Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

i10, i20, או סוויפט?

Gal Kimhi
שימו לב! השרשור הזה בן 3380 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם!

אני מעוניין לקנות אחת מהרכבים האלה, לאור המלצות שראיתי באתרים שונים ומחברים.

אני מעוניין ברכב עם גרסת גיר ידני, 1.2, שקיים בכל אחד מהרכבים האלה.

הצרכים שלי הם בעיקר נסיעה קצרה לעבודה (גבעתיים-תל אביב), אבל אני בהחלט מאמין שאם אני ארכוש רכב, אני אשתמש ברכב מדי פעם לנסיעות יותר ארוכות. אין לי ילדים (כרגע) כך שאין לי צורך בנפח תא מטען גדול או בהמון מקום במושב האחורי.

אני מאוד אשמח לדעת את דעתכם על כל אחד מהרכבים האלה, כי אני אישית לא בטוח. הi10 החדשה אמנם קטנה יותר משני הרכבים האחרים אבל הרמת התלהבות שאני רואה ממנה ברשת היא אדירה, בגלל זה העליתי אותה לדיון.

אשמח גם לדעת אם יותר כדאי לרכוס רכב חדש או יד 2 (אם יד שנייה אז לא ישן יותר מ2012) , בעיקר מטעמי ערך הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה,

לי יש I20 אמנם אוטומטית.

היא עולה בכל הפרמטרים על I10 פרט אולי לצריכת הדלק.

לגבי הסוויפט, לא יודע.

אם מה שמעניין אותך זה צריכת דלק ותו לא, הייתי ממליץ על I10.

השאלה היא מה התקציב שלך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הi10 מגיעה עם מנוע רק בגירסה האוטומטית.

מה התקציב שלך?

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מגיעה עם מנוע רק באוטומטית? מעניין... אני מניח שזו טעות כתיב והתכוונת מנוע 1.2 רק באוטומטית.. אבל בסדר, זה לא מאוד משנה לי...

התקציב הוא 50-60 אם אני אקנה יד שניה.

אם חדש אני כנראה אלך על מימון, ואז התקציב יהיה באזור ה75-80.

אשמח לקבל תשובה על השאלה שלי לגבי יד 2 או חדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן ה1.2 מגיע רק עם גיר אוטומטי,כזה מנוע תוכל למצוא בגירסה ידנית של הפיקנטו ספורט שהיא 3 דלתות.

בכזה תקציב הייתי בודק את הדאצ'ה סנדרו,יש לה מנוע זריז לעומת השאר,תא מטען גדול לשאר הסופר מיני כך שאם תצטרך בעתיד לעגלה זה יהיה,רכב חדש בארץ בודדים הם שישבו בו,אבל מציע לך לבדוק,אישית אני בהחלט הייתי עושה נסיעת מבחן עליו.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאבא שלי יש סוויפט 2012 אוטומטית. מרוצה ממנה מאוד, מציגה צריכת דלק של 7 ליטר ל100 קמ באופן קבוע (כאשר עיקר הנסיעות שלו בתוך ירושלים).

ממליצה לך לבדוק את הגירסא הידנית.

לגבי רכישה של משומש, תראה אם אתה מצליח למצוא אקזמפלר ממש שמור שאולי עדיין באחריות, זה יהיה צעד נכון יותר כלכלית.

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה-10 יכולה להיות אופציה טובה בשבילך, מבין המיני היא הכי נוחה ומרווחת לדעתי.

בשנתון הזה הייתי הולך על הסוויפט, יותר חסכונית ויותר נוחה. מה שכן, עם תא מטען פצפון.

עוד חודשיים היא מגיעה...IBANEZ S5521Q PRESTIGE :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובות עד עכשיו...

עדיין לא ברור לי, או לא הבנתי למה לא לקנות בעצם רכב חדש, ולנצל את אופציית השדרוג אחרי שנתיים-שלוש.

