Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דוד לוי חלפים, באר שבע

Igalz
שימו לב! השרשור הזה בן 2557 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תקציר מנהלים: רכשתי מצבר אנרג'ייזר 74AH עם 15 חודשיי אחראיות ב500 שקלים וקיבלתי שירות נהדר עם חיוך וללא צורך במיקוחים מיותרים.

הגעתי היום בבוקר לחנות בהמלצה של חבר, במטרה לקנות מצבר לדיזלית הצרפתיה שלי.

השארתי את הרכב דולק (אחרת אין לי איך להניע) מבלי לנסות להסתיר שאני לקוח במצוקה.

שאלתי אם יש מצבר לרכב שלי, ונענתי בחיוך שתמורת 500 שקל אני אתחדש במצבר וורטא עם שנה אחראיות.

זה כבר מחיר שזול בכ150 שקל מכל מה שמפורסם ברשת. הייתי ממש מופתע, מחיר שכזה לתוצרת איכותית וללא צורך לבזבז זמן על מיקוח.

המוכר הרגיע אותי שאני יכול לכבות את הרכב והוא כבר בא להחליף לי.

לאחר פירוק המצבר, המוכר הציע לי לשדרג תמורת 50 שקלים למצבר אנרג'ייזר (אותה תוצרת וורטא) עם 15 חודשיי אחראיות. כאשר עניתי בשלילה (כי אני לא מתכנן להחזיק את הרכב כלכך הרבה) אמר שיביא לי אותו בכל זאת באותו מחיר שהתחייב עליו בהתחלה.

בקיצור התרשמתי מאוד מהשירות ההגינות והשקיפות של החנות. ממליץ בחום.

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דוד לוי היה גם ספק החלפים שלי בתקופת הזוהר בבאר שבע. אמין והגון.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלתי אם יש מצבר לרכב שלי, ונענתי בחיוך שתמורת 500 שקל אני אתחדש במצבר וורטא עם שנה אחראיות.

איזה מצבר תוצרת וורטא ניתן לרכוש ב-500 שקלים כולל מע"מ או ללא מע"מ ?

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מארק דובר על מצבר וורטא 74 אמפר שעות, מכיוון שלא ראיתי אותו בעיניים זה כל הפרטים שיש לי. המחיר הוא כולל מעמ, שילמתי באשראי ובשום שלב אמצעי בתשלום לא היווה אילוץ.

עריכה אחרונה על ידי igal_zeltser

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם לא ביצעת עיסקה או ראית בפועל מצבר של 74AH תוצרת וורטא ב-500 שקלים כולל מע"מ אז חלק מההודעה שלך מטעה. לא ניתן למצוא מצבר תוצרת וורטא בקיבולת שציינת ב-500 שקלים.

אם המחיר של המצבר הוא באמת 500 שקלים אז מחר בבוקר אני נוסע לב"ש עם עצירת ביניים אצלך בבית בכדי להוריד את הכובע בפנייך.:oops:

הפונט הכחול יפה יותר בעיניי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ להרים טלפון לחנות ולוודא מלאי לפני שאתה יוצא לדרך.

זה המידע שנמסר לי כלשונו, כך שההטעיה, אם קיימת, היא לא מהצד שלי.

אם אתה בא, תעדכן אותי באיזה שעה לחכות לך...

במחשבה שניה עם קישוטים שכאלה, עדיף תוריד את הכובע מרחוק.

מצבר של 74AH תוצרת וורטא ב-500 שקלים כולל מע"מ

להבנתי האנרג'ייזר שקניתי הוא גם תוצרת וורטא, אתה מכיר אחרת?

אולי התכוונת "ממותג כוורטא"?

עריכה אחרונה על ידי igal_zeltser

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דויד לוי אחלה בחור עם מחירים נוחים

לרכב שלי אין לו כמעט מה להציע :(

בקשר למצבר שקנית בטח מדובר במצבר מתוצרת startup של וורטא (מצבר שחור)

זה מה שהוא מחזיק שם בדרך כלל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ להרים טלפון לחנות ולוודא מלאי לפני שאתה יוצא לדרך.

זה המידע שנמסר לי כלשונו, כך שההטעיה, אם קיימת, היא לא מהצד שלי.

אם אתה בא, תעדכן אותי באיזה שעה לחכות לך...

במחשבה שניה עם קישוטים שכאלה, עדיף תוריד את הכובע מרחוק.

להבנתי האנרג'ייזר שקניתי הוא גם תוצרת וורטא, אתה מכיר אחרת?

אולי התכוונת "ממותג כוורטא"?

לרשימת המצברים תוצרת וורטא או ממותגים כתוצרת וורטא כנס לקישור המצורף.

http://www.varta-automotive.com/en-gb/products/automotive/

מצברים תוצרת וורטא ובוש נמכרים עם שנתיים אחריות ולא שנה ואני בטוח שהמצבר לא מהסדרה הכחולה הנמכרה עד לפני שנה או שנתיים בארץ.

עריכה אחרונה על ידי מרק10

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דויד לוי אחלה בחור עם מחירים נוחים

לרכב שלי אין לו כמעט מה להציע :(

בקשר למצבר שקנית בטח מדובר במצבר מתוצרת startup של וורטא (מצבר שחור)

זה מה שהוא מחזיק שם בדרך כלל.

