Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Frankfurt IAA 2015 (תערוכת פרנקפורט עדכונים שוטפים)

Murzilka
שימו לב! השרשור הזה בן 3174 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 145
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

1.בטח שכן, כשאתה מוכר 75,000 (היעד של מזראטי כרגע, אליו יגיעו בקרוב) לעומת מעל מיליון רכבים, בוודאי שהתמחור שלך יהיה שונה.

2.ההיסטוריה לא רלוונטית למזראטי של היום, הכל השתנה.

3.לגבי אוטו-איטליה, אני רק מקווה שהדברים שם משתנים כי ההתנהלות שלהם עד כה אכן תמוהה. כך או אחרת, זה לא ממש רלוונטי למזראטי בעולם.

1.כשהתמחור במכירה הוא מול סדרה 5 ו-E קלאס בכירות, עלות האחזקה חייבת להיות תחרותית. זו לא מאזרטי MC

2.אולי בנאומים של הרלד ווסטר ומרקיונה. גם של אובמה, דרך אגב...

3.אם היצרן אישר את זה, אז זה רלוונטי.

עם רגל בחוץ... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1.כשהתמחור במכירה הוא מול סדרה 5 ו-E קלאס בכירות, עלות האחזקה חייבת להיות תחרותית. זו לא מאזרטי MC

2.אולי בנאומים של הרלד ווסטר ומרקיונה. גם של אובמה, דרך אגב...

3.אם היצרן אישר את זה, אז זה רלוונטי.

אם ניקח רק את הגיבלי ונשווה אותה למקבילותיה הגרמניות, ברור שהגרמניות מוכרות יותר, הרבה יותר. אבל העניין הוא שמזראטי אינה מיועדת להתחרות מבחינת כמויות בגרמניות.

75,000 יחידות הוא היעד - ברגע שיושג המטרה תהיה העלאת רווחיות מבלי הגדלת כמויות יצור, בדיוק כמו שכבר נעשה בהצלחה עם פרארי.

אלפא רומאו תהיה המותג אשר מיועד לתת כמויות גדולות יותר. האם זה יושג? נחיה ונראה, אך אם נבחן את ההישגים עד כה, נגלה שווסטר ומרקיונה הן דמויות שאין לזלזל בהן. התוצאות מדברות בעד עצמן.

* מועדון אלפא רומיאו הישראלי IAROC *

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק אני מחכה לעוד תמונות מהתערוכה......?

+1 (ו-5 תווים)

Renault Clio RS EDC 200

רכב ספורטיבי זה כמו קונדום. עדיף שיהיה לך ולא תרצה להשתמש בו, מאשר שתרצה להשתמש בו ולא יהיה לך.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהג לילה, גם לך כבר היו תגובות מוצלחות יותר(מהראשונה מבין השתיים)...

כנראה שלא הבנת את כוונתי.

התכוונתי לאמר שלא משנה מה אתה מחזיק, כמה כסף זה שווה וכמה אתה נוסע אלא אם אתה יודע להעביר את חווית הנהיגה בצורה מנוטרלת רגשות כך שאני כקורא או כשומע אוכל להעזר במידע כדי לקבל החלטה עבורי.

אלה דברים שלא קשורים לנהיגה, לא קשורים לכסף ולא קשורים לאגו אלא רק ליכולת ניתוח והעברת הניתוח הזה לסביבה וזה דבר שלא כולם יודעים לעשות. אני בטוח שבנצי ועוד רבים כאן נהגו ברכבים מאוד מפוארים וחזקים אבל עדיין כשאבוא לבקש חוות דעת לא אשאל דווקא אחד מהם אלא אחד שנהג ברכב שאני מתעניין בו ויודע להעביר את המידע שאני מחפש. זה שמישהו אחר הטיס מעבורת חלל זה מידע לא רלוונטי למה שאני מחפש. את אותו קבלן נתתי כדוגמא לאחד שיש לו הרבה רכבים וכולם הרבה יותר יקרים ממה שאוכל אי פעם להרשות לעצמי (וממש לא צריך לרחם עליי) אבל אין סיכוי שאתייעץ איתו לגבי ניהוג שלהם או דברים שקשורים בנושא (בדיוק שלא אתייעץ איתו לגבי אדריכלות למרות שהבית שלו עולה יותר מכל הבלוק שלי כולל כל המכוניות של השכנים).

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה שלא הבנת את כוונתי.

התכוונתי לאמר שלא משנה מה אתה מחזיק, כמה כסף זה שווה וכמה אתה נוסע אלא אם אתה יודע להעביר את חווית הנהיגה בצורה מנוטרלת רגשות כך שאני כקורא או כשומע אוכל להעזר במידע כדי לקבל החלטה עבורי.

אלה דברים שלא קשורים לנהיגה, לא קשורים לכסף ולא קשורים לאגו אלא רק ליכולת ניתוח והעברת הניתוח הזה לסביבה וזה דבר שלא כולם יודעים לעשות. אני בטוח שבנצי ועוד רבים כאן נהגו ברכבים מאוד מפוארים וחזקים אבל עדיין כשאבוא לבקש חוות דעת לא אשאל דווקא אחד מהם אלא אחד שנהג ברכב שאני מתעניין בו ויודע להעביר את המידע שאני מחפש. זה שמישהו אחר הטיס מעבורת חלל זה מידע לא רלוונטי למה שאני מחפש. את אותו קבלן נתתי כדוגמא לאחד שיש לו הרבה רכבים וכולם הרבה יותר יקרים ממה שאוכל אי פעם להרשות לעצמי (וממש לא צריך לרחם עליי) אבל אין סיכוי שאתייעץ איתו לגבי ניהוג שלהם או דברים שקשורים בנושא (בדיוק שלא אתייעץ איתו לגבי אדריכלות למרות שהבית שלו עולה יותר מכל הבלוק שלי כולל כל המכוניות של השכנים).

