Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תכשירים לניקוי פנים,על מה אתם ממליצים?

שימו לב! השרשור הזה בן 4007 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 38
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ההמלצות של שי וML נכונות.. לא צריך להיסחף עם חומרים יקרים.. לכן אם תשים לב המלצתי לך לקנות חומר משופרסל שיעשה את העבודה מעולה.. להוציא 45 ש'ח על נוזל ניקוי לדעתי זה מוגזם..למרות שאני משתמש היום עם חומר של מגווירס אבל הוא עולה 100 ש'ח לגלון.. וגם את זה מדללים אחד לעשר..ככה שבתאוריה זה יספיק להמון זמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי אז איך אני אמור לנקות תחילה את המשטח מלכלוך ואבק אם לא עם חומר ניקוי?

תודה על עזרתכם!

לא הבנת אותי.

כוונתי היתה שאין צורך שתנקה את הדשבורד עם חומר ניקוי כללי ואז עם חומר ניקוי יעודי לדשבורד, אם אין לכלוך ואבק קיצוניים אתה יכול פשוט לנקות עם החומר ניקוי הייעודי לדשבורד ושלום על ישראל.

צריך להפריד בין ניקוי "שבועי" רגיל לבין ניקוי ייסודי ומקיף (דיטיילינג).

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההמלצות של שי וML נכונות.. לא צריך להיסחף עם חומרים יקרים.. לכן אם תשים לב המלצתי לך לקנות חומר משופרסל שיעשה את העבודה מעולה.. להוציא 45 ש'ח על נוזל ניקוי לדעתי זה מוגזם..למרות שאני משתמש היום עם חומר של מגווירס אבל הוא עולה 100 ש'ח לגלון.. וגם את זה מדללים אחד לעשר..ככה שבתאוריה זה יספיק להמון זמן.

לא הבנתי אותך.

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שי הוא מסכים איתך ועם M.L אבל אומר שהוא היה מפגר ולא ידע את זה אז הוא קנה חומר ניקוי מיוחד של מגווירס.

בקשר למה שעדן אמר, ההמלצה על ניקוי עם חומר ניקוי יעודי לפני ששמים חומר מגן היא במידה ויש משהו כבר על דשבורד (חומר אחר) כדי שהחומר שתשים אחרי יתחבר יותר טוב לדשבורד, אבל אם הדשבורד נקי מחומרים אחרים אין צורך לנקות לפני עם חומר ניקוי יעודי. (אם שמים את אותו חומר אין צורך לנקות לפני).

Renault Clio sport 2001 - Sold

תקשיב מה דניקס אומר לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אותך הבנתי. תודה.

ואני מסכים עם ההסבר שלך שהוא כמובן גם של עידן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקי עדכון,רכשתי את 2 החומרים,האול קליר חומר סביר יחסית הוא לא ממש אגרסיבי ללכלוך קיצוני ואבק,אבל הssd פשוט מושלם,נדהמתי מהתוצאה של מה שהוא עשה לפלסטיק חיצוני ברכב,אם תישאלו אותי לא הייתי משתמש באול קליר כיוון שהוא חומר שמצריך כמות כדי לעבוד טוב,אולי כי השתמשתי עם ג׳ילדה? מה אתם אומרים על ספריי חלונות בתור ניקוי ראשוני לפלסטיקה לפני הssd? חומר מומלץ לריפודים ולחידוש חלקי פלסטיק שחורים יש הצעות?

m7kj.jpg
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנת אותי.

כוונתי היתה שאין צורך שתנקה את הדשבורד עם חומר ניקוי כללי ואז עם חומר ניקוי יעודי לדשבורד, אם אין לכלוך ואבק קיצוניים אתה יכול פשוט לנקות עם החומר ניקוי הייעודי לדשבורד ושלום על ישראל.

צריך להפריד בין ניקוי "שבועי" רגיל לבין ניקוי ייסודי ומקיף (דיטיילינג).

קיבלתי את הרכב עם המון לכלוך,נקיתי פעמיים עם שואב ועשיתי ניקוי פלסטיקה כוללת פנימית ועדיין אני לא מרוצה ב100 אחוז(השכנים חושבים שאני משוגע כל שבוע יורד עם שואב) צריך ללמוד לנקות אין ספק זה לא מובן מאליו,מקווה למצוא את החומרים המושלמים לניקוי המושלם

m7kj.jpg
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תחשוב על מה השכנים חושבים.

להערכתי זה נטל גדול מדי על מי שאוהב מכונית נקיה.

(כמובן שאני לא מעודד לעשות דברים לא חוקים. שיהיה ברור)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אוהב לנקות את הרכב,הקטע הוא שמי שמעשן ברכב נאלץ לנקות בתדירות גבוהה יותר,עם החומרים הנכונים והציוד אני מאמין שזה יהפוך ליותר קל

m7kj.jpg
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז מה אתם אומרים לגבי הניקוי של חלקי הפלסטיק בפנים הרכב,איזה עוד חומר חוץ משל השופרסל אתם מציעים?

אולי מיקרופייבר עם מים נקיים יעשו עבודה ראשונית טובה לפני יישום של הSSD?