גם זה לא מדוייק :x.

היייבואן בארץ הטעה אותנו בקשר למצברים תחת המותג סטארט-אפ והציג אותם כמצברים תוצרת וורטא כאשר בפועל זה מותג של הייבואן

טלרון אשר מזמין מצברים מחברת johnson-controls (לפי דבריו של הנציג החדש של טלרון בארץ).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואני בטוח שהמצבר לא מהסדרה הכחולה הנמכרה עד לפני שנה או שנתיים בארץ.

ואם זה מהסדרה השחורה שעד כמה שזכור לי מאז ומעולם נמכרו עם שנה אחריות?

בקיצור, התקשרת לחנות לברר או שאתה לא בא מחר? :cry:

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקר טוב,

חלק מהמידע הנמסר שנרשם כאן על ידי חלק מהחברים אינו מדויק. מי שנמצא בתחום מוזמן לבדוק לעומק, מי שלא מוזמן להאמין לנו. ההבדלים בין הסדרות אינם מסתכמים רק באחריות. קיימים הבדלים טכניים בחוזק המצבר בין השחור, הכחול והכסוף, כאשר הכסוף הוא החזק יותר.

האחריות לא ניתנת על ידי היצרן אלא על ידי היבואן, כלומר אנחנו.

לגבי המותגים של VARTA ו START-UP, הראשון הוא מותג בינלאומי של היצרן ג'ונסון קונטרול. השני הוא מותג ישראלי שמיוצר עבורנו באותו המפעל בדיוק. לקרוא למצבר 'ורטה סטארטאפ' יש בזה משום ההטעייה. לקחתנו לתשומת ליבנו.

בברכה,

שרות לקוחות varta

ואם זה מהסדרה השחורה שעד כמה שזכור לי מאז ומעולם נמכרו עם שנה אחריות?

בקיצור, התקשרת לחנות לברר או שאתה לא בא מחר? :cry:

למיטב זיכרוני מצברי ורטא עם מכסה כחול נמכרו עם 20 חודשי אחריות ואלה עם מכסה שחור 12 או 20 חודשים תלוי במשווק.

* צירפתי את התיקון של נציג וורטא החדש לגבי המותג סטארטאפ.

בנושא שיווק ומיתוג מצברים אינני מבין גדול מה שכן אני יודע שברוב רכבי קונצרן VAG החל משנות ה-90 עד 2009 כמעט בכול הרכבים הותקנו מצברים תוצרת וורטא וגם בקטלוג האלקטרוני מוזכר שם הייצרן וורטא ובאף מקום לא כתוב שהמצבר תוצרת ג'ונסון קונטרול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דוד לוי אלוף. אדם מאוד נעים וכיף להגיע אליו לחנות.

קניתי אצלו מספר פעמים.

הקניה הגדולה: מצבר של ורטא שחור שנקנה במצבע של 380 ש"ח לגטס (עם אחריות לשנה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 חודשים מאוחר יותר...

חוויה נוספת מביקור אצל דוד לוי, הפעם קצת פחות חיובית.

הגעתי לחנות לרכוש פילטר שמן מקורי למגאן שלי.

בחניה של החנות הרמתי מכסה מנוע והעתקתי את המק"ט של הפילטר.

לידי בחניה אחד העובדים של החנות מזג שמן פרסטון לתוך פוקוס, שמן שלא מתאים לא בצמיגות ולא בתקן הנדרש. לא חשדתי, מה אני חשדניסט?!

נכנסתי לחנות וביקשתי פילטר שמן מקורי של רנו והראיתי לעובד את המק"ט.

הוא התעקש לדעת איזה דגם רכב זה, נתתי את הדגם.

הוא שאל אדם מבוגר יותר מאחורי הדלפק אם יש להם פילטרים מקוריים של רנו, אחרי שקיבל תשובה חיובית הלך והביא לי פילטר עם מק"ט שונה לחלוטין.

הראיתי לו שוב את המק"ט. הבחור המבוגר התערב בשיחה והסביר לי שזה מקורי לכן אין לי מה לדאוג. עוד הוסיף שכל הרכבים של רנו מגיעים עם הפילטר הזה.

הסברתי לו שאני צריך מק"ט אחר. הוא אמר לי בזילזול לא להאמין לכל מק"ט שאני מוצא באינטרנט. אמרתי לו שהרגע העתקתי את המק"ט מהרכב שלי.

אמר לי שזה בטח שמו לי במורשה ושאני מוזמן ללכת אליהם כדי שיקרעו אותי (הפילטר נרכש אצל אבי חלפים).

בשלב הזה ניסיתי לתת עוד צ'אנס אחרון, תוך כדי שאני כבר בדרך החוצה, ושאלתי אם הפילטר שהוא נותן לי מתאים לבנזין או לדיזל. בתגובה המוכר חזר והתעקש שהוא מתאים לכל הרכבים של רנו, בנזין או דיזל, לא חשוב.

בקיצור מקצועיות אין יותר מידי בחנות הזה, וכדאי לעשות שיעורי בית ולדעת בדיוק מה קונים לפני שנכנסים אליה.

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...