Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ייעוץ שברולט אופטרה

Sharonbar
שימו לב! השרשור הזה בן 3355 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מדובר ברכב בסיסי, מרווח, אמין למדי אם טופל לפי הספר, צריכת דלק ממוצעת מינוס.

אוטו בסדר לי שצריך תחבורה זולה מנקודה A ל-B.

החלקים והטיפולים זולים למדי ויש להקפיד לבצע אותם במוסכים מתמחים. יש לוודא החלפת רצועת תזמון.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב מתאים לנסיעות כאלה, לפני קנייה יש לבדוק הסטוריית טיפולים ולאחר הקניה ממולץ לבצע יישור קו. כמו"כ אל תוותר על בדיקה לפני קנייה.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיף למתוח קצת את התקציב, ולקנות מיצובישי לנסר קלאסיק, תקבל רכב פי כמה יותר אמין

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

הייתה לי כזאת במשך 4 שנים .

רכב מעולה . מבחינת אמינות הרכב מאוד אמין . צריכת הדלק סבירה בהחלט ומחוץ לעיר כמעט ולא שותה .

בכלליותו אני הייתי מרוצה מהשנים שלי עם הרכב. חשוב רק לציין שנורות מנוע של מחלה כרונית של הרכב . ואין לשים לב אליהם.

אני בשלי פשוט פירקתי את הנורה והייתי בודק פעם בשבועיים עם סקאנר בייתי שאין הפתעות חדשות וזהו .

יפני זה הכי אחי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי הייתה כזאת,גם יד 3 2006 עם 160000. אמינות מזעזעת בדגם הספציפי שלי (יש אנשים שמדווחים על 0 תקלות),נזקקה לטיפול ראש מנוע ב120 אלף,ב150אלף היה צורך להחליף את המנוע אבל המשכתי במצב הנוכחי ומחרתי ב10 אלף ש''ח לטרייד אין.

צריכת דלק מאוד גרועה,מושבים לא נוחים,אומרים שהבטיחות מזעזעת-למזלי לא יצא לי לבדוק.

לטובה-מאוד מרווחת,תא מטען גדול ותג מחיר מעולה.

המחיר שקיבלת על הפנים,בתוספות לא גדולה אתה קונה כבר 2009.

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העולם קטן - אולי זאת אותה אחת

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני חשבתי,אבל את שלי מכרתי ב15/7/2013..

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3355 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...