Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עדכון גדול של מערכת כלמוביל

outlander
שימו לב! השרשור הזה בן 948 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 385
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני לא יכול להשוות למערכות אחרות כי לא התנסיתי. אבל בביקורות רכב אני קורא שהבוחנים משבחים אותה מאוד, ומאידך בביקורות על רכבים אחרים אני קורא טענות: למה אין וויז ולמה אין דברים אחרים. אפשר להתייחס לזה בביטול, אבל הדברים הקטנים שחסרים הם מאוד מעצבנים. ובמערכת של כלמוביל אני מוצא פשוט כל מה שאני צריך (הרם את הכפפה ותגיד לי מה חסר..)

בתאריך 8.6.2023 בשעה 13:37, discoTD5 כתב:

כל פעם שיש לך דעה מוצקה על משהו, תרשום בדיוק את ההיפך. ככה תטעה פחות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השטויות שערכו החבר'ה מכלמוביל חמוד לחלוטין, לחבר לעבודה שקיבל אלנטרה בליסינג יש וזה נחמד ביותר!.

אבל המערכת עצמה לא להיט המסך מגע לא רגיש מספיק לדעתי, ממשחק של כמה דקות איתה.

אגב קחו את לובינסקי בצד השללי, בc4 פיקאסו תרגמו את המערכת המקורית של היצרן לעברית(הSMEG),

עבודה כזאת חפרית לא ראיתי בחיי, מלא תפריטים ריקים שבאנגלית מופיע בהם מלל, המון התראות שקופצות במערכת עם ההודעה "translation missing" וחפריות לשמה, אם כבר אתה עושה עבודה? תעשה אותה עד הסוף או אל תיגש אליה בכלל.

Sent from my D6603 using Tapatalk

עריכה אחרונה על ידי noknok

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מניח שהרעיון של כלמוביל היה לספק למשתמש הישראלי יכולת שימוש בוויז, שכרגע אינה קיימת במערכות המובנות שבאות עם AA ו Apple car play. אני לא התנסתי אישית במערכת של כלמוביל חוץ מבנסיעה קצרה, אבל ממה ששמעתי מחברים, המערכת סבירה לחלוטין אך נשמעו תלונות על איכות השמע (חבר הגדיר "כמו טרמזיסטור של פעם").

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עידכנו אותי היום שמערכת הConnected עודכנה, אין לי מושג מה השינויים והשיפורים שהם הוסיפו אבל להלן השיפורים שהתווספו לאפליקצית המוסיקה של רדיוס:

* הסטטוס בר חזר - נכון הוא התגעגע והוא חזר להופיע בראש המערכת

* ניתן לשלוט באפליקציה הבורר ההגה ולזפזפ ממש כמו באפ אמ

* מצב למידה - המערכת תסדר מחדש את הערוצים של אפליקציה מהכי מואזנים להכי פחות, ככה שיהיה נוח יותר לחפש אותם וכמובן לזפזפ בינהם.

זה הכל לבנתיים אני עובד יחד עם החבר'ה (התותחים ) בכלמוביל על גרסה חדשה שבכלל תעיף לכם את הכריות אוויר :)

ותמיד אשמח לשמוע הערות / בקשות ותלונות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חווית המשתמש ב"מערכת" של כלמוביל מזעזעת. אפילו בואגיות המצב טוב בהרבה.

מה מזעזע בה, יש לך בסיס כלשהו להשמצה הזו?

גם איכות השמע מצויינת. אנשים פה מזכירים לי את הטוקבקים באתרים, זורקים לכלוך כלשהו ובורחים. נשמע כמו טרנזיסטור? מאיר, החברים שלך אמיתיים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יכול להשוות למערכות אחרות כי לא התנסיתי.

אם לא התנסית, איך אתה יודע שזו 'המערכת הטובה ביותר בעולם הרכב'?

I see now that the circumstances of one's birth are irrelevant; it is what you do with the gift of life that determines who you are

Mewtwo -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם היית מצטט את השורות הבאות, היית מקבל תשובה לשאלה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חוכר סונטה מאוגוסט, תלונותי לגבי ה-"מולטימדיה" להלן:

* דיליי מטורף בכל לחיצה (לפחות שניה אחת שלמה להצגת הדף במלואו)

* ממשק עקום לחלוטין - נסה למצוא איש קשר לפי מספר טלפון חלקי או לפי המייל

* סאונד מזעזע, במיוחד בהזרמה דרך BT, אפילו באיביזה 2012 הסאונד היה טוב יותר.

