Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה באיתור פירוקיה לרכבים ישנים

blue01
שימו לב! השרשור הזה בן 3338 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

בבעלותי יונדאי לנטרה 94.

כבר מספר חודשים לא קטן שאני מנסה לאתר טמבונים לרכב אבל כל הפירוקיות שביקרתי בהן או התקשרתי אליהן (איזור הצפון) לא מחזיקות רכבים מהשנתונים האלה.

אני מעוניין להכניס את הרכב לצביעה כללית ולא יכול לעשות זאת לפני שאני מאתר טמבונים חלופים.

מישהו יכול להמליץ על פרוקיה (לאו דווקא מאזור הצפון אך בהחלט עדיף) בה ניתן יהיה למצוא חלקים עבור יונדאי לנטרה 94 (או 95 - אותה צורה)?

תודה!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדקת בכפר יאסיף? בכניסה יש פירוקייה ענקית ויש שם הרבה רכבים ישנים.

כל כך קר היום שראיתי פוליטיקאי מכניס את היידים רק לכיס הפרטי שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנוסף לזה שאתה מחפש חלק לרכב נדיר, עוד יותר קשה להשיג טמבונים מרכב שעבר תאונה, במרבית המקרים או הקדמי או האחורי (או שניהם) הם הראשונים להינזק.

נסה לברר עלות טמבון חליפי חדש, זו לטעמי האופצייה הכי ריאלית.

איתמר

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תרים טלפון למאגר (ועל הדרך בדוק אם אתה צריך משהו =1&state[]=4"]מהרשימה שיש להם לרכב שלך).

אם לא להם אז אולי נסה להתייעץ עם יונדאי שופ הוא בטח מקושר למי שמחזיק חלפים מפירוק ומתמחה ביונדאי.

מניסיון - פחח טוב יודע לאתר כל מיני חלפים, וכמובן שאם לא תמצא נסה לקנות חדש חליפי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש פירוקיה במטעי זיתים של אבו סנאן לבעלים קוראים מיכאל, אם אתה בא מדרום בכיכר הכניסה לאבו סנאן אתה פונה מערבה לדרך עפר כבר תראה את זה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מצרף מספר קישורים לאתרים בהם תוכל לחפש חלקי חילוף / להפיץ אתבקשת החיפוש בין הפירוקיות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כפר יאסיף, עליו המליצו לך.

כמו כן בשפרעם יש פירוקיות של רכבים כאלה ישנים.

קח בחשבון שהרכב לא היה נפוץ במיוחד גם בתור חדש, וקח בחשבון שרכבים כיום עולים גרושים - ככה שאלא אם יש לך איזה סנטימנט מיוחד לרכב ואתה רוצה אותו לאספנות - עדיף לך לרכוש משהו מוצלח בהרבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל האתרים האלו ודילגתם על האתר הכי מפורסם ומקיף : http://yad2.junkyard.co.il/site/SearchResult.aspx?man=57&model=1508&year=1994&part=59&area=0&txt=&yearf=1994&yeart=1994&prtType=0&gear=0&engine=0&evolume=&page=0&ctype=6&evolumef=&evolumet=&hdn=0

יש שם אפילו רכבים שלמים לפירוק ב- 1000 שקל.

Detailer.gif
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולכם.

אני אבדוק את כל האפשריות שהצעתם ואעדכן.

lei1989, אני עוקב אחר junkyard כבר כשנה וחצי -כל המודעות שם ישנות ולא רלוונטיות.

שוב תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע, גם אני חושב שבד"כ טמבונים שיהיו בפירוקייה המצב שלהם לא יהיה משהו... תבדוק אולי במקום אחר לגבי טמבון חדש (השאלה אם תמצא לשנתון כזה). נסה לבדוק בקישורים ששמו כאן וגם באתר הזה (יש שם מחירים טובים)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש בנצרת כמה פירוקיות באותו איזור תעשיה איפה המוסכים ומכון רישוי הטסטים.

הנה דף פייסבוק של אחת הפירוקיות:

https://www.facebook.com/pages/%D7%97%D7%97%D7%9E-%D7%97%D7%9C%D7%A7%D7%99-%D7%97%D7%99%D7%9C%D7%95%D7%A3-%D7%91%D7%A2%D7%9E/226789110687493

יש לי גם מספר טלפון של פירוקיה אחרת:

1.חלקי חילוף כל חלק (ח'אלד אבו תאיה): 04-6081243 (קניתי מאצלם כמה חלקים למרצדס שלי)

2.מוסך וחלקי חילוף חביב קוט : אפס חמש ארבע 629 722 תשע

מחפש חלקים למרצדס בודי W124 שנות 1985-1995.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע, גם אני חושב שבד"כ טמבונים שיהיו בפירוקייה המצב שלהם לא יהיה משהו... תבדוק אולי במקום אחר לגבי טמבון חדש (השאלה אם תמצא לשנתון כזה). נסה לבדוק בקישורים ששמו כאן וגם באתר הזה (יש שם מחירים טובים)

הפגושים היוו בעיה בדגם הזה עוד בימים בהם הוא היה נפוץ על הכבישים. התחלתי לשים לב לכך לאור העובדה כי היה לי שכן עם רכב כזה בעל פגוש אחורי מרוסק, והבחנתי שבאופן מוזר זה משותף לרוב הלנטרות הללו, כך שאני בספק לגבי מציאת פגוש במצב סביר בפירוקיה.

פיספסת אה הו, אה הו, פיספסת, אה הו. פיספסת, נפלת על פז'ו.

אתה רוצה להתאבד נסה ליפול על שברולט.

פיספסת, פיספסת אה הו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3338 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...