Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יש המלצה להשחרת חלונות בסביבת חיפה?

שימו לב! השרשור הזה בן 3322 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

מישהו מכיר מקום שמשחיר חלונות בצורה טובה ועם חומר איכותי ולא סיני זול שמחזיק זמן ונותן אחריות?

השאלה אם גם יש מקום כזה שלא מגזים במחיר, כי ראיתי מקום אחד בנשר שרוצה 200 שקל לכל חלון בדלת ועוד 400 על השמשה האחורית, נשמע לי מחיר קצת גבוה...

גם לא בחיפה זה בסדר, טירת הכרמל, קריות וכו'....

אשמח להמלצות,

אלכס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עשיתי בקניון בנהריה אצל יוסי מצל פוינט 100 שקל לחלון צד ו 200 שקל לחלון אחורי. תחפש פה בפורום עליו תקרא קצת . הרבה ממליצים עליו. מה שכן צריך לקבוע אצלו תור הוא תמיד מלא אצלו .

0524814623

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשדיברתי על המקום בנשר, נדמה לי שזה בדיוק אלומה קאר. הם יקרנים ממש. אני מפרנציפ לא רוצה לעשות שם כי המחיר חזירי....

אולי חזירי בשבילך , אבל אולי אתה משלם על איכות? הזול עולה יקר חבר...

יש גם ציפויים שונים , במקום אחד יכול להיות זבל במקום שני איכות גבוהה עזוב את העבודה בצד.

אני בתור ספר סתם לדוגמא לוקח מחיר גבוה משל כולם כי אני מכבד את עצמי ויודע מה העבודה שלי שווה.

וד"א זה לא יקר אני שילמתי 1200 ל4 חלונות .

Seat Leon FR 2014 Stage 2 Veloster Turbo 2014 Black - sold Polo GTI 2012 BLACK Stage 2 - sold White Pontiac Solstice 2007 - sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה סופר יקר !!! אני בטוח שהחומר ה"איכותי" לא עולה לו יותר מ 100 שקל ל 3 חלונות. ולקחת עוד 700 שקל לאיזה 3-4 שעות עבודה זה חזירי ביותר. לצערי אני אצטרך לסוע לחזיר כי אני צריך את זה דחוף ואין יותר המלצות חוץ מהבחור בנהריה שבכלל לא עונה לי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לך רק לצל פוינט בנהריה, בחור מקצועי, איכות החומר להשחרה מצויין, ומחירים שפויים - 100 שקל לחלון (200 לאחורי).

בטח שלא יענה לך זה חג, אין שום טעם לשלם מחיר של 700 שקל על חלונות שחורים, ועוד שאתה אומר 3-4 שעות עבודה שבפועל זה לא לוקח יותר משעה שעה וחצי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוסי מצל פוינט תמיד עונה!! אם הוא לא ענה זה רק בגלל שחג . לקח לו שעה וחצי לעשות לי 2 חלונות אחוריים ואחד אחורי גדול. הכל עניין של מקצועיות. הוא מתקתק את זה ביסודיות .

רק לא הבנתי מה כל כך דחוף ? לפי מיטב ידיעתי חלונות שחורים ברכב זה לא משהו בטיחותי ברכב שאי אפשר לדחות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3322 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...