Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נמאס לי להיות רווק - איפה למצוא את האחת?

raiden
שימו לב! השרשור הזה בן 2327 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קצת צחקתי איתכם , חייב להגיד... תירגעו. אני בעצמי יזמתי שיחות עם נשים בפייסבוק וכשאמרו שיש להן חבר (לא כתוב להן על המצח) איחלתי בהצלחה והלכתי.

יחד עם זאת, הסיפורים שאני שומע על בנות מגעילות שזורמות עם כל אחד , גרמו לי לכתוב הודעה זו. מצטער אם כולם נפגעו למרות שדי הייתי ציני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 5.4 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אושריקו - אני אגיד לך עוד משהו. בגדול, אין שום חוק שאוסר עליה לבגוד. ולא חייב שהגבר הערמומי יזרים אותה, היא יכולה להזרים אותו לבד.

אם היא בוגדת, זאת הבעיה שלה ושל החבר שלה, ומכיוון שסקס מהצד קיים מאז שחר האנושות צא מתוך הנחה שהוא גם ימשיך להתקיים.

Sent from my MI 5 using Tapatalk

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום אני יוצא לפאב בהרצליה. מי שרוצה את הפאב המדויק = הסמסרה.

מי שמוזמן לבוא לראות ילד בגיל 25 שנראה כמו בן 18 עם שתי חצ'קונים גדולים שיצאו לי עכשיו מוזמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי מחברים ששינו קצת את הקונספט.

מצד שני, לפני שבועיים הייתי בהרצליה איתה ואני חושש שאני אקבל פלאשבקים ואיכנס לדיכאון.

ככה קרה לי עם כל בחורה , לא יכולתי להיכנס לאיזורים שביליתי איתה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אל תנסו להוציא אותי משוגע , תאשימו רק את הבחורות. אני לא עושה שום דבר חריג או מטריד כלפי נשים , להפך , הן נהנות איתי אבל בסוף אני זה שאוכל אותה . בדיחה .

תראה מה אתה כותב על הבחורות שדוחות אותך:

הבעיה שרוב הבנות שנמצאות בפאבים הן אנטיפתיות ואתה רואה עוד מרחוק את המבט שלהן.

עזבו שפעם חברים שלי ניגשו לכמה בנות והן התייחסו בזלזול... בנות כאלה הן אויב מבחינתי.

מפלצת.

עכשיו היא אויב, גם טוב. גם רגש של שנאה זה טוב. פורק מתחים.

אוכלוסיית הנשים במועדונים היא האוכלוסייה הכי מגעילה שיש.

ואלה העדינים. אלה דיבורים של ערס תינוק שאף בחורה שסיימה תיכון לא יורקת לכיוונו.

אתה כבר לא חייל בן 18 ששומע שירי דיכאון בספיקר של האייפון במושב האחורי של האוטובוס, אתה גבר בן 25 שמתנהג כמו ערס בן 18 ותסלח לי אם זה קצת בוטה, אבל זה ממש עצוב ועלוב. מהכתיבה שלך מבינים שאתה לא באמת כזה, אבל אנשים מאמינים למה שהם רואים.

עד שלא תשנה את צורת החשיבה שלך, אתה תישאר לבד או גרוע יותר - תמצא מישהי באמת רעה שתנצל לך את החיים ותזרוק אותך.

אבל אני מה אכפת לי, זה מעביר לי שעות מתות בעבודה.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצד שני, לפני שבועיים הייתי בהרצליה איתה ואני חושש שאני אקבל פלאשבקים ואיכנס לדיכאון.

הייתי שם לפני חודשיים ככה. לא סביר ששינו משהו. זה אחלה מקום לבוא עם חברים אבל לא מקום להתחיל עם בנות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מסתיר את זה שיש לי שנאה תהומית כלפי נשים ישראליות. להגיד שזה יגרום לי להתנהג אל כל בחורה לפי הרגש הזה? סביר להניח שאם הייתם מדברים איתן הייתם מגלים בדיוק ההפך...

צר לי להגיד אבל אולי אני מדבר כמו ערס ומתנהג כמו ערס אבל כשזה נוגע לנשים זה ההפך לגמרי, ככה שתהיו בטוחים שאין שום קשר למה שאתה מצטט למה שאני מתנהג איתן בפועל. זה שאני פיתחתי שנאה עם השנים זה לא בגלל שבחורה או שתיים החליטו שלא מתאים , זה גם בגלל כל הדברים שאני רואה ושומע. אז כן, אני שונא נשים ישראליות. יחד עם זאת אני מכבד כל בחורה ושלא הולך איתה אני מתבאס מאוד ותמיד הן אומרות שאני מכבד אז... בבקשה לא להוציא דברים מהקשרם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך הצלחת להשתמש באותיות אית"ן ובכל זאת לדפוק את המילה?

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה אותיות אית"ן?

פעם אחת בפייסבוק השתעשעתי עם בחורות ותוך כדי מישהי רשמה לי " וואו, הוא כותב גם באותיות אית"ן " ועשתה לי לב.

מה זה הדבר הזה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקיצור, אני לא יגיד נגיד.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין מקום, המטרה היא לא לצאת להכיר בנות .

המטרה היא לבלות עם חברים, בנות זה אקסטרא .

גבר. תרצה או לא אבל לבת זוג משקל גדול בחיים. חיפוש אחריה הוא חלק בלתי נפרד מזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2327 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...