Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עדכון גדול של מערכת כלמוביל

outlander
שימו לב! השרשור הזה בן 917 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 385
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

עדכון המערכת לא עזר, מדי פעם המערכת מסרבת לפעול בהתנעת הרכב. :-(

לפעמים לוקח למערכת זמן לעלות. שמתי לב שזה קורה כשהרכב חם מאוד. לא צריך להיות מודאג מזה, ענין של כמה דקות

בתאריך 8.6.2023 בשעה 13:37, discoTD5 כתב:

כל פעם שיש לך דעה מוצקה על משהו, תרשום בדיוק את ההיפך. ככה תטעה פחות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפעמים לוקח למערכת זמן לעלות. שמתי לב שזה קורה כשהרכב חם מאוד. לא צריך להיות מודאג מזה, ענין של כמה דקות

הבעיה היא שגם אחרי 10 דקות היא לא עולה,ורק הreset עוזר.

מחר אני אתקשר לגילקאר, על מנת שימצאו לי פתרון לבעיה.

Hyundai IONIQ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

10 דקות זה כבר לא נורמלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון המערכת לא עזר, מדי פעם המערכת מסרבת לפעול בהתנעת הרכב. :-(

ברוך הבא למועדון נפגעי מערכות סיניות לא מקוריות שהיבואן חסך עליינו.

כך היה גם לרכב טוסון חדש דנדש אצלנו. לאחר כחודשיים כזכור לי, המערכת כשלה לחלוטין, מסך לבן והוחלפה ביחידה חדשה מהקרטון במוסך.

המערכת אכן עשתה המון בעיות, יש לה באגים ובעיות כאלו ואחרות.

כפי שאמרתי עוד אז, מערכת שהייתה לי למשך שנה ואצל חברים כגון ה EONON, שעולה כ 300$ עשתה פי כמה וכמה פחות בעיות ולמעשה? עבדה כראוי לגמריי.

בטוסון? בחיי שהמערכת עושה חיים קשים לפעמים, בדיוק כמו שמתארים כאן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Trickster79,

אפשר עוד feature? להראות את השעה במסך הבית, ליד כפתור הכיבוי. או לחילופין להשאיר את השורת סטטוס העליונה של האנדרואיד.

כי האפליקציה נפתחת על כל המסך ולא רואים מה השעה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Trickster79,

אפשר עוד feature? להראות את השעה במסך הבית, ליד כפתור הכיבוי. או לחילופין להשאיר את השורת סטטוס העליונה של האנדרואיד.

כי האפליקציה נפתחת על כל המסך ולא רואים מה השעה.

צודק לגמרי - זה כבר תוקן ובגרסה החדשה של האפליקציה תוכל לראות את הStatus Bar למעלה, כמוכן אנחנו הוספנו קצת שכל לאפליקציה, היא עכשיו תלמד מה למה אתה מאזין הכי הרבה ותסדר את הערוצים הכי אהובים עלייך בהתחלה ככה שיהיה קל לזפזפ :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יפה מאוד, תודה רבה!

ולההוא שדיבר על מערכות סיניות - אין לי מושג על מה אתה מדבר, אני כבר כמעט שנה עם המערכת ללא תקלות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה חמוד. אחד מבין אלפים רבים שכן סובלים ממערכת בעייתית.

ייתכן ואינך עושה שימוש רב ברכב והתנעות מרובות וכנראה, בעקבות כך לרוב אתה נופל על פעילות תקינה.

עבור על השרשור שוב פעם, תראה שיש לאנשים בעיות, נו באמת.

גם אני לא יודע על מה מדברים כשיש הרוגים בכבישים, מעולם לא נהרגתי בכביש מזה 10 שנים... אתה מבין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון קצר (אציין שוב שאני לא נציג של כלמוביל אלא מרדיוס 100FM) האפליקציה שלנו צריכה להתעדכן בגל הבא עם כמה אפשרויות חדשות שביקשתם:

* אפשרות להחליף ערוצים בעזרת הבורר בהגג

* ערוצי שמע נוספים

בקרוב תהיה האפשרות להחליף שיר בערוץ ספיציפי

אשמח לשמוע בכלליות פידבקים והאם אתם מוצאים את האפליקציה שימושית ואם כן - תחליף ראוי לרדיו ?

בתור עובד שקשור לאפליקציה של רדיוס

הורדתי אותה לאייפון 7 מול מולטימדיה שלי שעובדת נהדר עם אפל מיוזיק ושומעים מדהים, באפליקציה שלכם הסאונד נוראי ומרגישים שיש דחיסה חזקה שגורמת לצליל מלאכותי, אולי תאפשרו אופציה לרמות איכות גבוהות יותר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 917 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...