחד כשהרכבים מגיעים עם מערכות די סבירות וטובות יחסית.

מסכים איתך לגמרי. עקב גידול מהיר יותר מהצפוי בשירות שלנו אני מחליף את כל השרתים שלנו ואיתם גם את איכות השידור. בהחלט יש לי תוכנית להקמת שידורים ב320k! :)

תודה על הפידבק!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה על הפידבק! אנחנו משתדלים לשדר באיכות הכי גבוהה בשוק ובקידודים הכי חדשים.

אשמח אם תפרט לי באיזה מצבים האיכות לשביעות רצונך ומתי לא.

האם דרך האפליקציה שלנו זה עובד טוב? האם דרך המערכת של כל ועל זה עובד טוב ? ואם תוכל לבדוק דרך האתר digital.100fm.co.il יש שינוי. לצערי היום בגלל ריבוי הפלטפורמות אין פיד אחד אולטימטיבי ויש מלא שינויים שצריך לבצע :)

תודה רבה על ההתייחסות לנושא.

אני משתמש הרבה בשירותי מוסיקה בסטרימינג, אין לי שירים כלל על המכשיר חות משחרים שהורדתי דרך אפל מיוזיק.

בגדול: כשיוצא לי לשמוע שירים שאני מכיר היטב דרך האפליקציה שלכם, ושוב מדובר באייפון 7, ומערכת מולטימדיה סינית מבוססת ווינדוס ce האיכות באפליקציה שלכם עם סאונד צורם ומוזר, קצת קשה להסביר זאת.

ניסיתי משהו מעניין, הפעלתי שיר שהתנגן אצלכם מייד אחרי באפל מיוזיק, שמים וארץ.

אני משתמש הרבה גם באפליקציה של 99fm. שומעים בה סבבה, לא באיכות של אפל מיוזיק אבל בקושי ניתן להרגיש הבדל בינהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי TRICKSTER יש עוד שאלה חשובה שהייתי רוצה לדעת מדוע זה עובד בצורה שזה עובד.

העניין הוא לגבי העדכונים, לפניי כשבוע/שבועיים לא זוכר עדכנו ~440 מגה בייט, וכרגע יש עוד עדכון של ~443 מגה בייט בערך כזכור לי.

השאלה היא, מדוע זה חייב להיות בכל פעם במאות מגה בייטים? אתם עובדים על האפשרות לעדכן פר אפליקציה?

ייתכן שכרגע המערכת שלכם בנויה בצורה כזאת שזה דורש להוריד בכל פעם ~450 מגהבייטים של מידע וכל התהליך לוקח עשרות דקות למעשה? מה הסיבה שעומדת מאחוריי כל זה אלה אם כן מדובר על עדכון ליבת המערכת ודברים מאוד קריטיים.

האם זה יהיה כך תמיד? והשאלה היא, אם ביום ראשון הבא ייצא עוד עדכון, מה הטעם שאני אעדכון השבוע ואז שוב פעם אצטרך לבצע עדכון? (הרי כל התהליך של חיבור הבלוטות', כל ההגדרות וכו' וכו', מאוד מעיק אבל ברור שזה מתקדם לאנשהו ולמטרה טובה אבל עדיין).

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התקנתי את העידכון בדרך לעבודה. לוקח כחצי שעה הורדה והתקנה ואסור להפסיק באמצע.

מעצבן נורא שהעידכון מוחק את כל מה שהיגדרתם וצריך להגדיר הכל מחדש (תחשבו שקיבלתם מערכת ממש מאפס).

הדבר היחיד שהבחנתי בינתיים זה שנוספה אפליקציה poly. לא שמתי לב לשינויים אחרים.

האפליקציה של רדיוס עד כמה ששמתי לב לא עודכנה, עדיין יש את הבאג המרגיז שהסטטוס בר לא מופיע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העניין הוא לגבי העדכונים, לפניי כשבוע/שבועיים לא זוכר עדכנו ~440 מגה בייט, וכרגע יש עוד עדכון של ~443 מגה בייט בערך כזכור לי.

השאלה היא, מדוע זה חייב להיות בכל פעם במאות מגה בייטים? אתם עובדים על האפשרות לעדכן פר אפליקציה?

ייתכן שכרגע המערכת שלכם בנויה בצורה כזאת שזה דורש להוריד בכל פעם ~450 מגהבייטים של מידע וכל התהליך לוקח עשרות דקות למעשה? מה הסיבה שעומדת מאחוריי כל זה אלה אם כן מדובר על עדכון ליבת המערכת ודברים מאוד קריטיים.

האם זה יהיה כך תמיד? והשאלה היא, אם ביום ראשון הבא ייצא עוד עדכון, מה הטעם שאני אעדכון השבוע ואז שוב פעם אצטרך לבצע עדכון? (הרי כל התהליך של חיבור הבלוטות', כל ההגדרות וכו' וכו', מאוד מעיק אבל ברור שזה מתקדם לאנשהו ולמטרה טובה אבל עדיין).

תודה.

מסכים.

יעזור אם יפרסמו release notes של כל גירסה, אולי אפילו פה בפורום. כך נוכל להחליט אם שווה להתקין גירסה חדשה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נקפיץ לטובת הכלל, חשוב מאוד להבין מדוע העדכון פועל כפי שהוא פועל ולמעשה, דורש מאיתנו הורדת ~450 מגה בייטים וחצי שעה בכל פעם והגדרות מחדש.

אם זה יהיה כך לאורך תקופה ארוכה, בעייתי מאוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה.

אז קודם קוראים לי אבירם :) אני הCTO של קבוצת 100FM/91FM נעים להכיר.

