Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לנצ'יה דלתא אינטגרלה

57mmStroke
שימו לב! השרשור הזה בן 399 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

העולם מתחלק לשניים: אלה שיש להם דלתא אינטגרלה, ואלה שאין להם.

אלו שאין להם יודעים הכל על האינטגרלה, מתי ניצחה ובאיזה ראלי, מי היה הנהג, מה השינויים בגוף, פנים, ומכלולים לאורך השנים.

ואלה שיש להם לפעמים יודעים ולפעמים לא.

כילד בן 13 אני זוכר את העמוד הכפול בעיתון אוטו, די בהתחלה של המגזין ובו תמונת 3/4 קדמית של אינטגרלה משנת 88. הגרלה או משהו. לא השתתפתי בהגרלה כמובן, ואת אבא זה ממש לא ענינו השטויות האלה.

אני לא ככ זוכר את מה שכתבו עליה בדיוק, אני רק זוכר שלא כתבו כך על אף מכונית שהייתה בישראל עד אז. ושהייתה הסכמה גורפת שזה משהו מיוחד. הקוואטרו בסיס גלגלים קצר של אאודי לא יובאה לישראל כך שמסתבר לי בדיעבד שגם לא היה למה להשוות.

אז היום אני באנגליה ומזל שהאנגלים מתירים רישוי מכוניות עם הגה שמאלי גם כאלו שלא מתקופת המנדט. ומסתובבות פה אינטגרלה, במחירים שווים לכל נפש, אז הלכתי לראות 8V אחת שמצאה חן בעיני וקניתי ונסעתי 200 קמ הביתה.

ומה שכתבו העיתונאים של אז הוא אנדר סטייטמנט. לפעמים מצליח ליצרן בול. כאן הצליח בהחלט.

האוטו הזה הוא קצת חדש בישבילי. אני מקסימום צמד פלטינות בדיסטריביוטור. פה יש מערכת עם מחשב וחיישנים ומזרקים. מזל שעשיתי הנדסאי רכב ב 2002 וגם אני זוכר משהו מכל החוויה ההיא.

מצאתי ברשת שמישהו פיתח תוכנה שמתקשרת עם המחשב והיום הפעלתי אותה!

קניתי באיביי את החיבורים הדרושים.

עדיין לא חיברתי לאוטו, עכשיו שנת חורף למכוניות האמיתיות ובכבישים רק מכשירי בלו-טות' נעים להם.

מצרף תמונה של הממשק של התוכנה הייעודית.

ואי אפשר בלי תמונה של האוטו

2015-01-12 20.03.00.jpg

2014-12-23 12.19.56.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 41
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• אחראי פורום

תתחדש! איזה כיף.

אני שייך לקבוצה הראשונה :)

האינטגרלה ממוקמת ראשונה ב-wishlist שלי כבר שנים, בערך מאותה הגרלה ב״אוטו״.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש. חלום.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גדי תתחדש ותהנה. אבל, הידעת כי יש מכונית מתקופת המנדט שהיא "לא רק פלטינות"?

יש לה אפילו קידום הצתה ממוחשב (טוב, לא לה, רק למנוע הרזרווי שלה שאולי מוכר לך מאיזה מקום):

https://lulisml.wordpress.com/2014/10/24/%D7%A8%D7%95%D7%91%D7%A8-10-%D7%A9%D7%A4%D7%95%D7%A5-%D7%9E%D7%A0%D7%95%D7%A2-%D7%9C%D7%91/

ברזלים מעופפים שעושים בום, רובר חוזר מהמתים:

http://lulisml.wordpress.com/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גדי, מברוק!

היתה לי 8v לכמה שנים, מאד מאד נהנתי מכל דקת נהיגה. נסיעות טובות.

רכב שנות ה 80 ״הכמעט״ אולטימטיבי.

אמרתי כמעט, כי האחות המבוגרת של האינטגרלה, ה s4, היא היא האולטימטיבית, בעיניי

אלעד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש, באמת חלום רטוב של ילידי המאה הקודמת.

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואו. אני עם איתי. חלום.

אפשר לשאול כמה עלה התענוג? אולי נקנה איזה שתיים או שלוש ונמתין שלוש שנים...

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

oferg22 ,זה בשבילך :

אז היום אני באנגליה

עונה לך על השאלה? (ליש"ט,אם טרם הבנת...)

ולפותח השירשור,

תתחדש! הגשמת את חלומם של ישראלים רבים... (יושב לי פה,ירוק מקינאה...)

עריכה אחרונה על ידי E.L
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה אוטו חלום זה , כיף גדול ותהנה מהגשמת החלום .אין מה לדבר יש כמה יתרונות של חיים בחו"ל וזה אחד מהם - חלומות הופכים ריאלים יותר ולא ליחידי סגולה ולא על חשבון דברים אחרים .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 399 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...