* אין תמיכה בפקודות קוליות (!!!)

* מסך זוועה בשמש ישירה (מגיע המון אור מההגג) - לא קריא ואין פקודות קוליות

* אין LTE (לפחות בסים שמגיע מכלמוביל; לא בטוח שזו מגבלת חומרה)

* אין אינטגרציה נורמלית עם הכפתורים על ההגה - יש כפתור ייעודי לפקודות קוליות, שכמובן לא עושה כלום.

* קליטת GPS בינונית

מציע לך לעשות השווה side-by-side עם ואגית ליסינג או אפילו ספורטאג' חדיש, המצב שם הרבה יותר טוב.

Leasingfahrzeug oder nichts

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם היית מצטט את השורות הבאות, היית מקבל תשובה לשאלה...

כי יש וויז ויש 'דברים אחרים' שלאחרים אין.

זה הופך את המערכת לטובה בעולם? באמת?

את המערכת של S class קופה ניסית? שליטה בכל מערכות הרכב כולל מתלים, מנוע, גיר ומערכות אלקטרוניות. הפעלה קולית (כולל הכתבת הודעות SMS) בעזרת מסך מגע או גלגלת מגע. גלישה באינטרנט ועוד.

אה כן, ויש גם וויז.

אתה מגזים את עצמך לדעת.

I see now that the circumstances of one's birth are irrelevant; it is what you do with the gift of life that determines who you are

Mewtwo -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חוכר סונטה מאוגוסט, תלונותי לגבי ה-"מולטימדיה" להלן:

* דיליי מטורף בכל לחיצה (לפחות שניה אחת שלמה להצגת הדף במלואו)

* ממשק עקום לחלוטין - נסה למצוא איש קשר לפי מספר טלפון חלקי או לפי המייל

* סאונד מזעזע, במיוחד בהזרמה דרך BT, אפילו באיביזה 2012 הסאונד היה טוב יותר.

* אין תמיכה בפקודות קוליות (!!!)

* מסך זוועה בשמש ישירה (מגיע המון אור מההגג) - לא קריא ואין פקודות קוליות

* אין LTE (לפחות בסים שמגיע מכלמוביל; לא בטוח שזו מגבלת חומרה)

* אין אינטגרציה נורמלית עם הכפתורים על ההגה - יש כפתור ייעודי לפקודות קוליות, שכמובן לא עושה כלום.

* קליטת GPS בינונית

מציע לך לעשות השווה side-by-side עם ואגית ליסינג או אפילו ספורטאג' חדיש, המצב שם הרבה יותר טוב.

גם לי יש את אותה המערכת, בנוסף הייתי מוסיף לרשימה קליטה חלשה של רשת סלולארית. והסאונד באמת זוועה, אי אפשר לשמוע מוסיקה בדבר הזה :(. אני יכול לומר שאיכות הסאונד במערכת המקורית באוקטביה הלא מאובזרת הרבה יותר טובה, למרות שמדובר במערכת פשוטה מאוד שנשמעת רק בסדר.

אבל מה אפשר לצפות ממערכת סינית ב350ש"ח?

סתם לדוגמאות:

http://www.ebay.com/itm/2017-Android-5-1-2Din-Car-GPS-Navi-DVD-Player-Wifi-3G-Bluetooth-In-Dash-Radio-/272032097773?hash=item3f566065ed:g:juIAAOSwsW9Yw0wD

http://www.ebay.com/itm/Android-6-0-7-Double-2Din-Car-Radio-Stereo-Player-GPS-Nav-OBD-BT-3G-WiFi-DAB-/232262811015?hash=item3613f13d87:g:hyoAAOSwOgdYp-w4

http://www.ebay.com/itm/New-7-Android-5-1-In-Dash-HD-2Din-Car-Stereo-DVD-Player-GPS-WiFi-BT-TV-3G-Radio-/232173084207?hash=item360e981e2f:g:lxAAAOSwEzxYT7zl

נכון, המשלוח יקר, אבל בסיטונאות ומשלוח ימי, זה פחות או יותר המחירים :(

עריכה אחרונה על ידי tzvipper

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 948 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...