Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

במידה והייתם אמידים כלכלית איזה רכב הייתם קונים ליום יום?

leston46
שימו לב! השרשור הזה בן 1582 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

Q50 היברידית או לקסוס is300h.

גם חסכון בתנאים מטרופוליים גם נוחות וגם קצת יומרה ספורטיבית.

לסופשים הייתי שומר איזה אופנוע או פיגו ראלי ישנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 289
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מכיוון ראיתי שאתה נמנה על אוכלוסיה המדוברת, אני לא צריך לספר לך על חיים ביום יום עם רכב באורך 5+ מטר מבחינת תמרון, חניה ושאר דברי חולין. אתה גם כנראה יודע כמה האוטו של מלון +מושך אש מבחינת צרות עין של פקחים, ילדים משועממים וסתם בני ישראל מפרגנים. אני לא כל כך הסתדרתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אה, באמת? יש חיים מעבר לירקון? מישהו חזר משם?

למה בעכו או אופקים אין קניון עם חניון צר? אין סופר עם מקומות חניה ברוח של קיה פיקנטו? אין ילדים ערסוותים משועממים?

גם מיכאל מור בודק פעמיים איפה הוא מחנה את הפנאמרה שלו. ועוד פעמיים לפני שמניע.

דווקא בתל-אביב זה יותר פשוט.

אתה מודע לעובדה שיש אחד או שניים שגרים מחוץ לתל אביב?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש סדרי עדיפות.

במדינה שבה שורטים לך את הרכב מקנאה (וזה קרה לי היום בעבודה - ירדתי ומצאתי שריטת מפתח לאורך כל המכונית בת 10 הימים שלי) אין לי שום שאיפות מוטוריות. תן לי להחליף את המשפחתומטית כל 8 שנים\120,000 ק"מ בחדשה ואני מרוצה.

איפה אני משקיע - במה שנראה חשוב.

מס' אחד - הילדים. תאמינו לי שרק שכר הלימוד ששילמתי לריאלי גם בימים של אוברדאפט כרוני היה מאפשר לי לרכוש חלק מרכבי החלומות שצוינו בשרשור זה. אבל הילדים חשובים, הרכב לא.

מס' שתיים - דירה נוחה. לטובת כל המשפחה.

מס' שלוש - חוויות עם האשה והילדים. בעקר טיולים. כל טיול כזה נותן דלק לעוד חצי שנה.

מכונית? ראו פוסט מס' 5 בשרשור. כמו המחשב, הטלפון או תנור האפיה. כלי לשימוש, לא להנאה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
הילדים, כשיגדלו, יבחרו נתיב וישפטו את מידת הצלחתם/הגשמתם העצמית. כהורה, אתה צריך לחזק את בטחונם העצמי ביכולתם ולתת להם כלים. הם כבר יקחו את זה לאן שירצו.

אבל להביט קדימה ולחלום - ולנסות להגשים אותו, זה נהדר בעיני. ללא חולמים, לא היתה תנועה ציונית, לא היו התקדמויות דרמטיות במדע, בטכנולוגיה ובתרבות...אולי גם לא היתה מכונית ואז לא היינו דנים על כך בקארספורום.

הורה צריך לעזור לילד לפתח את הכשרונות והיכולות שלו ולא סתם להגיד לו שהוא יכול לעשות הכל כי הוא ילד מושלם. ביטחון עצמי דורש משהו ממשי להיתלות בו וכל אחד טוב במשהו.

יש מרחק גדול בין חלומות באספמיה לתגליות מדעיות.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הורה צריך לעזור לילד לפתח את הכשרונות והיכולות שלו ולא סתם להגיד לו שהוא יכול לעשות הכל כי הוא ילד מושלם. ביטחון עצמי דורש משהו ממשי להיתלות בו וכל אחד טוב במשהו.

יש מרחק גדול בין חלומות באספמיה לתגליות מדעיות.

ביטחון עצמי יכול להתפתח כשילד מרגיש שהוא בסביבה מוגנת ותומכת, שמעודדת אותו להאמין ביכולותיו, להעיז ולנסות וגם לטעות.

לחזק ילד להאמין ביכולותיו, בין אם זה לשיר בטקס, לכתוב חיבור, להיות חבר נאמן או לרוץ 100 מטר כמה שיותר מהר - הכל ביחד או כל דבר לחוד - אין משמעו לומר לו שהוא מושלם.

איך הגעת למסקנה הזו בכלל?

חוצמזה, לא בא לך לחלום, אל תחלום...

עם רגל בחוץ... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש סדרי עדיפות.

במדינה שבה שורטים לך את הרכב מקנאה (וזה קרה לי היום בעבודה - ירדתי ומצאתי שריטת מפתח לאורך כל המכונית בת 10 הימים שלי) אין לי שום שאיפות מוטוריות. תן לי להחליף את המשפחתומטית כל 8 שנים\120,000 ק"מ בחדשה ואני מרוצה.

מכונית? ראו פוסט מס' 5 בשרשור. כמו המחשב, הטלפון או תנור האפיה. כלי לשימוש, לא להנאה.

תנחומיי על השריטה. באיזו משפחתומטית התחדשת?

אגב הערתך האחרונה, הנאה מנהיגה אינה פקטור עבורך? (שואל ברצינות, ללא שמץ ציניות).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נהנה לנהוג בחו"ל - נהיגת טיולים. שוכר רכב סטנדרטי ונהנה מהכבישים ובדרך כלל מהנהגים שסביבי. לא עניין של כוח, לא מהירות - אלא נהיגה רגועה בדרכים לא מוכרות.

בארץ כל מטר של נהיגה הוא סבל.

והרכב - הכי סטנדרטי שקיים. סוזוקי קרוסאובר.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סלואורייד,

מוזמן לאמץ את המשפט שאימצתי לעצמי:

ead0dc1d63293dcb4a0d3da777ad9a12e4d2367d_hq.jpg

והיי, זה אפילו קשור לרכב!

בלי קשר, דף סופר-מומלץ בפייסבוק: Team Driftmonkey

לעניין החלום:

לנצ'יה דלתא אינטגרלה איבו

טויוטה סופרה ודומותיה.

מתחבר יותר לקשות להשגה, את מה שיש בארץ מאמין שאוכל לקנות בעתיד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

זה משפט יפה, כי במקום חלומות בהקיץ הוא מעודד לעשייה.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נהנה לנהוג בחו"ל - נהיגת טיולים. שוכר רכב סטנדרטי ונהנה מהכבישים ובדרך כלל מהנהגים שסביבי. לא עניין של כוח, לא מהירות - אלא נהיגה רגועה בדרכים לא מוכרות.

בארץ כל מטר של נהיגה הוא סבל.

והרכב - הכי סטנדרטי שקיים. סוזוקי קרוסאובר.

מעריך את הכנות. תתחדש!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1582 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...