Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

במידה והייתם אמידים כלכלית איזה רכב הייתם קונים ליום יום?

leston46
שימו לב! השרשור הזה בן 1578 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 289
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

• חברי המעגל הראשון
תענוג לשמוע סיפור כזה, לרוב הסיפורים האלו עם הורים שלא מאמינים בילד נגמרים בתוצאות לא טובות בלשון המעטה.

זה בדיוק העניין, על כל אחד שמצליח "נגד הסיכויים" כמה נכשלים?

כמובן שכל אחד צריך להפיק את המיטב מעצמו ולהגשים את יכולותיו אבל לא כולם שווים ביכולות ותמיד יהיו טובים יותר ופחות. לספר לילד בינוני שהוא יכול להיות כל מה שהוא רוצה בחיים זה שקר אכזרי.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה השירשור הכי עצוב שקראתי בקאקספורום ב13 שנים האחרונות. בלי טיפה הלצה או ציניות.

עצוב לי לקרוא שאנשים צעירים לא מצליחים אפילו לחלום, ומתוכנתים להיות "מציאותיים".

אנשים שביום יום יודעים לעשות דברים מדהימים כמו לשלוח טילים לירח, לגדל ילדים, להמציא המצאות ולתכנת מחשבים, אבל כשזה מגיע לכסף, מגלגלים עינים לאחור ומתפללים שיהיה בסדר.

אם החלום של אדם כפי שנכתב כאן הוא שכר של 9k בחודש, והוא יתאמץ ממש, ויגשים את החלום שלו, מה לדעתכם יקרה? אם החלום שלו יתגשם? והוא יצליח להשיג אותו, הוא ירוויח 9k.

יש סיכוי שפתאום הוא ירוויח 100k?

אין.

מישהו חכם מאוד ועשיר מאוד כתב פעם, "מרבית האנשים נשארים עניים לא בגלל שכיוונו גבוה מידי והחטיאו, אלא מפני שכיוונו נמוך מידי ופגעו."

אכשיהו,שיכנעו אותנו, שאסור לחלום,שצריך להיות "ראילים", מציאותיים.. אני מעדיף לקבוע מה מציאותי עבורי ובאיזה עולם אני בוחר להיות.

השכר הממוצא חשוב רק אם אדם בוחר להיות ממוצא, מי שהוחר להיות הכי טוב שהוא יכול להיות, הסטטיסטיקה לא משנה עבורו, משנה איפה הוא עובד בסטטיסטיקה.

מאחל לכם עושר ושפע גדול, מגיע לכם.

אני הייתי בוחר בs63 או פראררי 458.

לא הבנתי מה כ"כ עצוב?

הוא לא שאל על רכב חלומות

הוא לא ביקש שנבחר רכב לסופ"ש

הוא רשם בפירוש לא רכב ב2 מיליון שקל

הוא שאל איזה רכב יומיומי היינו קונים במידה ונהיה אמידים

מי שנוסע ברכב של 300-400 אלף שקל בישראל הוא לא אמיד?

לכן לא מבין על מה הפליאה שהרוב ציינו מה שציינו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכיוון שהפרשנות שלי ל"אמיד" זה אחד שמסוגל לקנות כל רכב שאינו מוגדר רכב על או יוקרה (מהסדרות הגבוהות), ללא שום מימון חיצוני,

ההתלבטות שלי נעה בין:

סובארו אאוטבק ואחת מהסקודות: אוקטביה RS או סופרב L&K

Now: Octavia 1.5T 2020 and 308SW 1.2T 2016

Past: Focus 06, Insight 11, Ibiza 09 + 1.2T, Impreza 14, C4 09, Corolla 17

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

C CLASS COUPE

3 SERIES COUPE

עריכה: הבנתי שהפסיקו לייצר את הדגם הזה, לטובת סדרה 4, אז גם היא מתאימה, לדרישות

מחכה בקוצר רוח ליום הזה:-)

עריכה אחרונה על ידי omar87

SOLD  Manual Black Seat IBIZA 2012

Manual Toyota Corolla 2010 <----------

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החלום הלא פרוע שלי זה פולקסווגן טוארג. היה לחבר כמה שנים וזה בעיני כל מה שצריך ברכב יומי ושימושי. נוח בטרוף, מרווח מאוד וחזק. לא מדבר על טיפולים או צריכת דלק, רק על הכיף והנוחות להיכנס לאוטו כזה, להניע ולצאת לדרך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדהים איך זה שרשור מתפתח במהירות שיא כשמדובר בפנטזיה...אין כמו חלומות...לעניין, אם הדגש בשאלה הוא רכב "ליום יום", XC90..ואם הייתי אמיד באמת, הייתי ממתין לרכוש את ה-124 ספיידר החדשה כרכב ל"לא כל יום"

בעלים גאה :inlove: של פיאט 124 ספיידר 1800.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בדיוק העניין, על כל אחד שמצליח "נגד הסיכויים" כמה נכשלים?

