Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Mirrorlink עובד בהצלחה במולטימדיה של Subaru xv

oleg432
שימו לב! השרשור הזה בן 1978 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

החלטתי לפתוח פוסט על מנת לעזור לאחרים במצוקה שאני הייתי בה ואני בטוח שיש לא מעט.

לאחר שרכשתי את XV שלי (2015 פרימיום ) התאכזבתי ממערכת מולטימדיה שלה, שלא תבינו לא נכון האיכות שמיעה אחלה ותפריט מאוד נוח החיסרון העיקרי חוסר תמיכה בשפה העברית לאנשי קשר בטלפון וחוסר תוכנת ניווט שברכבים אחרים היום נכלל חלק מהחבילה.

ברכב שלי לטענת הסכנות מורכבת מערכת משודרגת בהבדל מדגמים הקודמים ועדין לוקה בחסרונות לצערי.

על מנת למצוא פטרונות לאכזבה שלי התחלתי לחפש ברשת וכך הגעתי לפורום הנפלא הזה ובזכות האנשים היקרים פה

( תודה לכם ) הצלחתי למצוא פתרון לחלק מהאכזבות שלי.

אפרט את החסרונות והפתרונות שלי בתקווה שזה יעזור לאחרים.

בעיה ראשונה - שמות אנשי קשר בפלאפון בעברית לא נתמכים במערכת ושאתם מתקשרים או מתקשרים אליכם אין שמות רק מספרים .

פתרון : נאמר לי שהועברה בקשה להוצאת עדכון למערכת לשפה העברית לחברה והיא הסכימה( אני לא מאמין שזה יקרה ) , אז ניתן לשנות שמות למספרים החשובים והנפוצים לאנגלית ואז אותם מספרים כן ניתנים לזיהוי במערכת.

פתרון נוסף שימוש באפליקציה צד שלישי דרך מירורלינק לשיקוף תפריט טלפון במערכת בעברית ( פרטים לגבי כך בהמשך )

בעיה שנייה- אין תוכנת ניווט

יש מספר פתרונות כל אחד והנוחיות שלו.

פתרון א : התקנת מתאם פותח מסך אנדרואיד בעלות של כ 3500 ש"ח (אני אישית לא אוהב את הרעיון שיפרקו לי דש באוטו החדש ויתקינו התקנים חיצונים ) אבל מי שמעוניין יכול לעשות זאת דרך אדי מערכות .

עוד נתון שיכול לעזור להגיע להחלטה :

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?573772-%D7%A2%D7%91%D7%A8%D7%99%D7%AA-%D7%9C%D7%9E%D7%95%D7%9C%D7%98%D7%99%D7%9E%D7%93%D7%99%D7%94-%D7%9E%D7%A7%D7%95%D7%A8%D7%99%D7%AA

פתרון ב שאני מעדיף : לחבר נייד למערכת דרך Mirrorlink יענו שיקוף מסך של טלפון נייד על גבי מסך מערכת ולהפעיל תוכנת ניווט מעודפת ( שלי WAZE ) .

פתרון ב לוקה במספר חסרונות :

על מנת ששיקוף יעבוד לכם אתם צריכים מכשיר תומך לצערי בשלב זה המכשיר היחידי שהצלחתי לחבר בהצלחה הוא גלקסי 3 עם גרסת אנדרואיד 4.1.2 בלבד ! וזה רק דרך אפליקציה יעודית של סמסונג DRIVE LINK

בהגדרות אפליקציה ניתן להגדיר תוכנת ניווט וכן וויז עובדת בצורה חלקה שם החיסרון של התהליך שאפליקציה משתלטת על המערכת ולא ניתן לשמוע מוזיקה דרך מערכת עצמה אלא דרך DRIVE LINK שזה אומר חייבת להיות מדיה על המכשיר עצמו או ניתן להאזין לרדיו או יוטיוב דרך אפליקציה . ( עם מנסים לעבור לניגון מדיה ממערכת עצמה CD או USB או רדיו השיקוף מסך מתנתק .

במקרה שלי רכשתי מכשיר גלקסי 3 ( עם מסך שבור ב 100 שח מי מכיר טכנאי טוב ? (: ) ואני משתמש בוויז רק בנסיעות ארוכות ליעדים לא מוכרים אז העברתי אליו מדיה שלי ורדיו מאזין דרך אפליקציה .

