Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Meguiar's מותג טיפוח הרכב המוביל בארה"ב הגיע לישראל – שרשור הכרות

שימו לב! השרשור הזה בן 3923 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עכשיו שוטטתי בג'ים שופ וב1CLICK

פערי המחירים בינהם עצומים..ופערי השירות גם..זה מאוד מתסכל מבחינת הלקוח. אחד יקרן ונותן שירות, השני זול ולך תחפש אותו.

לפי חוות דעת הגולשים אתר gymshop שיפר את השירות מאוד,לאחר חבלי לידה קצת קשים.

רונן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 295
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בוקר טוב אליהו, עכשיו נזכרים?

אנו מדברים עליכם כבר מספר חודשים וממש לא חדש לנו שאתם מייבאים את המוצרים של מגוואירס.

בכל מקרה מאחל לכם המון הצלחה.

מילה או שתיים לגבי שיטת השיווק שלכם,

מדוע בחרתם לעבוד עם חנויות אינטרנטיות מפוקפקות כגון gymshop [ויש לי המון ביקורת עליהם, אם תעשה חיפוש תמצא]?

לא עדיף לעבוד עם רשתות שיווק מוכרות כגון אוטודיפו או לחלופין להקים אתר אחד רשמי אשר יתופעל על ידכם עם מחירון רשמי?

ועוד שאלה, אתם מתכוונים לייבא את ה DA power system? אם כן אז מתי וכמה אמור לעלות?

בהצלחה,

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רונן שכחת אותי- חנות בירושלים והמלצה על מוצר למילוי סדקים בעור ומוצר לצביעת מושבים, אם יש.

תודה.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקר טוב אליהו, עכשיו נזכרים?

אנו מדברים עליכם כבר מספר חודשים וממש לא חדש לנו שאתם מייבאים את המוצרים של מגוואירס.

בכל מקרה מאחל לכם המון הצלחה.

מילה או שתיים לגבי שיטת השיווק שלכם,

מדוע בחרתם לעבוד עם חנויות אינטרנטיות מפוקפקות כגון gymshop [ויש לי המון ביקורת עליהם, אם תעשה חיפוש תמצא]?

לא עדיף לעבוד עם רשתות שיווק מוכרות כגון אוטודיפו או לחלופין להקים אתר אחד רשמי אשר יתופעל על ידכם עם מחירון רשמי?

ועוד שאלה, אתם מתכוונים לייבא את ה DA power system? אם כן אז מתי וכמה אמור לעלות?

בהצלחה,

תודה על הפירגון ועל השאלות,. חנויות אינטרנטיות הינם טרנד gymshop רוכשת את המוצרים מאיתנו ומנהלת באופן עצמאי את אתר המכירות. בהתערבתינו האתר שודרג ועדיין יש מקום לשיפור, אנחנו עוקבים בצורה שוטפת ומקווים לשינוי מהותי בקרוב.

לגבי עבודה מול רשתות שיווק מוכרות, אנחנו בתהליך של משא ומתן. כל התפתחות חדשה תעודכן באתר.

לגבי מערכת DA power system תגיע לארץ במשלוח הקרוב מחו"ל. עם ההגעה נעדכן באתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רונן שכחת אותי- חנות בירושלים והמלצה על מוצר למילוי סדקים בעור ומוצר לצביעת מושבים, אם יש.

תודה.

ניתן לרכוש את המוצרים במודיעין בתחנת דלק פז קארס ספא.

מקווים שבהדרגה יפתחו חנויות נוספות ברחבי הארץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה.

המלצות למוצרים כפי שתיארתי תתקבלנה בברכה.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקווה שתפתחו חנות משלכם ואפילו וירטואלית ולאו דווקא מקום,רציתי להזמין מgymshop

והאתר בנוי בצורה מזעזעת ומעצבנת שלא הייתי מסוגל להזמין ובחנות השנייה המחירים יקרים בהפרש ניכר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רועי מתי נכנסת לgymsoph לאחרונה ? אני נכנסתי לא מזמן והאתר שלהם נראה הרבה יותר טוב ממה שהוא נראה פעם.

Meguiar's עצה קטנה בקשר לgymshop, שבאתר יהיו הסברים ברורים על כל מוצר ולא "העתק הדבק" מבולגן.

Renault Clio sport 2001 - Sold

תקשיב מה דניקס אומר לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקווה שתפתחו חנות משלכם ואפילו וירטואלית ולאו דווקא מקום,רציתי להזמין מgymshop

והאתר בנוי בצורה מזעזעת ומעצבנת שלא הייתי מסוגל להזמין ובחנות השנייה המחירים יקרים בהפרש ניכר

היה נכון בעבר סידרו את האתר יותר נוח וברור , בכל מקרה אנו עובדים על אתר אינטרנט שלנו,מקווה שבקרוב יעלה לרשת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשמח להמלצה למקום שמוכר מוצרים שלכם באיזור השרון.

בכביש עוקף כפר סבא בתחנת דלק פז ,יש תחנת שטיפת מכוניות אנשים נחמדים ומבינים.יש להם חלק מהמוצרים לא את כולם, בקרוב עוד חנות בהרצליה בשם טכנוקאר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3923 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...