כמובן שכל אחד צריך להפיק את המיטב מעצמו ולהגשים את יכולותיו אבל לא כולם שווים ביכולות ותמיד יהיו טובים יותר ופחות. לספר לילד בינוני שהוא יכול להיות כל מה שהוא רוצה בחיים זה שקר אכזרי.

הגישה שלך מרירה ותבוסתנית - ואני מאחל לך באמת ובתמים שעד שיהיו לך ילדים, היא תשתנה.

כהורה תומך ואוהב, תן לילד שלך מעטפת בטחון תומכת וסייע לו בכלים להצלחה. הוא כבר יקח את זה לאן שיקח, אבל אתה נתת לו את המתנה הטובה ביותר שיכלת לתת כהורה.

בינוניות? אתה מוקף בה בכל מקום. באקדמיה, בפוליטיקה, בצבא. למה? כי טבעה של כל קבוצה היא להתכנס סביב ממוצע כלשהו. אבל גם אנשים שהיו לדידך ילדים בינוניים הגיעו רחוק.

שני נהגים היו פעם בפורמולה 1. לאחד קראו סנה והוא היה כשרון ענק, מה שמכונה NATURAL. הוא גם בא ממשפחה מאוד עשירה. לאחר קראו מנסל; הכל הלך לו קשה יותר והוא משכן את כל רכושו המועט בהימור על הצלחתו...

שניהם הצליחו.

-------------

ולנושא השרשור: M235 ידנית ליום יום ועוד שניים שלושה רכבי אספנות ביבוא לסופ"ש.

עם רגל בחוץ... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה השירשור הכי עצוב שקראתי בקאקספורום ב13 שנים האחרונות. בלי טיפה הלצה או ציניות.

עצוב לי לקרוא שאנשים צעירים לא מצליחים אפילו לחלום, ומתוכנתים להיות "מציאותיים".

אנשים שביום יום יודעים לעשות דברים מדהימים כמו לשלוח טילים לירח, לגדל ילדים, להמציא המצאות ולתכנת מחשבים, אבל כשזה מגיע לכסף, מגלגלים עינים לאחור ומתפללים שיהיה בסדר.

אם החלום של אדם כפי שנכתב כאן הוא שכר של 9k בחודש, והוא יתאמץ ממש, ויגשים את החלום שלו, מה לדעתכם יקרה? אם החלום שלו יתגשם? והוא יצליח להשיג אותו, הוא ירוויח 9k.

יש סיכוי שפתאום הוא ירוויח 100k?

אין.

מישהו חכם מאוד ועשיר מאוד כתב פעם, "מרבית האנשים נשארים עניים לא בגלל שכיוונו גבוה מידי והחטיאו, אלא מפני שכיוונו נמוך מידי ופגעו."

אכשיהו,שיכנעו אותנו, שאסור לחלום,שצריך להיות "ראילים", מציאותיים.. אני מעדיף לקבוע מה מציאותי עבורי ובאיזה עולם אני בוחר להיות.

השכר הממוצא חשוב רק אם אדם בוחר להיות ממוצא, מי שהוחר להיות הכי טוב שהוא יכול להיות, הסטטיסטיקה לא משנה עבורו, משנה איפה הוא עובד בסטטיסטיקה.

מאחל לכם עושר ושפע גדול, מגיע לכם.

אני הייתי בוחר בs63 או פראררי 458.

כן. במציאות שבה לקנות דירה קטנה וישנה בחולון זה הישג ההישגים.

לא בית פרטי בצהלה. סתם דירת 3 חדרים בלי מעלית שנבנתה לפני 60 שנה עם שפריץ על הקירות, אז לא פלא שאנשים מפנטזים על המקבילות המוטוריות של דירת 3 חדרים בחולון.

עצוב. מחורבן. אבל מבחינת הממשלה - המשימה הושלמה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע מה זה "אמיד".

יש מי ששכר 15.0 אש"ח נטו בחודש זה פסגת החלומות והוא מרגיש שזה יסדר אותו לכל החיים,

ויש מי שגם בשכר של 30.0 אש"ח נטו בחודש ירגיש שהוא לחוץ כלכלית ולא מסתדר.

אתם הייתם כנראה מגדירים את השני כ "אמיד". אבל הוא לא. הוא רחוק מזה מאוד.

ומרבית החלומות כאן ברי השגה באמצעות הלוואה קטנה מהבנק...

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומרבית החלומות כאן ברי השגה באמצעות הלוואה קטנה מהבנק...

אין ספק, ואולי זו הסיבה שרואים כ"כ הרבה רכבים חדשים על הכביש, השאלה (שלי, לפחות) אינה 'האם זה אפשרי' מבחינה טכנית אלא 'האם זה אפשרי' מבחינה כלכלית-רציונלית. במיוחד כשמשקללים פנימה עלויות אחזקה.

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1578 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...