Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש המלצה ל HU. שישמש בעיקר גם דיבורית וספק כח.

Muzic4Ever
שימו לב! השרשור הזה בן 3345 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום. אז ככה, העניין הוא כזה: אני לא פריק של התעסקות בצמות החשמל של הרכב. ויש לי יותר צרכנים ממקורות מתח. מה זה אומר?

ברכב מותקן רק שקע מצת אחד. אך בפועל אני רוצה בו זמנית לטעון את הסלולרי, שהמצלמת DVR תעבוד ודיבורית BT שמחוברת דרך שקע המצת גם כן.

בגלל שאני לא מעוניין להוסיף חיבורי מתח קבועים לדיבורית ולמצלמה כי שמו שציינתי בהתחלה - אני פשוט לא אוהב את זה.

חשבתי אולי על רדיו דיסק עם יציאות USB אחוריות בשביל הצרכנים כמו הדיבורית והמצלמה\שקע טעינה לסלולר. ואז שקע המצת נשאר פנוי לעבודה עם מכשיר מזדמן.

או אולי אפילו שה HU יכלול דיבורית BT (עם מיקרופון נפרד) ואז להשתמש ביציאות USB שלו בשביל המצלמה וניגון מכ.זכרון לדוגמא.

אפשרות של ניגון דיסק לא רלוונטית בשבילי (מישהו בכלל שומע דיסקים היום?) כך שזה לא חיסרון מבחינתי.

כל זאת בתקציב של 1000 ש"ח עם חריגה של 200 ש"ח לפה או לשם.

מה אתם אומרים? הגיוני או שזה יותר מדיי לבקש?

**עריכה: מצאתי את הדגם הזה שנראה דיי מתאים לדרישות, השאלה היא האם ניתן לטעון דרך היציאות האחוריות שלו?

pioneer deh-8450bt

עריכה אחרונה על ידי Muzic4Ever

Putting a rear-spoiler on a front-wheel drive car. Yeah, that's gonna help

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יציאת הUSB ברדיו דיסק לא בנויה לכל מה שאתה רוצה. לא ברור לי למה לא לעשות התקנה כמו שצריך לכל הצרכנים הללו במקום כל מיני כבלים שפזורים ברכב. אם אין לך ידע בחשמל לרכב גש לבעל מקצוע שיעשה את העבודה כמו שצריך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי ידע בחשמל (אני חשמלאי). וזאת בדיוק הסיבה שאני מעדיף לא לגעת בצמות המקוריות של הרכב.

ומה זאת אומרת היציאות לא בנויות לזה? מה בסך הכל צריך שם? יציאה של 5V ל USB זה סטנדרט לא?

השאלה היא כמה אמפר היא מספקת. אני מעריך ש 300 מ"א יספיקו לדרישות שלי.

אולי להטענת הסלולרי זה באמת מעט וייקח נצח. אך בשביל המצלמה והדיבורית עם הסוללות המיקרוניות שלהן זה אמור להיות מעל ומעבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זאת עבודה יחסית פשוטה אתה לא חייב להתחבר לצמות החשמל אלא להתחבר ישירות בבית הפיוזים. הרכב בנוי לתוספות כאלה. אם יש לך ידיים טובות אתה יכול לעשות את העבודה מבלי לגרום נזק לרכב ולקבל תוצאה טובה יותר. לחילופין אם אתה לא רוצה "להתעסק" עם החשמל של הרכב אתה יכול לקנות מפצל איכותי למצת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביצעתי עשרות התקנות כאלו בעבר. אני יודע בדיוק במה זה כרוך בשביל לעשות זאת כמו שצריך. בגלל זה אני חושב שאם כבר קיים פתרון שלא מצריך את כל ההתעסקות - הוא עדיף.

ליצור מקורות מתח מהבית פיוזים זה אומר להכין כבל בעובי מסויים, עם שרוולים, נעלי כבל, למצוא איפה לסלול אותו וכו'.

להתעלק על צמה קיימת גם כן דורש את אותה עבודה+הלחמות.

לא בא לי.

יש דרך לברר כמה אמפר היציאות של הרדיו נותנות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע אם מה שאתה מתכנן יעבוד ,אבל בנוגע לשאלה שלך

המכשיר פיוניר הנ"ל הוא דגם ישן אבל טוב ,הוא מגיע עם שתי יציאות USB

אחוריות במתח כולל מקסימלי של 1A.

עריכה אחרונה על ידי AUDIO KING
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התכוונת לזרם כולל מקסימאלי אני מניח. משום שמתח של יציאות USB מדור 1.1 והלאה הוא 5V.

ותודה רבה. זה בדיוק מה שרציתי לדעת. איפה מצאת את המידע הזה אגב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יפה. זה בדיוק המסמך שאני חיפשתי בו:

http://www.pioneer-latin.com/downloads/operating%20manual%20%28deh-8450bt%20-%20deh-7450sd%29-eng-esp-por.pdf

לא יודע איך פספסתי את הנקודה הזאת :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3345 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...