אומנם זה טיפה מסבך עניינים אבל אני מתכוון להתקין חיבור USB במשענת יד ( אצלי זה מקדימה ודגמים קודמים במשענת יד ) ואז מכשיר לא אמור להפריע ( אגב שימוש במירורלינק מחייב שטלפון יהיה מחובר עם כבל ל USB ׂ)

בכל מקרה אני עדיין חוקר את הנושא ועדכן עם הדברים ישתנו ועם לכם יש ידע אחר אשמח שתשפו אותי פה .

בסהכ אני מרוצה מרכב אבל מאוכזב משירות של סובארו עצמה. טכנולוגיה שהפכה להיות בסיסית ברכבים אחרים בסובארו זה סיפור שלם הסיבה שרק גלקסי 3 תומך בשיקוף מסך ולא המכשירים החדשים זה כי סובארו לא מעדכנת את גרסת המערכת כבר כמה שנים.

ואגב נציגי שירות של החברה עצמה כולל מוסך מורשה טוענים שמירור לינק לא תומך בישראל. WTF שחברה תשקיע יותר בהשתלמות של עובדיה. אחרי שהצלחתי לש/קף את הגלקסי בהצלחה הלכתי לסכנות ונציג שירות היה המום .

קיצר חבל שלא הלכתי על יונדאי טוסון וזהו .

IMG_1769.jpgIMG_1770.jpgIMG_1771.jpgIMG_1777.jpgIMG_1781.jpgIMG_1785.jpgIMG_1786.jpgIMG_1794.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי אולג,

מוזמן להעביר אליי פרטים מלאים בהודעה פרטית ונשמח ליצור איתך קשר ולפתור את הבעיה.

תודה ויום נעים,

איל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...
היי אולג,

מוזמן להעביר אליי פרטים מלאים בהודעה פרטית ונשמח ליצור איתך קשר ולפתור את הבעיה.

תודה ויום נעים,

איל.

אייל,

גם אני בדיוק רכשתי XV חדשה יחד עם הפתרון של האנדרויד.

אני חייב לציין שבלשון המעטה אני מאד מאוכזב מהמערכת הזו. המתאם אנדרויד מפורסם בתור אופציה כדי להשאיר את המערכת המקורית ברכב אבל גם היא חוץ מרדיו לא נותנת שום דבר. אופציית הSTARLINK לא פעילה כך שרוב הייחוד של המערכת הולך לאיבוד. מכשיר האנדרויד הזה בלתי נסבל. לוקח לרוב בין 5 ל10 דקות לגי.פי.אס להתאפס על המיקום וגם אז יש לא מעט איבודי מקום במהלך הנסיעה. אי אפשר לראות את השיחות הנכנסות על המסך בזמן העבודה. לא ניתן להתחבר לPLAY STORE מאיזושהי סיבה.

בקיצור, די מאכזב למערכת שבגדול אתם גובים עליה לא מעט כסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חובל שלא אומרים את זה בזמן רכישה ואז הייתי מוריד מערכת ובכסף הזה מתקין מערכת משודרגת משוק הפרטי

אייל,

גם אני בדיוק רכשתי XV חדשה יחד עם הפתרון של האנדרויד.

אני חייב לציין שבלשון המעטה אני מאד מאוכזב מהמערכת הזו. המתאם אנדרויד מפורסם בתור אופציה כדי להשאיר את המערכת המקורית ברכב אבל גם היא חוץ מרדיו לא נותנת שום דבר. אופציית הSTARLINK לא פעילה כך שרוב הייחוד של המערכת הולך לאיבוד. מכשיר האנדרויד הזה בלתי נסבל. לוקח לרוב בין 5 ל10 דקות לגי.פי.אס להתאפס על המיקום וגם אז יש לא מעט איבודי מקום במהלך הנסיעה. אי אפשר לראות את השיחות הנכנסות על המסך בזמן העבודה. לא ניתן להתחבר לPLAY STORE מאיזושהי סיבה.

בקיצור, די מאכזב למערכת שבגדול אתם גובים עליה לא מעט כסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי אולג,

תודה ויום נעים,

איל.

