Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עדכון גדול של מערכת כלמוביל

outlander
שימו לב! השרשור הזה בן 948 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 385
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

תתפלא, אבל גם במערכת מולטימדיה איכותית מקורית שיש בגולף יש הגבלה לכמות אנשי הקשר שניתן לסנכרן. אצלי בהתחלה היו כ 1000 אנשים והמערכת היתה מסנכרנת רק חלק מהאנשים. נאלצתי לצמצם כמותץ נראה לי שההגבלב בגולף היא 640 רשומות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מודע לנושא ההגבלה, פשוט מפתיע בשנים אלו למשל עם כל הקידמה.

זה בציניות כמובן.

640 זה הרבה יותר טוב מ 500.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבדל ענק, 500 זה שייך לשנות ה-80, מה ההשוואה בכלל ל640 שזה כבר מדע בדיוני.

בתאריך 8.6.2023 בשעה 13:37, discoTD5 כתב:

כל פעם שיש לך דעה מוצקה על משהו, תרשום בדיוק את ההיפך. ככה תטעה פחות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממה שאני מכיר, המערכות הסיניות הפשוטות (כן, זאת של האאוטלנדר מהפשוטות. 100 דולר לצרכן) נתקלות בבעיות סנכרון אם לאותו איש קשר יש יותר ממספר אחד תחת אותו שם.

בעיה נוספת ,מספרי טלפון שמתחילים עם + או עם מפריד - באמצע.

אנשי הקשר האלו לא יסונכרנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבדל ענק, 500 זה שייך לשנות ה-80, מה ההשוואה בכלל ל640 שזה כבר מדע בדיוני.

.

מה לעשות, כשאין אנשי קשר וחברים, לא כולם מגיעים ל 500... לחלק יש 650 לדוגמא וזה כן עוזר כשפתאום האיש קשר שאתה צריך, לא נכנס ב 500 הזוכים.

בחיי, יש לך תגובות מאוד מעניינות כאילו שכל מה שטוב לך, טוב לאחרים, ממש.

התרגלת לבינוניות ואיתה אתה נאלץ לחיות, זה לא אומר שאחרים חיים ככה או רוצים.

תבין, המערכת שיש אצלך, נחותה בהרבה פרמטרים, תהנה ממנה כל עוד היא לא התפגרה, והיא תתפגר בקרוב, מנסיון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

.

מה לעשות, כשאין אנשי קשר וחברים, לא כולם מגיעים ל 500... לחלק יש 650 לדוגמא וזה כן עוזר כשפתאום האיש קשר שאתה צריך, לא נכנס ב 500 הזוכים.

בחיי, יש לך תגובות מאוד מעניינות כאילו שכל מה שטוב לך, טוב לאחרים, ממש.

התרגלת לבינוניות ואיתה אתה נאלץ לחיות, זה לא אומר שאחרים חיים ככה או רוצים.

תבין, המערכת שיש אצלך, נחותה בהרבה פרמטרים, תהנה ממנה כל עוד היא לא התפגרה, והיא תתפגר בקרוב, מנסיון.

ממש דיל ברייקר.

אכן אסון שכמה מאנשי הקשר לא נכנסים....

יש מכוניות שהמערכת מתפגרת ויש שהגיר או המנוע. לא בטוח מה גרוע יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז מה, לתת להם לעשות לנו דווקא? למה?

אתה מבין שכשאני נכנס לרכוש רכב במזומן של 155K ואני מקבל מערכות זולות ביותר של 100-200$ במקרה הטוב כי היבואן חסך זה לא מתקבל בחשבון? או שאתה שלם ובסדר עם זה?

אני לא מבין מה הקשר בין מה שאתה כותב למה שמדברים עליו, מה הקשר בין מנועים או גירים ובעיות? (אתה יודע, אני לא חדש בעולם) זהו שרשור על המערכות ויש דרך לטפל בזה והיא נמצאת אצל צוות התוכנה והיבואן שאחראי לדאוג לכל העניין של התוכנה, זה לא מדע טילים כן.

וכן, כשאתה נוהג לעבודה או לסידורים או בסידורים ואתה צריך למצוא אנשי קשר והם פתאום לא שם, איך תרגיש? לשם מה הכל מסביב אם למצוא איש קשר זה בעייתי? הבנת את הנקודה.

אגב, זה לא דיל ברייקר אם תקבל את הדירה עם חד פאזי כן, אף אחד לא אמר שאתה צריך להתקלח עם חימום ואשתך צריכה לבשל בו זמנית כשהילד צריך מזגן בדיוק, כן? (כאלו ההשוואות הלא ברורות, נראות מהצד).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין כנראה רכב מושלם , לפחות לא במחירים של הרכבים המדוברים.

ברור שהיבואן מנסה למקסם רווחים, אבל אני אישית מוכן לוותר על כמה אנשי קשר (מה עוד שיש לך את הטלפון חצי מטר ממך ואפשר לעצור בצד) על פני חיסכון באביזרי ואמצעי בטיחות.

בקיצור לא מבין מה הסיפור ועל מה יצאה חמתך דווקא על מספר אנשי הקשר וקישור שלהם למספר החברים של בעל הרכב.

עריכה אחרונה על ידי איצו
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי לדחוף זבל סיני ללקוחות זה מביך ומעפן - במיוחד כשכופים עליף "רדיוס 100 FM" ולא נותנים להתקין ספוטיפיי. זה 2017, מותר לרצות משהו שמגיע כסטנדרט באותו הרכב בדיוק בחו"ל, לא?

Leasingfahrzeug oder nichts

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין כנראה רכב מושלם , לפחות לא במחירים של הרכבים המדוברים.

ברור שהיבואן מנסה למקסם רווחים, אבל אני אישית מוכן לוותר על כמה אנשי קשר (מה עוד שיש לך את הטלפון חצי מטר ממך ואפשר לעצור בצד) על פני חיסכון באביזרי ואמצעי בטיחות.

בקיצור לא מבין מה הסיפור ועל מה יצאה חמתך דווקא על מספר אנשי הקשר וקישור שלהם למספר החברים של בעל הרכב.

בוא נעצור על כל דבר בצד, כשיש מערכות ברכב כסטנדרט שלא דורשות ממך לעצור כל דקה, נכון?

לא מבין את הסיפור? תקרא את כל השרשור מתחילתו, לבצע עדכון דורש ממני בזבוז של 20-35 דקות בכל פעם להוריד, לעדכן הכל, כל ההגדרות נמחקות, להגדיר הכל מחדש.

כאילו, מה קרה? לבזבז נסיעה שלמה רק עבור עדכון? בחיי.

אם אינך מבין אז צר לי, אתה באמת לא מבין כנראה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המערכת שיש באאוטלנדר היא אותה המערכת שיש ברכב שלנו - יונדאי טוסון לידיעתך ולכן, אני מכיר אותה היטב ומודע לכל החסרונות והעניין הוא, שקיבלתי מערכת סינית במקום מקורית, סתם שתדע.

הר מעכבר? לא, המטרה של השרשור כאן זה להעיר קצת את המפתחים שיבצעו שינויים כאלו ואחרים עבור הנוחות שלנו ולא מה שטוב להם.

זה מתחיל מעדכונים של חצי שעה ואיפוס המערכת לגמריי ועד למצב שאי אפשר לעדכן פר אפליקציה, נו באמת.

אני שמח שאתה מבין, אבל לא דיברתי על הבנה טכנית אלה הבנה של מי נגד מי ואם לא תבקש, לא תקבל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 948 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...