למה הרבה אנשים נרתעים מהאופציה הזאת? מה החסרון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב משומש מאבד מערכו פחות מרכב חדש.

ברכישה של חדש עם מימון אתה גם צריך להחזיר את ההלוואה וגם מידי חודש הרכב מאבד מערכו סכומים יחסית משמעותיים. בעוד שברכישה של משומש (שנה וחצי-שלוש שנים על הכביש. כאשר הוא כבר איבד מערכו אבל עדיין לא התיישן מספיק כדי לעלות לך ביוקר במוסכים) אתה משקיע סכום נמוך יותר וירידת הערך של הרכב נמוכה יותר במספרים ריאליים.

לא מבינה למה הכוונה ב"לנצל את אופציית השדרוג", אתה יכול למכור כל רכב ולהחתדש כל שנתיים-שלוש ללא תלות באם הוא חדש או משומש.

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל אחד יש את החסרונות והיתרונות שלו...

יש כאלה שלא רוצים לשלם תשלום חודשי למשך כל הזמן שהם מחזיקים ברכב, כאשר אתה מחזיר רכב מליסינג הם מורידים לך במחירון על כל פיפס קטן, רכב חדש המחירון יורד לאחר שניה בעשרות אחוזים.

יש שיקולים ויש שיקולים.

עוד חודשיים היא מגיעה...IBANEZ S5521Q PRESTIGE :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לנה - ה-7 ליטר ל-100 ק"מ זה במחשב הדרך או במשאבה? מכל מקום - אצלי הסויפט עושה 1:11 בעירוני פקוק, 1:13 במעורב, 1:16 בבין עירוני (אם כי במתאר האחרון נסיוני דל, בד"כ הבין עירוני הארוך הוא על הרכב האחר). אישית אני נהנה לנהוג בה למרות חולשה יחסית (בהשואה ל-SX4). להביא בחשבון - גימור ספרטני.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לנה - ה-7 ליטר ל-100 ק"מ זה במחשב הדרך או במשאבה? מכל מקום - אצלי הסויפט האוטומטית עושה 1:11 בעירוני פקוק (כולל העליות של חיפה), 1:13 במעורב, 1:16 בבין עירוני (אם כי במתאר האחרון נסיוני דל, בד"כ הבין עירוני הארוך הוא על הרכב האחר). אישית אני נהנה לנהוג בה למרות חולשה יחסית (בהשואה ל-SX4). להביא בחשבון - גימור ספרטני.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חפשתי קטנה ידנית (וקניתי) לפני כחודש.

הסוויפט מאוד מומלצת אבל המחיר שלה בתור יד2 לדעתי מוגזם. סוויפט ידנית קיימת רק מ 2012, והמחירים ל 2012 היו מעל 50 אלף ש"ח. מה גם שהיצע סוויפט ידניות ביד 2 ממש לא גדול. כאשר ב 60 אלף וקצת הציעו לי את ה i10 חדשה מהסוכנות על הכביש! (זה מה שהיה בדצמבר, לא יודע על המחיר כרגע).

תבדוק את ה i10 החדשה (דגם מ 2014 והלאה). לדעתי היא נותנת fight גם לסופר מיני. מרגישה מרווחת מבפנים, הרבה בגלל הגובה שלה, ודי נוחה (ואני 185 על 90ק"ג). אם רוב הנסיעות שלך הן עירוניות כפי שאתה כותב - לדעתי כמעט באותו הסכום ה i10 חדשה עדיפה על סוויפט 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי אם כבר מדברים על סוזוקי ידנית SPLASH עדיפה על הסוויפט הן מבחינת המחיר והן בגלל צריכת הדלק.

לפני שנתיים התעניינתי ברכישת סוזוקי ידנית ולרגע לא חשבתי על סוויפט: הפער ביניהם היה מעל 12K וזה משמעותי. למען ההגינות אם מדברים על רכב חדש עדיין I10 עדיפה על הספלאש אבל רכב 2012, נגיד, הייתי שוקל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3380 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...