לא מחפש לחסוך,פשוט הבנתי שהחומר הזה מיותר,אני מעדיף להשקיע הסכום הזה בהשקעה של שמפו יותר טוב לרכב,דרך אגב ביצעתי היום שטיפה לסובארו שאני מוכר עם הקאר פליין ווקס,אני ממש מתחיל להתאהב בכל הנושא הזה,וגם אחלה תרפיה :)

הבנתי מקריאה של הסיקור של אלון,שיישום של אוטם צבע עושה את הפעולה של ווקס ולזמן ארוך יותר,אמורים לעשות אוטם צבע בלבד או לעשות עוד תהליך כלשהוא על מנת לקבל את התוצאה?

לא הבנתי את מה שהוא התכוון בשורות המודגשות,דורש כמה שעות טובות של מה?,מה זאת אומרת שכבה של סילנט,כמה שכבות צריך?

אופן יישום האוטם צבע דומה לוקס, אך יש להשאיר בד"כ את האוטם לזמן קצר יותר על הפח. תלוי בהוראות למוצר הספציפי.

עם זאת, אוטם צבע באופן כללי דורש כמה שעות טובות על מנת שהפולימרים ידבקו לצבע.

אתם לא רואים את התהליך, הוא לא ויזואלי. אך לאחר שכבה אחת של סילנט, יש להמתין כ-12 שעות עד השכבה הבאה על מנת שהפולימרים יתאחו כמו שצריך וידבקו לצבע.

לצערי הפרק הנ"ל לא מספיק גם לפלסטלינה. בפרק הבא אדבר עליה.

תודה רבה לכם על הסבלנות והעזרה,כיף להשכיל מהניסיון שלכם ולבצע ואז לראות את התוצאות הטובות!

an Wash&Wax Carplan Wash&Wax Cn Wash&Wax Carplan Wash&Wa

m7kj.jpg
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצרני סילנט (שזה אוטם בעברית) מציינים כי תהליך האיחוי נמשך מספר שעות לפחות. לכן, אם אתה מתכוון (ויש מקרים שזה מומלץ) ליישם שכבה נוספת, יש להמתין מספר שעות לפחות לפני ביצועו. בקיצור - התהליך הכימי אינו מסתיים לאחר המריחה וההברקה אלא נמשך מספר שעות נוספות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב אז אני חושב שאלך על האוטם צבע,FinishKare 1000P,ננסה להשיג בארץ אם לא אני יזמין,לפי הבנתי היישום דומה לזה של הווקס,אז מריחה,המתנה,ניקוי,וניגוב,לפני האוטם חוץ משטיפה עם שמפו,יש עוד משהו שצריך לעשות?

מה אתם אומרים על STP של ניקוי פנים הרכב למריחה על הצמיגים?פשוט קניתי בקבוק חדש לפני שרכשתי את המוצרים של CG אז אני רוצה לעשות בו שימוש

עוד משהו,אני מתכנן לעשות את המריחה והטיפול באוטם בחניון תת קרקעי בעבודה,תנאי תאורה סבירים,מה דעתכם?

רבבות של תודות,בזכותכם אני יסע באוטו נוצץ!

m7kj.jpg
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב אז אני חושב שאלך על האוטם צבע,FinishKare 1000P אחלה מוצר!,ננסה להשיג בארץ לא נמכר בארץ אם לא אני יזמין,לפי הבנתי היישום דומה לזה של הווקס,אז מריחה,המתנה,ניקוי,וניגוב,לפני האוטם חוץ משטיפה עם שמפו,יש עוד משהו שצריך לעשות? מה הכוונה לפני האוטם? אתה מתכוון לשים מעל המוצר הזה עוד אוטם צבע? במידה וכן זה מיותר, FinishKare 1000P הוא אוטם לכל דבר, במקסימום תשים 2 שכבות שלו ואתה מסודר.

מה אתם אומרים על STP של ניקוי פנים הרכב למריחה על הצמיגים? מוצר שנותן תמורה טובה למחירו, פופולרי שנים רבות, מעט שומני ולא כולם אוהבים את זה, אז צריך לנגב את השאריות במידה וזה מפריע, מאמין שהוא לא יזיק אז תנסה תכיר ואם לא תאהב תחליף בעתיד פשוט קניתי בקבוק חדש לפני שרכשתי את המוצרים של CG אז אני רוצה לעשות בו שימוש

עוד משהו,אני מתכנן לעשות את המריחה והטיפול באוטם בחניון תת קרקעי בעבודה,תנאי תאורה סבירים,מה דעתכם?

רבבות של תודות,בזכותכם אני יסע באוטו נוצץ!

בהצלחה :)

עריכה: רק עכשיו שמתי לב ששאלת אודות מריחה על הצמיגים מוצר שמיועד לדשבורד.

לא יודע..לא הייתי עושה את זה על הצמיגים שלי.

:wink: if it's not clean enough :arrow: add some elbow grease

**Warning, this post may contain sarcasm ... it's your decision to get upset about it**

בבקשה לא לשלוח לי ה.פ עם שאלות שרלוונטיות לפורום דיטיילינג :nono:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהצלחה :)

עריכה: רק עכשיו שמתי לב ששאלת אודות מריחה על הצמיגים מוצר שמיועד לדשבורד.

לא יודע..לא הייתי עושה את זה על הצמיגים שלי.

סבבה,איישם 2 שכבות של האוטם צבע בהפרשים של יממה,תודה! לגבי הSTP נחכה לחוות דעת נוספת :)

m7kj.jpg
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4007 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...