Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נמאס לי להיות רווק - איפה למצוא את האחת?

raiden
שימו לב! השרשור הזה בן 2323 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מצחיק שאתה אובססיבי לגביה ברמות פליליות, אבל היא היוזמת :shock:

לא מסתדר...

סקרן לדעת- מה הצעת לה שהיא ענתה "אין טעם, אבל כן, יש לי"?

קונדומים? דילדו? חזייה מידה דאבל D? חברה רווקה עם דאבל D?

אתה שופך פה את הקרביים שלך אבל את החלקים הכי חשובים אתה מצנזר. לא יפה מצידך :-P

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 5.4 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אולי הוא קונה ממנה את מה שהוא מעשן

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חחח דיי נו, אני בשלב של הקפה אחרי הדיכאון..

לדעתכם זה מכובד שהיא זרקה אותי בוואטספ? היא טוענת שאין לה לב לעשות את זה פנים מול פנים .

וההודעה שלה היא ההוכחה לכולם פה שמי שרדפה אחריי זאת היא ולא אני. כי לא רציתי לצאת נואש ואובססיבי. פה בפורום זה משהו אחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה צריך להיות בסדר עדיפויות שלך איפשהו בין מלחמת אזרחים בקונגו לקריסת הבורסה בצפון קוריאה

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובסוף גם סלחתי לה. לא כדי להיות "שולם שולם לעולם", אלא, כמו שאמר לי אז חבר טוב, "שלא יצוף לך גוש של חרא בכל פעם שתשמע את השם שלה".

את ד', ד"א, רציתי לחנוק :evil:.

חייבת לשאול, למה לכעוס עליו ולא עליה?

הרי היא הייתה בת הזוג שלך, איתה תכננת את הטיול הגדול, היא זאת שנטשה והלכה. למה יש את הנטייה לכעוס על צד ג' שלא חייב לנו דבר במקום על מי שהיה קרוב אלינו?

כי צריך להיות חתיך בשביל לקבל מספר מבחורה, לא להיות חנון

הסיפור קרה בסוף 2010.

ידיד ממש טוב שלי שהכרתי עוד מימי חטיבת הביניים, בביה"ס תמיד היה בצד של החנונים, לא חתיך במיוחד, לא שרירי במיוחד, היה בדיוק בחפש"ש או שממש מעט אחרי השחרור. ישב עם חבר מהצבא בבר וניגש לשולחן של שלוש בנות עם מפית ועט והתחיל חצי בצחוק (לא ממש האמין שזה יעבוד) עם ציור על המפית מלווה בסיפור, משהו די מפגר אבל שובר את הקרח. אחת הבנות (נראית מעולה) ממש נקרעה מצחוק ויש לה צחוק מתגלגל וזורם. מפה לשם, השורות האלה נכתבות 7 שנים אחרי, הם גרים ביחד כבר כמה שנים טובות והתארסו לפני כחצי שנה.

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לי זה לא קרה עם האחרונה? למה ? כזה התאמה הייתה בינינו . למה כל הסיפורים האלה כאילו נכתבו מהאגדות? פשוט כי אני מקולל בזוגיות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אושריקו - מבחינתה לא היתה התאמה. אז היה רק 50% התאמה. לא מספיק

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב, אושר, אתה מודע לעובדה שפורום זה לא באמת מקום אנונימי, כן?

לא מפריעה לך העובדה שאותה החברה שלך - שכתבת כאן שאתה מפנטז שחבר אחר שלך ישכב איתה ויזרוק - הייתה יכולה לקרוא את החרא שאתה כותב כאן? זו לא סיבה מספיק טובה כדי לצמצם את כמות השטויות כאן?

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חייבת לשאול, למה לכעוס עליו ולא עליה?

יש משפט של ערסים בשקל, "אשת איש, אל תכיש" :lol:

האמת, סתם, בקטע הומוריסטי של "כבוד" בין גברים, ע"ע The BRO code ב"איך פגשתי את אמא" :-P

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש משפט של ערסים בשקל, "אשת איש, אל תכיש" [emoji38]

האמת, סתם, בקטע הומוריסטי של "כבוד" בין גברים, ע"ע The BRO code ב"איך פגשתי את אמא" :-P

אבל הכרתם רק שבוע, לא שכבתם במארבים ביחד. ואפילו טד סלח לבארני על רובין [emoji6] (הסדרה האהובה עלי).

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אושריקו, אני באמת חושב שכדאי לך ללכת לטיפול. לא ממקום רע, חלילה, אלא כי אני חושב שכמה מפגשים עם פסיכולוג באמת יעשו לך טוב. אתה יכול להקבל הפניה לסדרת טיפולים מרופא המשפחה שלך.

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא, אבל הוא יכול לשחרר את ההרגשה הזו. תנסה, מה יש לך להפסיד?

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2323 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...