Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אושריקו
שימו לב! השרשור הזה בן 1525 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז מסתבר שהכנופיה מתפשטת לתחומים חדשים.

לא מזמן העליתי שרשור באוף טופיק לגבי מסך מחשב שהתחיל להראות סימני גסיסה.

מהר מאוד אסף שלח לי הודעה פרטית והציע את עזרתו בהחלפת קבלים סוררים.

הוא לא נרתע מהמרחק הגיאוגרפי (אני מהצפון) והציע שאשלח לו בדואר שליחים והוא ישלח לי בחזרה.

בסופו של דבר פירקתי את המעגל אבל המסך עצמו נשבר :lol:

אז בכל זאת- "העיקר הכוונה", כל הכבוד ותודה רבה לכולכם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 741
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

גם אני רוצה (שוב)להודות לאסף על החלפת שמן גיר AL4 בצורה מימומנת וזריזה , אפילו ניקוי אזור בורג הריקון בוצע !

מדהים לגלות שאחרי החלפת שמן יש שיפור כ״כ מהותי בביצועים של הגיר !

תודה רבה על העזרה! הכנופיה גרמה לקניית סיטרואן להיות מאוד משתלמת ! ;-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה למאור שבזכותו עשיתי טיפול קטן כמעט לבדי ברכב :)

בורג ריקון שמן היה סגור נורא חזק, מאור היה בסביבה ובא לעזור לי לפתוח אותו.

משם המשכתי לבדי, היה כיף והתחושה מעולה.

אין אנשים כאלה. תודה רבה למאור שהקשיב לכל השאלות החופרות ובזכותו עשיתי את העבודה בביטחון מלא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוצה להודות לאסף על הטיפול המסור והמקצועי שביצע למערכת הבלמים בפונטו ספייס 2006 שברשות אחי.

הטיפול כלל החלפת שמן בלמים,החלפת צלחות ורפידות, וגירוז הקליפרים והרפידות.

במוסכים בהם אני מטפל שנים,לא מכירים את המושג של גירוז מערכת הבלמים ולא מוכנים להתעסק עם זה.

אסף ביצע בסופר מקצועיות החלפת שמן בלמים על ידי משאבת ואקום,וגירז את הרפידות בגריז נחושת ואת מובילי הקליפרים בגריז סיליקון איכותי שברשותו.

נשאר רק להודות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוצה להודות לאסף על הטיפול המסור והמקצועי שביצע למערכת הבלמים בפונטו ספייס 2006 שברשות אחי.

הטיפול כלל החלפת שמן בלמים,החלפת צלחות ורפידות, וגירוז הקליפרים והרפידות.

במוסכים בהם אני מטפל שנים,לא מכירים את המושג של גירוז מערכת הבלמים ולא מוכנים להתעסק עם זה.

אסף ביצע בסופר מקצועיות החלפת שמן בלמים על ידי משאבת ואקום,וגירז את הרפידות בגריז נחושת ואת מובילי הקליפרים בגריז סיליקון איכותי שברשותו.

נשאר רק להודות.

תיקון קטן שמא מישהו יראה ויחליט באמת לגרז את מערכת הבלמים - מגרזים את המובילים של הרפידות - חלק שלא בא במגע בבלימה, בשום אופן לא מגרזים את הרפידות עצמן. והמוסך בטוח שמכיר פשוט הסברת את עצמך לא נכון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תיקון קל,

כן מגרזים את הרפידות בקצה שלהם, בחלק שהן נעות בקאליפר, ''תמונה אחת שווה אלף מילים'':

whqtzw0mmyez.jpg

ובגב הרפידה.

ועוד תיקון, זה נוזל בלמים.

ברשותך בוא נחזור לנושא המקורי של השרשור.

רועי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמעו אני קורא את השרשור ומתפעל מכל הודעה. לא ביצעתי טיפול עם הכנופיה או משהו כזה אבל ואללה באמת אני נהנה רק לקרוא איך אחרים נהנו ללמוד מהכנופייה, נראה כאילו עולם אחר לעשות טיפול ובאמת להיות חלק ממנו וללמוד אף לעשות חלק מהדברים הפשוטים יותר לבד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום חברים. רוצה להודות למתן היקר על סיום פרויקט החשמל המאוד לא פשוט שעשה ברכב שלי, לאחר שידית האורות הפסיקה לעבוד עם המון מורכבות ולא מעט אבק, היום סיים את הפנל הסופי. uploadfromtaptalk1455224376121.jpg

הכל עובד באופן מושלם ובצורה הבטיחותית ביותר. על מתן כאדם אין לי מה לפרט מעבר לזה שהוא פשוט איש מיוחד שאירח אותי פעמים רבות באהבה ועבד על הרכב כאילו הוא שלו. תודה רבה לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רציתי להגיד תודה ענקית לאסף מכנופייה, קישרתי בינו לבין חבר עם פונטו ספייס שמבסוט מכל רגע שאסף היה אצלו ועשה לו טיפול מקיף לרכב. אסף הגדיל והגיע עד אליו, ביום שבת, וחוץ מלבצע טיפול בצורה מקצועית גם לשלוח רשימה אחרי שנסע של כל הדברים הנוספים שצריך לעשות ברכב, תודה רבה רבה...!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רציתי להגיד תודה ענקית לאסף מכנופייה, קישרתי בינו לבין חבר עם פונטו ספייס שמבסוט מכל רגע שאסף היה אצלו ועשה לו טיפול מקיף לרכב. אסף הגדיל והגיע עד אליו, ביום שבת, וחוץ מלבצע טיפול בצורה מקצועית גם לשלוח רשימה אחרי שנסע של כל הדברים הנוספים שצריך לעשות ברכב, תודה רבה רבה...!

אם זה אותו בחור עם הגריז מרעננה תמסור לו תודה ממני :9

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

אתמול אסף ואני עשינו טיפול שנתי לפונטו 2002 (קילומטרז' 205,000 ק"מ)

במסגרת הטיפול ביצענו - החלפת שמן + מסנן שמן, החלפת פילטר אוויר, החלפת פלאגים. מצורפות כמה תמונות מהטיפול.

אסף - תודה רבה על העזרה! מאוד לא טרוויאלי בימינו, תכלס נהנתי ולמדתי המון!

כמו לדוגמה - למדתי שכל האוטו הוא מינוס אחד גדול :) (בחשמל..)

אז שוב, המון תודה! לך אסף, ולכל הדבר האדיר הזה שנקרא "כנופית הטיפולים".

איתי.

20160213_210039.jpg20160213_210051.jpg20160213_210537.jpg20160213_210952.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...