Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חדשות רכב: סקודה אוקטביה החדשה בישראל

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 3861 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הגירסא ה"מאובזרת"... (קרדיט לצלם)

נו, כבר נראת הרבה יותר טוב. רק חתך נמוך יותר וגאנט גדול יותר :-D

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 99
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הג'טה TDI עולה אחרי השינוי במיסוי 170,000 שקלים.

נראה שהאוקטביה תעיה עם מחיר זהה.

במחיר כזה לדגם הדיזל הוא ישאר עמוק במחסני היבואן.

skoda fabia 1.4 16V

skoda octavia 1.9TDI

audi A4 1.8T - sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקטביה RS אמורה לעלות סביב המחיר הזה :shock:

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי הסופרב מרשימה למדי והעיצוב סולדי מאוד.

Just daily

07' Škoda Octavia 1.9 TDI DSG6 09' Toyota Avensis

HU: Alpine CDE-126BT AMP: Mac Audio ZX 4000 SUB: Hifonics HFI12D4

מצלמות תיעוד לרכב - המון מידע והמלצות מחברי הפורום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון:

לפני מספר דקות התקשרתי לאחד מאולמות התצוגה הבולטים.

מספר טלפון ושם הנציג רשומים אצלי - זה לא רלוונטי לעניין הנוכחי.

המענה היה מידי ואדיב.

שאלתי לגבי האפשרות להזמין מדגמי האוקטביה החדשה ונמסר לי כי כמובן ההזמנות כבר החלו.

שאלתי האם ניתן להזמין את דגם ה 1.8 ועל כך הושב לי שעדיין לא. רק 1.2 ו 1.4.

שאלתי האם ניתן להזמין את ה 1.4 ACT, והנציג אמר שאין דבר כזה בנתיים, ובכל מקרה זה לא יהיה לפני אמצע 2014.

הוא נשמע מבין עניין וידע על מה אני מדבר, לכן אני מניח שאם היו הזמנות שמתקבלות לדגם הזה הוא היה מעדכן אותי.

החלפנו כמה מילים על מחירים ועוד... פחות רלוונטי לשרשור. אין מידע מרעיש ששווה עדכון.

אציין שוב את הפתיחות והאדיבות.

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פרט נוסף חשוב לאבות הצעירים שביננו, הייתי באולם התצוגה ומדדתי את רוחב המושב האחורי. אז ככה:

יש 2 מידות: אחת היא המידה של הקו הפנימי של רוחב המושב בבסיס משענת הגב (שם ממוקמים הלוקרים של חגורות הבטיחות)

והשנייה היא בעצם המידה החיצונית שזה כל רוחב המושב מקצה לקצה בחלק שצמוד לדלתות (כשלושים ס"מ במקביל לקו הפנימי).

בהשוואה לאוקטביה היוצאת:

במידה החיצונית דווקא הדגם הישן בעל היתרון והוא של כ 6-7 ס"מ, אך בחלק הפנימי שהוא היותר חשוב יש יתרון של כ 4 ס"מ לאוקטביה החדשה. המושב האחורי פשוט מסודר בצורה שונה והרבה יותר יעילה ולכן גם בניסיון הושבת שלושה מבוגרים או 3 זאטוטים בבוסטרים \ מושבי בטיחות , אמור להיות יתרון לאוקטביה החדשה.

ברמה האישית במדידת בוסטרים שלי הצלחתי להכניס בוסטר עם משענת גב של דר' בייבי (5 נק' קשירה), בוסטר ישיבה, וסל-קל ללא בסיס. בהכנסת מושב בטיחות מלא (אוונפלו סימפוני), לא יהיה ניתן להכניס עוד בוסטר ישיבה + בוסטר עם משענת גב. רחבה היא כן, מיניוואן היא לא.

בסך הכל הרכב נראה לי סבבה ויש בו השלמה של כל החוסרים שבדגם הקיים: מדגם הבסיס כבר יש רמקולים קדימה + אחורה, יש מסך מגע עם חיבור USB ועוד כל מיני תוספות קטנות ובסך הכל יש קצת יותר מקום להכל, כשמלכתחילה לא היה ממש חסר מקום.

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

אני מעוניין באוקטביה החדשה 1.4 בנזין .. ועד עכשיו לא קראתי שום ביקורת של מישהו שקנה את הרכב הנ"ל

נכון להיום מחיר על הכביש: K 144 בגרסה הבסיסית ללא שיפורים כלל.(קצת יקר)

אשמח מאוד לקרוא ביקורת של יש שכבר קנה את הרכב הנ"ל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3861 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...