Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חדשות רכב: סקודה אוקטביה החדשה בישראל

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 3855 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רועי, רכב הצ'בק קטן קונים בגלל סיבה מסויימת (רכב קטן וחסכוני) ורכב גדול יותר קונים מסיבות אחרות (רכב משפחתי). כאשר במדינות מתפתחות מאוד אוהבים תצורת רכב סדאן, לכן במיוחד לשווקים כאלה מייצרים גירסאות של רכב קטן עם בגז' - רכב כימעט משפחתי.

אוקטביה הרבה יותר מרווחת בפנים, כאשר רפיד מעט פחות מרווחת מאוקטביה דור ראשון.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 99
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לדעתי VAG נפלו בגדול עם עיצוב של רוב הדגמים האחרונים . היחידה שנראית בסדר לדעתי היא הפולו, העיצוב הזה מתאים לסגמנט שלה. כל השאר (ראפיד, ג'טה, אפילו גולף) נראות בסדר גמור בתמונות, אבל בחיים אמיתיים זה עיצוב פשוט עלוב. לדעתי גם האוקטביה באותה סירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היא דומה מאוד לראפיד, אבל איפה שהראפיד נראית כמו מכונית משפחתית במדינות עולם שלישי, האוקטביה נראית סולידית ובוגרת יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה-1.8 מאוד מעניינת... זאב בעור כבש בהחלט :twisted:

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פרימיום? :shock: באמת שהייתי מעדיף את האוקטביה בעשרות מונים על הג'טה.

אבל אני נוהג על יונדאי, מה אני מבין :wink:

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משום מה האוקטביה עכשיו יותר יקרה מהג'טה והמחיר שלה זהה לגולף.

צ'מפיון איבדו עם האוקטביה החדשה את שוק ציי הרכב, רוב האוקטביות שיימכרו יהיו כנראה לפרטיים.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשביל ציי רכב יש את הראפיד ובגלל זה האוקטביה יכולה לצאת מהמשחק הזה.

לדעתי גם הרווח שלהם בראפיד גדול יותר.

השקה של דגם חדש בצ׳מפיון כמעט תמיד מתחילה במחיר גבוה (ולעיתים אף מופרז כמו האוקטביה ב-2007), עם הזמן כשהדגם מתיישן המחיר יורד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשביל ציי רכב יש את הראפיד ובגלל זה האוקטביה יכולה לצאת מהמשחק הזה.

לדעתי גם הרווח שלהם בראפיד גדול יותר.

השקה של דגם חדש בצ׳מפיון כמעט תמיד מתחילה במחיר גבוה (ולעיתים אף מופרז כמו האוקטביה ב-2007), עם הזמן כשהדגם מתיישן המחיר יורד.

למיטב ידעתי עדיין מרבית רכבי הליסינג הם משפחתיות (I35, I30, פוקוס, פלואנס ושות') ושם לראפיד אין סיכוי האוקטביה הייתה

שם כשחקן לא רע עד עכשיו והופ לפי המחיר החדשה היא תעלם,

אבל אני מעריך הוזלה קרובה וחזרה לשוק הליסינג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רועי, רכב הצ'בק קטן קונים בגלל סיבה מסויימת (רכב קטן וחסכוני) ורכב גדול יותר קונים מסיבות אחרות (רכב משפחתי). כאשר במדינות מתפתחות מאוד אוהבים תצורת רכב סדאן, לכן במיוחד לשווקים כאלה מייצרים גירסאות של רכב קטן עם בגז' - רכב כימעט משפחתי.

אוקטביה הרבה יותר מרווחת בפנים, כאשר רפיד מעט פחות מרווחת מאוקטביה דור ראשון.

העדפה צרכנית אינה שייכת לכאן. המובן מאליו הוא שעבור יותר כסף מקבלים יותר אוטו וזה בלי קשר לשאלה כמה דלתות יש לו. אין פה שאלה של הפסד, זו היתה רלבנטית אם הפרש המחירים בין האוקטביה לבין הראפיד היה זניח. כל זמן שהוא לא מי שקנה ראפיד קנה אוטו קטן יותר בהרבה פחות כסף ומי שקנה אוקטביה קיבל יותר עבור יותר "פפליקוס" וזה, לפחות בהבנה המעט מוגבלת שלי, נורמלי לגמרי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3855 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...