Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חדשות רכב: סקודה אוקטביה החדשה בישראל

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 3859 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כשיצא הראפיד כולם בכו שהיא דומה לאוקטביה. עכשיו כשיש אוקטביה חדשה אתם בוכים שהיא דומה לראפיד. קבלו מבזק חדשות - סקודה לא משתתפת בתחרות מלכת היופי באף דגם. ועדין יש לה כמה דגמים מאוד מעניינים ובעיקר שימושיים בתחומם ובגלל זה היא הגיעה למקום החמישי בטבלת המכירות וראשונה מבין המכירות לשוק הפרטי. הסופרב, היטי, האוקטביה וקצת הראפיד הן מכוניות מאוד מוצלחות ומצליחות בסיגמנטים שלהם ולא בכדי. מי שמכיר את האוקטביה יודע שהיא מכונית חסכונית עם מנוע זריז מאוד ותא מטען שהוא פשוט חצי טנדר. נכון שאם לוחצים את הגז אז החסכוניות נעלמת כלא הייתה אבל עדין מדובר ברכב משפחתי מאוד יעיל מכל הבחינות. עזבו אותכם מיופי. בשביל זה יש את האודי TT או הפיזו RCZ. הפיקנטו יפה? לא ממש אם להיות עדינים ועדין שימושית ויעילה מאוד ובגלל זה היא המכונית הנמכרת ביותר בישראל בחודש האחרון והמיני בכלל. אם לא הלכתם על מכונית פוזה, חפשו את השימושיות, היעילות, הבטיחות, החסכוניות, הנוחות וכו'. ה-911 היא אחת היפות בעיני ומה רבה הייתה האכזבה וחוסר הנוחות לנהוג בה בעיר כשחבר הגיע לביקור ארצה והביא איתו אחת כזאת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 99
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מישהו יודע האם מנוע 1.4 tsi הוא כפול המגדשים הידוע לשימצה?

לא. מדובר ביחידת כוח חדשה - עם טורבו בלבד - ומנגנון ACT (כיבוי 2 ציל' בנהיגה רגוע למען חסכון בדלק).

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיחקו אותה עם האוקטביה החדשה, נראית מעולה.

Just daily

07' Škoda Octavia 1.9 TDI DSG6 09' Toyota Avensis

HU: Alpine CDE-126BT AMP: Mac Audio ZX 4000 SUB: Hifonics HFI12D4

מצלמות תיעוד לרכב - המון מידע והמלצות מחברי הפורום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משום מה האוקטביה עכשיו יותר יקרה מהג'טה והמחיר שלה זהה לגולף.

צ'מפיון איבדו עם האוקטביה החדשה את שוק ציי הרכב, רוב האוקטביות שיימכרו יהיו כנראה לפרטיים.

לא בטוח. יש סכוי סביר שלהיפך. אם המחיר שהן יקבלו יהיה זול משמעותית יהיה להם רווח כפול, מחיר נמוך ומחירון שנשאר גבוה.

כשיצא הראפיד כולם בכו שהיא דומה לאוקטביה. עכשיו כשיש אוקטביה חדשה אתם בוכים שהיא דומה לראפיד. קבלו מבזק חדשות - סקודה לא משתתפת בתחרות מלכת היופי באף דגם. ועדין יש לה כמה דגמים מאוד מעניינים ובעיקר שימושיים בתחומם ובגלל זה היא הגיעה למקום החמישי בטבלת המכירות וראשונה מבין המכירות לשוק הפרטי. הסופרב' date=' היטי, האוקטביה וקצת הראפיד הן מכוניות מאוד מוצלחות ומצליחות בסיגמנטים שלהם ולא בכדי. מי שמכיר את האוקטביה יודע שהיא מכונית חסכונית עם מנוע זריז מאוד ותא מטען שהוא פשוט חצי טנדר. נכון שאם לוחצים את הגז אז החסכוניות נעלמת כלא הייתה אבל עדין מדובר ברכב משפחתי מאוד יעיל מכל הבחינות. עזבו אותכם מיופי. בשביל זה יש את האודי TT או הפיזו RCZ. הפיקנטו יפה? לא ממש אם להיות עדינים ועדין שימושית ויעילה מאוד ובגלל זה היא המכונית הנמכרת ביותר בישראל בחודש האחרון והמיני בכלל. אם לא הלכתם על מכונית פוזה, חפשו את השימושיות, היעילות, הבטיחות, החסכוניות, הנוחות וכו'. ה-911 היא אחת היפות בעיני ומה רבה הייתה האכזבה וחוסר הנוחות לנהוג בה בעיר כשחבר הגיע לביקור ארצה והביא איתו אחת כזאת.[/quote']

