Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עדכון גדול של מערכת כלמוביל

outlander
שימו לב! השרשור הזה בן 948 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

איזו השוואה, למערכת של מרצדס עם שליטה במיתלים... אין לי שליטה כזו בכלל, אז אני לא מצפה מהמערכת שלי לספק לי את זה.

ואשמח להתייחס לטענות המפורטות - אולי אצלך מדובר על מערכת מיושנת או מסוג אחר, אולי הרמקולים ברכב הקוריאני שלך הם לא איכותיים...

* אין אצלי דיליי בכלל

* אנשי קשר אני מחפש לפי שם, וזה עובד מצויין

* הסאונד יותר טוב מטוב. אחד הפינוקים זה מוסיקת bt, ברגע שאני מפעיל את הרכב מיד מתחילה המוזיקה להתנגן מהנייד שלי.

* אין פקודות קוליות, פה עלית על חיסרון אמיתי. אבל לדידי זה ממש לא משנה, גם ככה כל הפקודות הקוליות שנתקלתי בהם היו מלאות שיבושים מעצבנים. בסוף תמיד צריך להקליד

* המסך בשמש ישירה פחות קריא, אבל עדיין קריא. נתקלתי כבר בgps סיניים עם מסך לא קריא בשמש, אצלי באאוטלנדר המסך תמיד קריא ואתה מוזמן לראות. אין לי אור מהגג, כשיש שמש מעלי אני סוגר את הגג

* לא יודע מה זה let

* על פקודות קוליות כבר דיברנו, לגבי שיחות ומוזיקה הכפתורים על ההגה מסתנכרנים היטב.

* הקליטת של הgps טובה וגם של הרשת האלחוטית. הבעיה היחידה שזה כנראה דור ישן, והקליטה איטית וזה מפריע לפעמים.

בתאריך 8.6.2023 בשעה 13:37, discoTD5 כתב:

כל פעם שיש לך דעה מוצקה על משהו, תרשום בדיוק את ההיפך. ככה תטעה פחות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 385
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אז כיף לך שאתה מאושר מכל אספקט של האוטו. אני (וכנראה שיש עוד לקוחות), פחות.

אגב, אתה משוכנע שה-"מערכת" של כלמוביל באמת יותר טובה מהמערכת שמציעים, נניח, בארה"ב?

Leasingfahrzeug oder nichts

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל שונאי חובבי יונדאי/מיצובישי קונקט...

להורי יש אווטלנדר 2016 לי יש סונטה 2017

שניהם מבית כלמוביל

המערכת במיצובישי זוועה אנדרויד מיושן ואיטי קליטת רדיו בעייתי ניתוקי דאטה סלולארית ועוד בעיות שדורשות איפוס למכשיר יותר מידי פעמים

בסונטה מותקן הדור החדש מסך גדול יותר אנדרויד 5.1 או 5.0.1

מעבד חזק יותר ומודם סלולארי דור 4 כולל אפשרות הוטספוט, איכות הסאונד של הדגם החדש בחיבור עם מגבר איכותי מבית אלפין עם סאב משפרים את הסאונד המקורי באופן משמעותי ובנוסף האפליקציות התחילו להתעדכן בימים האחרונים ויש שיפור באיכות הקול באפליקציית רדיוס.

בנוסף יש בעיה בבלטוס באיכות הסאונד בדיבורית בלבד!

הצד השני נשמע נורא ולא ניתן לעשות שום כיוון צליל לפונקציה הזאת כי נראה שהיא עוקפת את ההגברה והאקולייזר בתוך המכשיר.

אני מעודכן בגרסאות הבלוטוס ועדכון המכשיר לסוף מרץ 17 ככה שאני בספק אם יצליחו לשפר מעבר למצב.הקיים.

מבחינת ממשק הוא עובד מהר ללא תקיעות ועושה את עבודתו באופן סביר לחלוטין.

באופן כללי לא הייתי מתנגד לאיכות סאונד טובה יותר אבל אני משער של95 אחוז מהאוכלוסיה האיכות סאונד תספק את הסחורה.

בנוסף במוסכי יונדאי לא ממש יודעים איך לבלוע את החיה הזאת והם מסתבכים בטיפול בה

אני ממליץ למי שיש לו בעיות ללכת לגיל קאר בתל אביב ברחוב נירים ולעדכן גרסאות .

מי שיש לו את המערכת הישנה שינסה לשדרג לגרסה החדשה בתשלום זניח או פשוט להזמין משהו אחר מאיביי וכדומה.

הייתי שמח לקבל את המערכת המקורית

שנמכרת בארהב של אינפיניטי ושליטה על הרכב מרחוק דרך אפליקציה כולל הפעלת חימום/קירור מרחוק איתור הרכב ניצור תקלות הזמנת שירותי דרך ועוד המון דברים מדהימים שהמערכת המקורית יודעת לעשות וכל זאת בשילוב המראה החכמה שמכילה בתוכה שליטה על השער החשמלי בחניון הבית [emoji30].

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי יש להם אאוטלנדר 2015 שנמכר כ2016?

פשוט הזוי שאני לא מכיר שום בעיה מאלה שאתה מתאר...

נ.ב. השלט של השער החשמלי שלי מודבק מתחת לדש בורד ועושה את העבודה נפלא...

בתאריך 8.6.2023 בשעה 13:37, discoTD5 כתב:

כל פעם שיש לך דעה מוצקה על משהו, תרשום בדיוק את ההיפך. ככה תטעה פחות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי יש להם אאוטלנדר 2015 שנמכר כ2016?

פשוט הזוי שאני לא מכיר שום בעיה מאלה שאתה מתאר...

נ.ב. השלט של השער החשמלי שלי מודבק מתחת לדש בורד ועושה את העבודה נפלא...

יש מצב שהאוטלנדר 2015.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר שלי עם אאוטלנדר 2016, התקין אתמול את העדכון שהגיע מגיל קאר - מאז הבלוטות' של המערכת לא קיים, אין בלוטות' בהגדרות של האנדרואיד בכלל, פשוט לא מזהה את הרכיב בלוטות' במערכת. קרה למישהו? אני הולך לנסות להתקין לו גירסה ישנה יותר מהUSB.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה לגבי המערכת המולטימדיה באאוטלנדר: לאחר סינכרון של מספר טלפונים למערכת (עם בלוטוס) - חלק מאנשי הקשר הנמצאים בטלפון הנייד לא מסתנכרן.

לא הצלחתי למצוא מכנה משותף בין אותם אנשי קשר שלא מסונכרנים למערכת.

אשמח לפתרון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 948 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...