Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ייבוא רכב, החלפת מנוע ושינויי צמיגים (נערכה כותרת ריקנית)

greendude
שימו לב! השרשור הזה בן 3493 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זה גם מה שאני חשבתי. טוב. חזרנו לייבוא, וכנראה שאפשר להתחיל לחסוך, כי זה בערך 30,000 שקל לרכב של 2,000$ :/

a fairmount, a fairmont. my kingdom for a 2-door sedan V8 1978 fairmount!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 50
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לדעתי אם אתה הולך על יבוא , תנסה לייבא משהו בטווח של 2500-3000$, העלויות הקבועות (הובלה ימית, יבשתית , מכס על הובלה , מס נמל על ההובלה , עלות של עמיל מכס, עלות אישורים שונים ) לא משתנות בין רכב של 1000 $ לרכב של 3000 $ , והן יכבידו סתם, ותוכל ככה לקבל רכב הרבה יותר טוב

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקטע הוא שאני לא צריך לנסות במיוחד בשביל כזה טווח מחירים. זה המחיר שמוכרים אותן.

הבעיה היא למצוא כאלה, ועוד עם המנוע הנכון. עד כה מצאתי באינטרנט רק 2 כאלה, ובאיזה אתר קנדי לא ברור.

באיביי אין כלום, ואני לא יודע איפה עוד לחפש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסוד הוא סבלנות סבלנות ועוד סבלנות.

תארוב תסרוק תחפש , לי לקח למצוא את האופנוע שרציתי למעלה משמונה חודשים.

ובסוף קניתי במחיר מעולה

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה היא שגם כשאני מוצא, זה רק עם מנוע 6 בוכנות (ז"א 6 טורי) ואני מחפש את הגרסאות של V8 (יש עם מנוע 255 ויש 302).

בגלל זה שאלתי בהתחלה כבר - אם אני קונה (בהיעדר אפשרות אחרת) רכב כזה, שאני יודע שהיתה בו אופציה למנוע V8 מסויים, מבקש להתקין בו בארץ מנוע מהדגם המסויים הזה - זה אפשרי מבחינת משרד הרישוי? ז"א, יש מצב שהרכב מתאים למס' קודי מנוע?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה היא שגם כשאני מוצא, זה רק עם מנוע 6 בוכנות (ז"א 6 טורי) ואני מחפש את הגרסאות של V8 (יש עם מנוע 255 ויש 302).

בגלל זה שאלתי בהתחלה כבר - אם אני קונה (בהיעדר אפשרות אחרת) רכב כזה, שאני יודע שהיתה בו אופציה למנוע V8 מסויים, מבקש להתקין בו בארץ מנוע מהדגם המסויים הזה - זה אפשרי מבחינת משרד הרישוי? ז"א, יש מצב שהרכב מתאים למס' קודי מנוע?

סבירות נמוכה שדבר כזה יאושר בארץ. זה לא רק החלפת מנוע, יתכן וסביר שגם תיבת ההילוכים שונה, כמו גם הסרן האחורי (יחס העברה), בלמים וכדומה. אולי אם יהיה לך אישור יצרן לדבר כזה תקבל אור ירוק ממשרד התחבורה. אבל כפי שכתבו כבר לפני - אל תבנה על זה...

הכי פשוט: תתאזר בסבלנות ותמצא אחת כזו מקורית.

בהצלחה.

חבר צוות פיברקלאב.

יש לכם שאלות בנושא רום כרמל, סוסיתא? מחפשים חלקים? נסו אותנו כאן. מבטיחים לנסות לעזור!

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=448875

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3493 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...