Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כתמים לבנים על הצבע של האוטו

שימו לב! השרשור הזה בן 370 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לקחתי את האוטו לשטיפה, הבחור שם ששטף לי את האוטו השתמש באקדח קצף ומים כמו בכל מכון.. בסופו של דבר הופיעו לי הכתמים לבנים על המכסה מנוע, ניסיתי עם מים והם לא יורדים, מה אפשר לעשות?

IMG_4013.JPG

IMG_4014.JPG

Honda Civic 93' Manual Transmission

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באוטו סטור למשל,יש פלסטלינה ב55 שקל,אם אין בעיה לחכות אתה יכול לקנות בEBAY בכמה שקלים.

צריך גם חומר סיכוך שגם נמכר באוטוסטור.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא צריך משהו יקר מדי, בסה"כ הצבע של הרכב כמעט מושלם ואני אוטוטו חייל ככה שאני מנסה כמה שיותר לחסוך בהוצאות, לא משנה לי לשלם גם 50 שקל, העיקר שיעשה את העבודה, אין לי מושג אגב בדיטיילינג.

Honda Civic 93' Manual Transmission

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תסתכל מדריכים ביוטיוב,ישום פלסטלינה על הרכב זה אחד הפעולות הכי קלות שיש וגם המהירות שיש.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא צריך משהו יקר מדי, בסה"כ הצבע של הרכב כמעט מושלם ואני אוטוטו חייל ככה שאני מנסה כמה שיותר לחסוך בהוצאות, לא משנה לי לשלם גם 50 שקל, העיקר שיעשה את העבודה, אין לי מושג אגב בדיטיילינג.

טיפה פוליש וזה גם יעלם לפי דעתי..

peugeot 307 2002-> hyundai veloster 2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי ממליץ לקנות מהקישור הבא:

http://www.ebay.com/itm/New-Blue-Practical-160g-Magic-Car-Clean-Clay-Bar-Auto-Detailing-Cleaner-Claybar-/160806398242?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item2570cee922

יש כאלה שיותר זולות בכמה סנטים אבל הם 100 , פה יש פי 1 וחצי בכמעט אותו מחיר, יש גם המון תמונות שתוכל לראות.

בקשר לחומר סיכוך - אני לקחתי סבון ידיים שהוא עדין מאוד עירבבתי עם מים בשפריצר (יחס של 1 ל7 בערך, אני שמתי לפי העין) וזה עשה עבודה מעולה.

אם אתה רוצה ללמוד איך לעשות את הפלסטלינה תרשום ביוטיוב, how to clay car, תראה שם סרטון או שתיים ותבין.

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באופן כללי אתה צריך פוליש (אחרי פלסטלינה) ואחר כך שיכבת הגנה - אוטם צבע או ווקס.

ולהמנע ממכונות שטיפה.

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיף כבר את זאת היא יותר יקרה בשקל וחצי אבל יותר גדולה

http://www.ebay.com/itm/High-quality-180g-Magic-Car-Clean-Clay-Bar-Auto-Detailing-Cleaner-MM-/111050408326?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item19db1ec186

HONDA CIVIC SEDAN 07 1.8 VTEC 140 HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יודע מה זה הכתמים האלה,

אלו כתמים של חומצה, היה לי את אותה בעיה בקנגו, איזה אד**ט אחד ששטף לי את הרכב

במכון שטיפה (שטיפה ידנית!!), החליט שהוא הולך להשפריץ בכמה פינות עם חומצה.

לאחר טיפול בפלסטלינה, פוליש ויישום ווקס הכל עבר.

תעדכן אותנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אלה באמת כתמי מים, אתה יכול להיעזר במוצר הזה של מגווירס שפותח במיוחד לבעיה זו.

http://www.alexsander.co.il/product.aspx?p_id=14588

If you can't see the bright side of life, just polish the dull side

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 9 שנים מאוחר יותר...

חברים יקרים...במשך שבוע עבדתי עצות לגביי כתמים על השמשה ועצתי לכם לפניי כל מיני פתרונות למינהם.

כיוון שכנראה עשיתי טעויות שגרמו לכתמים.

תמיד אבל תמיד לנקות את שמשות הרכב אך ורק במקום מוצל ללא שמש בכללל כשהשמשה קרה, אחרת הכתמים רק יתרבו.

לאחר ניקוי עם מים עם ג׳ילדה רטובה ונקייה משומנים.

לעבור עם סמרטוט ייבש רצוי מיקרופייבר עד העלמות הכתם משני הצדדים את כל הניקיון  לעשות רק במקום מוצל עם אור  מנורה מעל   השמשה כך אפשר לראות שהכתם הוסר משני הצדדים.

לא עזר רק אז לנסות את שאר הפתרונות.

בהצלחה לכולם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 370 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...