כן כרגע העדכון הוא כללי ואין אפשרות לעשות עדכון פר אפליקציה (אני יודע שזה מבאס) אבל מכיוון שכל עדכון שיצא עד היום שיפר גם את המערכת עצמה ברמת יעילות / באגים וכו' אני הגודל הוא באיזור ה400, אני יכול לספר לך שחלק מהאפליקציות ברות עדכון גם ללא שידרוג (לדוגמא שלנו ברדיוס 100) אני העברתי את זה חבר'ה בכלמוביל אדעכן שאדע יותר

עריכה אחרונה על ידי Trickster79
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התקנתי את העידכון בדרך לעבודה. לוקח כחצי שעה הורדה והתקנה ואסור להפסיק באמצע.

מעצבן נורא שהעידכון מוחק את כל מה שהיגדרתם וצריך להגדיר הכל מחדש (תחשבו שקיבלתם מערכת ממש מאפס).

הדבר היחיד שהבחנתי בינתיים זה שנוספה אפליקציה poly. לא שמתי לב לשינויים אחרים.

האפליקציה של רדיוס עד כמה ששמתי לב לא עודכנה, עדיין יש את הבאג המרגיז שהסטטוס בר לא מופיע.

תשמחו לדעת שבגרסה הבאה יהיו כמה שיפורים סופר משמעותיים! (הגרסה עובדת ונמצאת אצל כלמוביל אשר יעדכנו בקרוב)

* סטטוס בר חזר להופיע :)

* מצב לומד - האפליקציה תלמד למה אתם מאזינים הכי הרבה ולאיזה סגנונות ותגרום לערוצים להופיע בתחילת האפליקציה וככה יהיה קל לזפזפ בינהם

* ו... שמח להודיע שיש שליטה מבורר ההגה! ככה שלא רק שכל הערוצים שאתם אוהבים תמיד בחזית וצמודים אחד לשני אפשר יהיה לקפוץ בינהם בלחיצה על הUP / DOWN מהגה

אני שמח לשמוע שכולם נהנים להשתמש בה - השיפור הבא והסופר משוכלל שלנו בכלל יפיל אתכם מהכסא

ובמידה ואתם רוצים לקחת את הערוצים שלנו איתכם למשרד ולבית :)

תמיד אפשר להוריד את האפליקציה של רדיוס 100FM בחנויות או לגלוש לאתר digital.100fm.co.il

ואפילו יש לנו תוסף רשמי בקודי!

תודה לכולם על הפידבקים זה ממש חשוב לנו.

עריכה אחרונה על ידי Trickster79
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל תודה ענקית על כל מה שאתה עושה.

דבר שני רציתי להציע כמה דברים,

1) אפשרות לסמן V על כל הערוצים שמעוניינים לשמוע, ככה שאם לא מתאים לי ג'אז, אני מוריד ממנו את הסימון ולא רואה אותו בכלל.

2) דפדוף בין השירים באותו ערוץ עצמו, הבטחה ישנה שלך :-)

3) שנות השמונים כוללים את כל הסגנונות שקיימים. אני מציע להפריד - שנות השמונים שקט, שנות השמונים דאנס, וכו', וכנ"ל לגבי שנות השבעים ושנות התשעים. כנ"ל גם לגבי ישראלי - יש כמה סגנונות בשירים הישראלים, והכל כרגע תחת קטגוריה אחת של שירים ישראלים. פעם שקט, פעם רועש, פעם ישן ופעם חדש..

בתאריך 8.6.2023 בשעה 13:37, discoTD5 כתב:

כל פעם שיש לך דעה מוצקה על משהו, תרשום בדיוק את ההיפך. ככה תטעה פחות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל תודה ענקית על כל מה שאתה עושה.

דבר שני רציתי להציע כמה דברים,

1) אפשרות לסמן V על כל הערוצים שמעוניינים לשמוע, ככה שאם לא מתאים לי ג'אז, אני מוריד ממנו את הסימון ולא רואה אותו בכלל.

2) דפדוף בין השירים באותו ערוץ עצמו, הבטחה ישנה שלך :-)

3) שנות השמונים כוללים את כל הסגנונות שקיימים. אני מציע להפריד - שנות השמונים שקט, שנות השמונים דאנס, וכו', וכנ"ל לגבי שנות השבעים ושנות התשעים. כנ"ל גם לגבי ישראלי - יש כמה סגנונות בשירים הישראלים, והכל כרגע תחת קטגוריה אחת של שירים ישראלים. פעם שקט, פעם רועש, פעם ישן ופעם חדש..

1. בגלל חוקים וההגבלות הנוקשות של משרד התחבורה לא כל דבר הוא בר ביצוע אבל לכן יצרנו את המצב החכם, כל מה שאתה מאזין לו יהיה בתחילת האפליקציה והדברים שלא מעניינים אותך יגררו לסוף הרשימה

2+3. אני יודע :) עובדים על זה במרץ זה חתיכת פרוייקט. מה שכן הרעיון יהיה שהאפליקציה תנסה ללמוד מתי אתה מדפדף בתוך הערוצים ואז תתן לך את הסגנון האהוב בתוך הערוץ.

תודה על העדכונים השוטפים. מה שכן, ארסנל השירים באפליקציה של 100FM מצומצם מאוד והמוזיקה חוזרת על עצמה.

אשמח לשמוע באילו ערוצים אתה מרגיש חזרה יחסית מורגשת, ישנם ערוצים שבהם המבחר הקיים (והאיכותי) אינו אינסופי ואנחנו באמת דואגים לבחור רק שירים איכותיים מה שכן לפעמים העריכות מתנגשות מה שיוצר חזרה, אנחנו עוברים למערכת חדשה בימים הקרובים מקווה שזה יפתור את הבעיה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 918 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...