סקודה כיכבה בגלל דבר אחד בלבד, מחיר. אף אחד לא קונה סקודה כי היא יפה/מפוארת/גדולה/נוחה מהרכב המקביל, רק כי היא זולה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא. מדובר ביחידת כוח חדשה - עם טורבו בלבד - ומנגנון ACT (כיבוי 2 ציל' בנהיגה רגוע למען חסכון בדלק).

אתה בטוח? אני לא חושב שהגרסה בישראל זו גרסת ACT, מנוע זה מוצע גם ללא המערכת המייקרת למדי את המחיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למיטב ידעתי עדיין מרבית רכבי הליסינג הם משפחתיות (I35, I30, פוקוס, פלואנס ושות') ושם לראפיד אין סיכוי האוקטביה הייתה

שם כשחקן לא רע עד עכשיו והופ לפי המחיר החדשה היא תעלם,

אבל אני מעריך הוזלה קרובה וחזרה לשוק הליסינג.

יש שוק מאוד גדול לתת משפחתיות האלה ובתקופה האחרונה הן נוגסות בעקביות בעוגת המשפחתיות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא בטוח. יש סכוי סביר שלהיפך. אם המחיר שהן יקבלו יהיה זול משמעותית יהיה להם רווח כפול, מחיר נמוך ומחירון שנשאר גבוה.

סקודה כיכבה בגלל דבר אחד בלבד, מחיר. אף אחד לא קונה סקודה כי היא יפה/מפוארת/גדולה/נוחה מהרכב המקביל, רק כי היא זולה יותר.

?!

בליסינג הרבה לקחו אותה כי היתה גדולה, נוחה, עם תא מטען גדול וזריזה מאוד. היא גם היתה יקרה יותר מרוב המשפחטומתיות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

.

חבר יקר, לדעתי אתה טועה. בהנחה שרוב (50-70% ) השוק לרכב חדש במשפחתית ממוצעת מסתמך על מכירות לליסינג:

אני כבר עם אוקטביה שלישית ברצף ולא כי היא זולה יותר! לידיעתך עד לא מזמן (אולי גם עכשיו ) האוקטביה הייתה יקרה ב 10-15% במחיר התפעולי משאר המתחרות באותו הסגמנט.

1. היא יותר מרווחת מרוב המתחרות

2. יש לה יציאת מזגן אחורית + מיזוג לרגליים מאחור, מה שמשום מה חסר ברוב המתחרות

3. היא הייתה הראשונה לשווק הגה +ידית הילוכים מצופים עור , משענת יד מתכווננת בגובה מושלם שעדיין אין לאף אחת (למיטב ידיעתי - ואני מתכוון לגובה המשענת)

4. מאז 2008 היא הגיעה עם ניתוק כרית אוויר לנוסע

5. תאורת ילדים מפוצלת מאחורה ומקדימה (תאורת מפות) שלא נראה לי שעד היום יש למישהו

לא להזכיר תא מטען ענק עם דלת חמישית שימושית כמו סטיישן ומ2012 היא מגיעה עם בקרת שיוט כסטנדרט + בקרת לחץ אוויר בצמיגים.

כמי שמסיע ילדים קטנים בדרך קבע, סקודה אוקטביה היא המשפחתית המושלמת למי שבאמת צריך משפחתית ועד עכשיו למיטב הבנתי אף אחת מהמתחרות לא מתקרבת לשימושיות המדהימה שלה.

