Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נמאס לי להיות רווק - איפה למצוא את האחת?

raiden
שימו לב! השרשור הזה בן 2323 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 5.4 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הדברים שאנשים עוברים ובכל זאת, בוחרים להסתכל על החצי כוס המלאה. במקום להתבכיין עד אין קץ.

“Mastering others is strength. Mastering oneself makes you fearless.”

Lao tzu

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא, לא מעשן כלום... פעם הייתי מעשן קצת סיגריות אבל זה היה כי הייתי עצוב , למזלי לא התמכרתי.

דווקא נרגילה עם חברים יכול להיות כיף מדיי פעם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים, הגעתי למסקנה שאני מקולל מהבחינה של זוגיות, גוף וקריירה.

במצב כזה אני לא מסוגל להתחיל עם אף אחת ובגלל זה אני נתקע על כל מישהי שעשתה לי פוצ'י מוצ'י.

אני לא מכוער , ממש לא, ואני אפילו "ערס" אצל כמה אנשים, אבל בפנים אני שונא ונגעל מעצמי , כשאני עולה על המשקל, שאני מסתכל על איך חברים שלי נראים מבחינת גוף, ומבחינת קריירה וזוגיות... בקיצור , מישהו אחר במצב כזה במקומי מזמן היה הולך לפשע אבל במקרה שלי אני מתעסק ברכבים וזה התרפייה שלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין קשר למה שאתם מדברים למה שאני מסביר לכם...

אם לכם נוח שאנשים נעלמים לכם מהחיים בלי סיבה נראית לעין ולא תרצו לדעת למה אז סבבה, אני לא כזה , הסקרנות והתהייה אצלי גבוהה מאוד.

אם היא תגיד לי שהכירה מישהו , סבבה , אמרתי לה מזמן להגיד לי במידה וזה קורה , אבל לא להיעלם כי זה לא מכבד - הסכימה איתי.

אנשים שנעלמים אחד לשני בלי סיבה נראית לעין אלה אנשים בלי כבוד ולא שווים יותר מדי.

שוב, אתה עוסק בטחינת מים. מה זה משנה אם היא תגיד לך שהיא מצאה מישהו אחר או שסתם לא בא לה לשמוע ממך יותר? אתה בעניין שלה והיא לא בעניין שלך וכאן זה נגמר. אם היא הייתה רוצה אותך כבר היית יודע מזה, תאמין לי. לגבי העלמות- כן, בעולם מושלם היא הייתה שולחת לך הודעה עם מלל ארוך ומסבירה בסעיפים למה זה בדיוק לא התאים בינכם, אבל לצערנו אנחנו לא בעולם כזה. בכל מקרה, גם אם כן, זה ישנה את התוצאה? זה יתן לך משהו? לא.

תשתחרר ות-ת-ק-ד-ם, אחי. אתה תקוע על כלום ושום דבר. באמת.

HU: DEH-P7550 ,AMP1:SPL AB03445 ,AMP2: Pioneer GM-X862 ,COMP:JBL GTO6507 ,Rear:JBL GT5963 ,SUB: JBL GTO1202D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל פעם מחדש אני קורא ונדהם מאושריקו, מתלבט אם לכתוב או להנות מהשרשור שכל רגע מדרדר.

אני שמעתי על אלפי סיפורים שאנשים הגיעו לתחתית ועלו למעלה. גם לי יש סיפור קורע לב, אבל אין לי רצון לכתוב אותו (כמה אפשר לחפור על אותו נושא ואותו אדם לא מוכן להקשיב?).

אבל בכל זאת אתן את העצה שלי: אם תרצה להתמיד במקצוע, תצליח. במיוחד היום שיש מקצועות שלא דורשים פסיכומוטרי, ואפילו בגרות לא גבוה. אין לך בגרות? שם על הוטסיק ותתחיל ללמוד.

ללכת לפשע זה הכי קל. אבל אף אחד לא רוצה להגיע לשם. בשביל זה צריך להפעיל את השכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלה בלה בלה..

צודק, אך תעשה כלום, אל תלמד, אל תעבוד, תנוח, תצא לפאבים ב10 בערב עם כובע אדידס...

הקוביות בבטן והפרארי עם הדוגמנית יפלו לך לידיים צ'יק צ'אק, רק תמשיך להתלונן כמה רע, זה בהחלט הפיתרון !!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי השקיע?

מי הלך לחדר כושר בשביל קוביות... לא זוכר שראיתי אותו מזיע כמו חמור בחדר כושר.

לא זוכר שראיתי אותה עובדת במלצרות 24/7 בשביל להצטלם במקסיקו...

זה הכיוון חשיבה לצערי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במצב כזה אני לא מסוגל להתחיל עם אף אחת ובגלל זה אני נתקע על כל מישהי שעשתה לי פוצ'י מוצ'י.

אני לא מכוער , ממש לא, ואני אפילו "ערס" אצל כמה אנשים, אבל בפנים אני שונא ונגעל מעצמי , כשאני עולה על המשקל, שאני מסתכל על איך חברים שלי נראים מבחינת גוף, ומבחינת קריירה וזוגיות... בקיצור , מישהו אחר במצב כזה במקומי מזמן היה הולך לפשע אבל במקרה שלי אני מתעסק ברכבים וזה התרפייה שלי.

תקשיב לאדון החכם

https://www.youtube.com/watch?v=80sd0lIi9i0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יכולתי לענות מרוב דיכאון קשה. אני לא מאמין שזה נגמר סופית. (ההודעה שלה בלבן ).

בסוף , גם בלי קשר אליה , ידעתי שזה קשור גם לתגובות שלי. הפה שלי יודע להרוס כל דבר כמעט .

היא רצחה אותי.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2323 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...