Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מרצדס S600 C140 1:24

שימו לב! השרשור הזה בן 3530 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לרכב הזה אין דגם איכותי בקנ"מ 1:18. יש דגם איכותי מאוד בקנ"מ 1:43 של מיניצ'אמפס, אבל בקנ"מ הגדול אין.

יצא לי לזכות באופן מוצלח באחד ממכרזים של איביי ולרכוש דגם להרכבה של טמיה בקנ"מ 1:24. פעם הייתי מרכיב דגמים של מטוסים כולל צביעה חלקית עם מכחול. אף פעם לא היה לי ציוד מיוחד כמו אייר בראש, קומפרסור וכד'. אבל להרכיב דגם זה כיף, אפילו שבסוף זה לא נראה מקצועי. שכחתי להרכיב מראה פנימית.

הדגם הגיע אליי ארוז ואטום למרות שיוצר לפני כ20 שנה. דקאלים כבר אי אפשר היה להוריד, לכן כל חיפוי עץ בסאלון נאלצתי לצבוע בעצמי. מנוע מפורט ברמות מטורפות אפילו יחסית לדגם של W140 בקנ"מ 1:18, יש למנוע הזה מרבית החלקים כמו פילטר שמן, חוטי הצתה ושאר דברים שאי אפשר לראות.

כאמור, אין לי קומפרסור, לכן נאלצתי להסתפק בצביעה של חלקים קטנים בלבד עם מכחול. מה שטוב בדגמי מכוניות זה שרוב החלקים מגעים כבר בצבע הנכון. כך גם בודי בצבע הנכון ומבריק כאילו היה צבוע. בשביל הפנסים לא היה לי את הצבע המיוחד, לכן מאחור פנסים שקופים. כמובן איכות לא כמו דגם מוכן, לא כמו דגם שמורכב על ידי מומחים של התחסיב, אבל נהניתי. בעתיד כניראה ארכיב איזו משאית אמריקאית. בהרכבה נכונה לדגם יש פוטנציאל לרמת פירוט יוצאת דופן, למשל גריל של רדיואטור וגרילים של פגוש ומכסה מנוע עם פתחים כמו לרכב אמיתי - דבר כזה אין בהרבה דגמים 1:18.

IMG_0665.JPGIMG_0666.JPGIMG_0667.JPGIMG_0670.JPGIMG_0672.jpgIMG_0673.JPG

עריכה אחרונה על ידי tzvipper
שגיאות כתיב

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יפה מאוד בשביל הפעם הראשונה.

הרכבת דגמים לומדים רק ככה - מהתנסות והרכבות. יכול להיות שעל הפעם הראשונה זה לא מושלם, אך עם הזמן זה משתפר מדגם לדגם.

תודה על השיתוף

יואב :arrow:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רע בכלל! אפילו נראה יותר מציאותי

Renault Clio RS EDC 200

רכב ספורטיבי זה כמו קונדום. עדיף שיהיה לך ולא תרצה להשתמש בו, מאשר שתרצה להשתמש בו ולא יהיה לך.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה חברים. :)

ראוי לציין שמדובר על קיט סופר איכותי ומדויק, התאמת חלקים הייתה מושלמת, למרות שזה קיט בן כ20 שנה.

זה באמת דגם ראשון של רכב שבניתי, אבל בניתי בעבר מטוסים ואפילו צבעתי עם מכחול.

עריכה אחרונה על ידי tzvipper

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה באמת דגם ראשון של רכב שבניתי, אבל בניתי בעבר מטוסים ואפילו צבעתי עם מכחול.

יש לי דגם של מיני קופר שבגלל הצביעה אני מתעצל לבנות

Renault Clio RS EDC 200

רכב ספורטיבי זה כמו קונדום. עדיף שיהיה לך ולא תרצה להשתמש בו, מאשר שתרצה להשתמש בו ולא יהיה לך.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנסה לבנות אותו, הגוף אמור להיות כבר בצבע המתאים, ככה שגם ללא צביעה הדגם אמור לצאת טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי הוא בצבע בסיס, אפור מוזר כזה

ויש הרבה מדבקות שאין לי מושג איך אני אדביק יפה

Renault Clio RS EDC 200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדבקות גם אפשר לוותר על רובן. אם הדגם ישן הן גם ככה לא יורדות. עוד רעיון לצביעה עם ספריי של צבע רכב. זה לא יהיה מקצועי כמו אייר בראש, אבל יכול להיות פתרון עבורך.

הבאסה היחידה בדגם שלי שהוא עם מנוע V12 ולא כמו האמיתית שלי עם V8. מעבר לזה, כימעט 1-1.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3530 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...