הבנתי גם הבנתי, אבל הפסקה הראשונה נוסחה באופן מכוער.

לי אין בעיה לשמוע על חלומות של אנשים, קל וחומר שהם גרים במקום שקל להגשימם.

עם רגל בחוץ... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי אמר שיש בעייה לשמוע על חלומות?

חלומות בכיף רק שבדיון הזה הם לא רלוונטיים וזה מה שאמרתי.

אם מחר אכתוב מבחן דרכים מפורט למשאית שלי זה משנה שהיתה לי רום כרמל?

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת, ומבלי לפגוע בהערכה להשקעה שלכם בסיקור, גם אותי לפעמים מקפיצות כאן כל מיני קביעות ואמירות שמקומם אינו בפי מי שישב קצת ברכב או אפילו דיבר עם נציגי היצרן.

בתור מי שרשימת הרכבים בהן נהג ארוכה מאוד, בחלקה אולי גם מרשימה - תשמעו ממני מעט מאוד עצות קונקרטיות כשזה נוגע לבחירת רכב. למה? כי בעיני גם יום יומיים עם רכב זה לא מספיק כדי לגבש דעה נחרצת (התשובה היא כן, אני כמעט באופן גורף מזלזל או לפחות לוקח מאוד בעירבון מוגבל את מבחני הדרכים שנעשים בארץ. יש כמה כתבים בודדים שאני מתייחס לדבריהם ברצינות).

נסיון עשיר עם רכבים שונים הוא קריטי ע"מ לגבש יכולת ניתוח וקביעת עמדה מהירה. לפי הכתוב כאן הייתי צריך להניח שכולכם כתבי רכב רבי מעללים.

לומר על מושבים שהם נוחים ואוחזים מישיבה של דקה ברכב? קצת טיון דאון בהתלהבות, נשימה אחת עמוקה והפנמת הנסיון הקיים וזה שאתם צוברים, ורק אז למקלדת.

ושוב, סחתיין על ההשקעה.

אם כל הדרכים מובילות לרומא, הדרך שלי מובילה אל הים

ר. פרסקי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^ אנחנו מביאים את ההתרשמות שלנו על סמך מה שחווינו. מה אתה רוצה שנכתוב? "נראה לנו שאולי, תחת תנאים מסויימים המושב לא הכי נוח בעולם"?

כאמור, אנו מעלים את הרשמים שלנו ומכאן כל אחד מוזמן להתייחס לזה כפי שהוא רואה לנכון.

לסיום, כשאתה יושב במושב, נראה לי שזה נותן אינדיקציה די טובה לגבי איך זה לשבת ברכב.

נ.ב. השרשור אינו מתמקד בהכרח במושבים של תעשיית הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רק שאני מבין את זה, זה בדיוק מה שאמרתי. בין מה שחוויתם לבין גיבוש עמדה יש פילטר דרכו עדיף שיעברו הדברים.

לסיום, כשאתה יושב במושב, נראה לי שזה נותן אינדיקציה די טובה לגבי איך זה לשבת ברכב.

זה נותן אינדיקציה איך זה לשבת ברכב, מה שיכול מאוד להשתנות כשאשכרה נוהגים בו. לא כל מה שנוח נוח לאורך זמן, לא כל מה שלא נוח לא נוח לאורך זמן.

הכלל הזה נכון גם לגבי איכות חומרים, גם (בעיקר?) לגבי איכות הרכבה, לגבי נוחות תפעול מערכות... בקיצור, דעה המבוססת על ישיבה של דקה ברכב היא דעה לגיטימית, אבל רק למי שהולך לשבת דקה ברכב.

ויודע מה? כמו בכל כתבה עיתונאית המתיימרת להיות רצינית נהוג לציין את אופי המבחן. ואת הספונסר/מזמין הכתבה/מי ששילם על הכרטיס, אם יש כזה.

אם כל הדרכים מובילות לרומא, הדרך שלי מובילה אל הים

ר. פרסקי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנלוגי, אנחנו 3 חברים שטסו לחופשה להנות מתערוכת פרנקפורט. לא חייבים לך דבר.

לא מתאים לך, דלג הלאה.

-------

רנו מגאן, טאליסמן, אספס אינם רכבי קונספט, אלא דגמים סדרתיים.

עריכה אחרונה על ידי Cuore Sportivo

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קבלן שאני עובד איתו מחזיק אסטון מרטין, פרארי, רולס רויס, X6, 750 ועוד כמה מכוניות לא זולות בכלל (והוא לא הולך מחוייט לעבודה אלא עם ג'ינס וטי שירט) אבל אם ארצה חוות דעת על הרכבים לא אפנה אליו כי אצלו הם צעצוע יקר ולא כלי שהוא מנצל עד תום את היכולות שלו.

תן לי לנחש, אתה עובד עם הקבלן הדתי מנתיבות.

אני לא אפרסם את שמו, אבל אפשר למצוא כתבות על הרכבים שלו ברשת.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3174 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...