אז כן, יש רכבים יותר נוחים. כן, אולי יש רכבים קצת יותר אמינים ובטוח שיש כמה קצת יותר משוכללים עם דיבורית מובנית וכו' ועם יותר כוכבי בטיחות

אבל לדעתי אין לך מושג כמה הרכב הזה פוגע בול כל פעם מחדש, ואני מת כבר לראות את הדגם החדש שאמור באמת ליישר קו עם כל מה שאמור להיות ברכב 2013 .

ברכישה פרטית:

המחירון זהה או גבוה מהמתחרות, מוסכי צ'מפיון וגם חלקים חלופיים של VAG יקרים מאוד, מחירי הביטוח גבוהים והרבה חברות דורשות התקנת איתוראן. כנס לסוכנות סקודה ופרט לוילון אחורי לא יורידו לך שקל מהמחיר, מה שקשה להגיד על מתחרות אחרות.

מסקנה:

1. סקודה אוקטביה היא ממש לא מכונית זולה

2. אין לך מושג וחצי מושג בהבנה של מה היא באמת מכונית משפחתית

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^^

החדשה באה כבר עם Bluetooth ומסך מגע גם בדגם הבסיסי, כולל שליטה מההגה.

הבעיה היא שהעלו את המחיר שלה, ושלמה סיקסט מסתבר במריבה עם צ'מפיון ולא נותנים הצעות מחיר על VAG.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^^

החדשה באה כבר עם Bluetooth ומסך מגע גם בדגם הבסיסי, כולל שליטה מההגה.

הבעיה היא שהעלו את המחיר שלה, ושלמה סיקסט מסתבר במריבה עם צ'מפיון ולא נותנים הצעות מחיר על VAG.

מעולה!!! לא מזמן עזבתי את שלמה פיכסט ועכשיו אני באלדן, נקווה שדהן יתן להם הצעה טובה.

ד"א, מישהו יודע אם יש הבדל ברוחב הספסל האחורי באוקטביה החדשה? האם הפלטפורמה החדשה גם רחבה יותר או רק ארוכה יותר?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה 5 כוכבים הרשמי במבחני הבטיחות זה גם בשורה טובה כי בדגם הקודם לא עשו מבחן והשאירו את ה 4 כוכבים ההסטורי. מה שמעצבן אותי (ונידון לא מעט פעמים בפורום) זה המספרים הדמיוניים להחריד של צריכת הדלק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ותוך כמה שבועות תימכר ב"ימי מכירה מיוחדים - הזדמנות חד פעמית שלא תחזור" ?

צ'מפיון עשו סלט תמחורי, החל בסיאט וכלה באאודי. מחיר מומלץ הוא רק מחיר שממנו צונחים לפי איך שאנשי השיווק קמו באותו יום.

הורידו כאן, הוסיפו שם, וערבבו טוב טוב. לבריאות!

גם אם יגידו לי בצ'מפיון שהשמש זורחת בחוץ, אסיט את הוילון ואבדוק.

The US manufactured products are 100% USA made

(מתוך האתר של אמריקן איגל)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך הגיעו למחיר הזה?

פעם היו ימי מכירות שמכרו את האוקטביה ב105 אלף , איך הגיעו ל134?

מבחוץ הרכב נשמר בקו העיצובי של סקודה , ולצערי גם מבפנים , אפשר פשוט להרדם בתא הנוסעים.

9.5 שעות דייט ? בערך המערכת יחסים הכי ארוכה שלי
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

. מה שמעצבן אותי (ונידון לא מעט פעמים בפורום) זה המספרים הדמיוניים להחריד של צריכת הדלק.

בנוגע ל1.2 בשיוט נינוח , לא עמוסה היא באמת עושה 1\20

בלחיצות היא עושה 1\ 8.5

אצלי בממוצע 1\12 , כי אני המון על כביש 6

לנהג רגוע היא תתן בכיף 1\14 ואולי אפילו 1\15

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3859 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...