Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוצפה מצד מפעילי כביש 6...

artgrl
שימו לב! השרשור הזה בן 3500 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 30
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

רק אותי מענין איך יורדים לכביש במחלף ויוצאים ממנו כמה מטרים אחרי שלא במחלף הבא?

לפי מה שהצלחתי לראות במפות גוגל, סט מצלמות הנתיב הראשונת אחרי הירידה לכיוון צפון נמצא כאן, השלט האלקטרוני מיד לאחר מכן על הגשר והעליה במחלף הבא (חורשים) היא כ-600 מטר קדימה.

עלות הנסיעה במקטע (ליתר דיוק עד 3 מקטעים בקטע המרכזי) זה למנוי וידאו היא בדיוק 15.48 ש"ח.

מה פספסתי?

עריכה אחרונה על ידי Tom_22
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכתב התשובה הוא ביזיון. המקרה חייב להגיע לתקשורת, אשמח לסייע בעניין.

תודה, אם יש לזה סיכוי כלשהו לשנות את היחס של כביש 6 ללקוחותיו, אני אשמח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק אותי מענין איך יורדים לכביש במחלף ויוצאים ממנו כמה מטרים אחרי שלא במחלף הבא?

לפי מה שהצלחתי לראות במפות גוגל, סט מצלמות הנתיב הראשונת אחרי הירידה לכיוון צפון נמצא כאן, השלט האלקטרוני מיד לאחר מכן על הגשר והעליה במחלף הבא (חורשים) היא כ-600 מטר קדימה.

עלות הנסיעה במקטע (ליתר דיוק עד 3 מקטעים בקטע המרכזי) זה למנוי וידאו היא בדיוק 15.48 ש"ח.

מה פספסתי?

בהתחשב בכך שמחיר הנסיעה ממחלף קסם לעין תות הוא 29 ש"ח בעבור 65 קילומטר, אז כן, 600 מטר קדימה זה זניח ולא היה צריך לעלות חצי מעלות הנסיעה ליקנעם, במיוחד כשהירידה כבר במחלף הבא לא הייתה מבחירה ורק סיבכה את הדרך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטער, אבל זהו המחירון הרשמי של כביש 6. לא מהיום ולא מאתמול.

עובדתית ירדת במחלף אחד ויצאת באחר. התמחור הוא כפי שציינתי.

אני לא רואה שום דרך או סיבה לבטל את החיוב.

מה שכן, אולי היה ראוי שיוצבו שילוטים אלקטרונים בטרם הכניסה לכביש. אבל זה כבר נושא אחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטער, אבל זהו המחירון הרשמי של כביש 6. לא מהיום ולא מאתמול.

עובדתית ירדת במחלף אחד ויצאת באחר. התמחור הוא כפי שציינתי.

אני לא רואה שום דרך או סיבה לבטל את החיוב.

מה שכן, אולי היה ראוי שיוצבו שילוטים אלקטרונים בטרם הכניסה לכביש. אבל זה כבר נושא אחר.

לא הייתה לי דרך לפרוץ את הכביש דרך מעקה הבטיחות או לעשות רוורס, אז ברור שיצאתי במיקום הבא בו זה היה אפשרי. עובדתית הרבה דברים נכונים, אבל מעשית זה משול לכך שתעשה מנוי לחדר כושר לשנה ואחרי שבוע יחליטו לסגור לך אותו, אבל עדיין יחייבו אותך על חצי שנה כי זאת המדיניות שלהם במקרה שבוטל מנוי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זו המדיניות שלהם, ועל החוזה הזה חתמת, אז כן, זה הגיוני.

אולי כל מי שנוסע את המקטע הזה בלבד (מאיזו סיבה שלא תהיה) כל יום לא צריך לשלם גם?

קרה מה שקרה, מחוץ לשליטה של כביש 6, הם התריעו על כך באפשרויות שעומדות להם, ויצאת במחלף הקרוב.

מה היה קורה אם היית נתקעת סמוך יותר לנקודת הסגיה בכביש ולא היתה לך אפשרות לצאת? Shit happens. כפרות על ה-15 ש"ח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כפי שציינתי בהודעה הראשונה אני עושה את הדרך המסויימת הזאת מעין תות לקסם, הלוך וחזור כמעט כל שבוע כבר שנים, וזה מתועד בחשבונות של אלפי ש"ח שכבר שילמתי לכביש 6. אם בעקבות אילוץ הכביש נסגר לתנועה, אז כן, אני מצפה שיתחשבו במצב. כפי שאינני תובעת אותם על אובדן הזמן שלי בעקבות הנסיעה המיותרת (הייתי מגיעה הרבה יותר מהר אם אכן היה מוצב שלט לפני הכניסה לכביש 6 והייתי נוסעת ישירות מכביש 5 ל2), אני מצפה שיוותרו על הנסיעה הקצרצרה שנבעה מאותו האילוץ. מדובר בהיגיון בסיסי וגם אם לפי החוק היבש הם יכולים לבחור להתנהג כפי שנהגו, לדעתי זאת בהחלט לא התנהלות חכמה ולא תביא להגדלת הריווחיות של מפעילי הכביש בטווח הרחוק (אני אישית אמנע ממנו מעכשיו).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה, אם יש לזה סיכוי כלשהו לשנות את היחס של כביש 6 ללקוחותיו, אני אשמח

אם מעוניינת לעלות עם העניין לשידור ברדיו, "יהיה בסדר" שהוזכרה כאן היא הכתובת. יש להם טלמסר, ויש עמוד בפייסבוק:

https://www.facebook.com/beseder.glz

יש גם תוכנית צרכנית לערוץ 10 עם עמוד בפייסבוק, שכחתי את השם...