אייל מסובארו, תפסיק כבר להגיב בפורום עם משפט נדוש שלך שחוזר על עצמו כל פעם ואף פעם לא חזרת ולא עזרת כלל!!!

5 פעמים אם בפורום ואם בפרטי הגבת בהבטחת עזרה ונעלמת... אז בבקשה תפסיק אם הכוונה לא רצינית!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום חברים,

אצל אבא שלי בסובארו xv כשנכנסים לAPPS יש מיררורלינק, אבל הוא grayed out כלומר אי אפשר ללחוץ עליו. גם כשמחברים טלפון תומך (samsung s6). איך מפעילים את זה?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום חברים,

אצל אבא שלי בסובארו xv כשנכנסים לAPPS יש מיררורלינק, אבל הוא grayed out כלומר אי אפשר ללחוץ עליו. גם כשמחברים טלפון תומך (samsung s6). איך מפעילים את זה?

תודה

התשובה לשאלה נמצאת פה באשכול הראשון תקרא מה רשמתי

בקצרה סובארו לא עדכנה את המירורלינק שלה כבר כמה שנים והמירור של מכשירים מתקדמים עובד על גרסה חדשה יותר וסובארו עדין תקועים ב גרסה 1.0 הישנה והראשונה.

הדרך היחידה להשתמש במירור אצל אביך רשומה בכתבה למעלה שרשמתי לעזור לאנשים כמוך וכמוני.

בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובה.

האם הכוונה שאי אפשר להפעיל טלפון חדיש עם המערכת הזאת? אי אפשר לגרום לטלפון לעבוד בפרוטוקול הישן?

והאם אין עדכוני מערכת מסובארו? אייל מסובארו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמת, לא ניתן להפעיל מירוררלינק לינק על טלפון חדיש כי המירור ברכב בגרסה ישנה 1.0 ובטלפונים חדישים 1.1 עשיתי ניסיון להתקין דריבלינק על גלאקסי 5 ולג 3 אבל לא הביא תוצאות .

לאחר גישוש בפורומים בחול נודע לי אתמול שהדגמים של הרכבים 2016 יש להם מירור 1.1 כלומר קיבלו עדכון לאור תלונות בכל העולם מתי העדכון הזה יגיע לארץ , אם בכלל יגיע , אינני יודע .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 7 חודשים מאוחר יותר...
  • חודש מאוחר יותר...

אולג שלום,

יש לי גלאקסי S3 עם אנדרואיד 4.3 .

בצעתי לפי הנחיותך, התקנתי את האפלקציה, חיברתי עם USB,

זה לא משקף את המסך בסובארו XV.

האם יש פתרון נוסף/ אחר?

תודה

רפאל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 8 חודשים מאוחר יותר...
אולג שלום,

יש לי גלאקסי S3 עם אנדרואיד 4.3 .

בצעתי לפי הנחיותך, התקנתי את האפלקציה, חיברתי עם USB,

זה לא משקף את המסך בסובארו XV.

האם יש פתרון נוסף/ אחר?

תודה

רפאל

תוריד drivelink מגוגל פלאי

אצלי זה עובד על 4.1

על מנת ששיקוף יעבוד לכם אתם צריכים מכשיר תומך לצערי בשלב זה המכשיר היחידי שהצלחתי לחבר בהצלחה הוא גלקסי 3 עם גרסת אנדרואיד 4.1.2 בלבד ! וזה רק דרך אפליקציה יעודית של סמסונג DRIVE LINK

בהגדרות אפליקציה ניתן להגדיר תוכנת ניווט וכן וויז עובדת בצורה חלקה שם החיסרון של התהליך שאפליקציה משתלטת על המערכת ולא ניתן לשמוע מוזיקה דרך מערכת עצמה אלא דרך DRIVE LINK שזה אומר חייבת להיות מדיה על המכשיר עצמו או ניתן להאזין לרדיו או יוטיוב דרך אפליקציה . ( עם מנסים לעבור לניגון מדיה ממערכת עצמה CD או USB או רדיו השיקוף מסך מתנתק .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
שימו לב! השרשור הזה בן 1978 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...