Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עדכון גדול של מערכת כלמוביל

outlander
שימו לב! השרשור הזה בן 945 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כן הא, נתונים לחסדים של היבואנים שמתקינים מערכות לא מקוריות ועוד אומרים תודה, באמת.

שלא תבינו לא נכון, כל הכבוד וכל מה שמסביב, אלו חבר'ה שמטרתם לפתח את כל הנושא מן הסתם ולכן עדיף למנוע תלונות מבעוד מועד, עושה חכם.

היבואן חסך עליינו והתקין את מה שהתקין (אצלנו ביונדאי המערכת הוחלפה באחת חדשה מהקרטון במוסך לאחר פחות מחודש כיוון שעשתה רק בעיות) ואנחנו עוד שמחים עד השמיים, במחיר של 155K לרכב חדש, תודה רבה.

בחיי, ה EONON "הסינית" שרכשתי ועוד כמה חברים מחזיקות טוב יותר ויציבות הרבה יותר מהמערכות האלו והן עולות רק ~350$, מניח שאלו עולות פחות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 385
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בטח יש לך DOK מחובר. תוציא אותו ותעדכן בלעדיו זה יעבוד.

ואללה עזר. תודה רבה!

איך לא חשבתי על זה בטח שהמפגר הזה מחפש את הקובץ דרייב שמחובר קודם....

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הוספת קיצורי דרך למסך הבית: לחיצה ארוכה על אייקון (מתוך מגירת היישומים) מאפשרת לגרור אותו למסך הבית.

Sent from my ONEPLUS A3000 using Tapatalk

Leasingfahrzeug oder nichts

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Trickster תודה רבה לך

יש לך אולי אומדן כלשהו לגבי הצריכת נתונים באפליקציה?

כמו כן כל הכבוד לך שאתה בא לחפש פידבקים ממגוון משתמשים

ערב טוב

Sent from my m2 using Tapatalk

בוקי בסופו של יום אתם הם אלו שמשתמשים בה ולכן זה מאוד חשוב לי שאתם תהנו - כי הנאה שלכם זו הצלחה שלנו.

ובנוגע לשאלה שלך - שעה של האזנה לערוצים שלנו מבזבזת באיזור ה50-60MB - ואני יודע שזה מרגיש יותר, זה פשוט נורא כיף להשתמש בה ולא שמים לב שהחבילה מתרוקנת (קורה גם לי :) )

ובנימה אופטימית זו אזכיר לכם שיש לנו גרסה אחרת לסלולרי - חפשו בחנויות "רדיוס 100FM" וכמוכן יש גם אתר נלווה digital.100fm.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה שואל אם האפליקציה שימושית? זאת האפליקציה הכי שימושית... עוד לפני וויז :lol: וברור שהיא תחליף ראוי לרדיו, רק עם חיסרון קטן - גומרת לך את חבילת הגלישה.

רק בבקשה, שימו לב שמיצובישי דרייב ויונדאי דרייב זה שני דברים שונים... זה מצחיק לנסוע במיצובישי ולשמוע ג'ינגל של יונדאי...

ואחרון חביב: אשמח לעוד ערוצי להיטי פופ משנות התשעים והשמונים. יש את ערוצי ה90-80-70 אבל זה כולל הרבה סגנונות של שירים ולפעמים זה שירים שקטים משעממים.

ו... תודה!

אני ממש שמח לשמוע! בנוגע לעוד ערוצים, ברגע שהאופציה להחליף שירים בתוך הערוצים תהיה פעילה אני מבטיח לך שלא יהיה מצב שלא תמצא משהו מעניין לשמוע :)

בימים הקרובים ערוצי JAZZ, מוזיקת עולם שירים מSoundtracks של סרטים ועוד ערוצים יתווספו למערכת ללא צורך בעדכון!

בנוגע לערוצי יונדאי / מיצובישי - כן העניין סודר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חיפשתי אפשרות להחליף רקע באיזו תמונה ביתית... אבל אין אפשרות כזו.

בתאריך 8.6.2023 בשעה 13:37, discoTD5 כתב:

כל פעם שיש לך דעה מוצקה על משהו, תרשום בדיוק את ההיפך. ככה תטעה פחות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הוספת קיצורי דרך למסך הבית: לחיצה ארוכה על אייקון (מתוך מגירת היישומים) מאפשרת לגרור אותו למסך הבית.

תודה רבה!

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מומלץ להחזיק אקווריום ברכב, המסך יכול להסדק וכל המים יישפכו...

יפה מאוד, זו מערכת פרוצה?.

עוד שאלה, אם מישהו יודע, לפני העדכון הגדרתי שלחיצה על כפתור הדיבור (הכי שמאלי עליון בהגה) תפעיל את הוויז.

משום מה בגרסה החדשה כמה שלא ניסיתי זה לא עובד, מישהו הצליח?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ממש שמח לשמוע! בנוגע לעוד ערוצים, ברגע שהאופציה להחליף שירים בתוך הערוצים תהיה פעילה אני מבטיח לך שלא יהיה מצב שלא תמצא משהו מעניין לשמוע :)

בימים הקרובים ערוצי JAZZ, מוזיקת עולם שירים מSoundtracks של סרטים ועוד ערוצים יתווספו למערכת ללא צורך בעדכון!

בנוגע לערוצי יונדאי / מיצובישי - כן העניין סודר

תודה לך, באמת אחלה אפליקציה.

אתה יודע למה "ילדודס" לא עובד?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון לגבי אינטרנט: התקשרתי אתמול שוב לשירות הלקוחות, חזרו אלי ואמרו שיבקשו מחברת הסלולר לאפס את הסים.

היום בבוקר האינטרנט חזר לעבוד, אני שוב יכול להנות מהדיווחים בוייז :)

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

c8a9a02cdd6a790a45336617e9d8f08d.jpg

בום!!!

הלו, איך עשית את זה? אתה לא הולך להשאיר אותנו ככה!

בתאריך 8.6.2023 בשעה 13:37, discoTD5 כתב:

כל פעם שיש לך דעה מוצקה על משהו, תרשום בדיוק את ההיפך. ככה תטעה פחות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 945 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...