יש עוד עמודים בפייסבוק בנושאים צרכניים - אם לא מעוניינת לעלות לשידור ברדיו, אפשר לפנות אליהם (מה שעולה לי בראש זה פראייר.נט של עידו קינן).

הסיפור שלך, יחד עם מכתב התשובה הבזיוני שלהם זה אייטם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איליי - מה בזיוני במכתב שלהם לאור מה שכתבתי בהודעה #17 והלאה?

כמו כן מצאתי את זה בחלק ה-FAQ באתר שלהם:

[TABLE]

[TR]

[TD][TABLE]

[TR]

[TD]במהלך הנסיעה בכביש 6 נתקעתי בפקק כתוצאה מתאונה, האם ניתן לדרוש זיכוי על הנסיעה בכביש באותו יום?

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]מאחר ובכביש עלולים להיווצר עומסי תנועה כתוצאה ממקרים בלתי צפויים שאינם ניתנים לשליטה, כגון תאונות דרכים, חברת דרך ארץ אינה נוהגת לזכות נסיעות במקרים אלו. יחד עם זאת, כאשר נוצר עומס, אנו מעבירים בזמן אמת את המידע לציבור באמצעות כלי התקשורת השונים ובאמצעות השילוט האלקטרוני בכביש. במקביל, אנו נוקטים בכל האמצעים על מנת לטפל במפגע ולהחזיר את התנועה לסדרה בהקדם האפשרי.[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

אם היה או יהיה זיכוי, זה בהחלט יכנס מבחינתי ל"לפנים משורת הדין".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין דומה נסיעת מקטע בודד מבחירה (ועליה לשלם בדיוק לפי המחירון) לבין ירידה לאחר מקטע בודד בכפייה, בניגוד לתכנון המקורי.

לפי הבנתי את המקרה, הנהגת אף לא נסעה מקטע שלם, אלא נסעה כמה מאות מטרים, שכללו את עמדות קליטת מספרי הרכבים. והמשך נסיעה בדרכי שירות בלתי סלולות הצמודות לכביש (חוויה מפוקפקת, לא בשביל זה נכנסה לכביש 6), ולאחר מכן חוייבה בגין מקטע שלם (עד שלושה).

אין לי תאור אחר מלבד ביזיון. מהמכתב ברור שכל הפרטים מובנים למי שכתב אותו, ובכל זאת צפצף על הלקוח. מאוד מרגיז!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש תעריף נסיעה לכביש הזה.

אף אחד לא מכריח אף נהג לנהוג בו.

קשה לי להאמין שיבצעו החזר כספי על הנסיעה.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בואי נראה , לא מחזירים לך שקל, מה תעשי? יש לך תחליף? תסעי כל יום בכבישים אחרים?

מרגיז ומעצבן, אבל במקרה הזה זה רק לנשוך שפתיים ולשים ווזלין ( סליחה על הביטוי), ברור להם שאת לקוחה שבויה ומה שלא יעשו את תסעי משם כי זה קצר יותר/נוח יותר וכו׳. זה מסוג הדברים של לבלוע את הגלולה ולהמשיך בחיינו.

במה אני מתגלגל ?

פורד פוקוס 2012

פורד פיאסטה 2012

פורד מונדאו 2011

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שטויות. איזה לקוחה שבויה?

לקוח שבוי הוא אחד שאין לו ברירה אלא להשתמש בשירותים או מוצרים של ספק/ים או נותני שירות/ים שנמצאים בסביבתו או שאין לו יכולת בחירה חופשית.

לצורך הענין, ע"פ גוגל נסיעה מראש העין לחיפה:

דרך כביש 6 - 92.5 ק"מ, שעה ו-4 דקות.

דרך כביש 5 וכביש החוף - 104 ק"מ, שעה ו-14 דקות.

אם ממש רוצים אז אפשר גם דרך כביש 4 - 98.5 ק"מ, שעה וחצי.

אז נכון שבשעות עומס עשוי להיות הפרש משמעותי יותר בזמנים, אבל העלות הנספחת של נסיעה בכביש 6 עשויה לגרום למסלול כזה להיות אפילו פחות משתלם.

בכל אופן, האפשרויות קיימות ולא פותה"ש ולא אף אחד אחר הוא לקוח שבוי!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3500 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...