Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Meguiar's מותג טיפוח הרכב המוביל בארה"ב הגיע לישראל – שרשור הכרות

שימו לב! השרשור הזה בן 3933 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חברים סבלנות ,חבלי לידה מתקנים כל פעם ,טוב לשמוע הערות ברוח של שיפור השרות והמחירים,

נכון לגבי הפרשי המחיר בשני האתרים מיד אחרי החג נדאג לתקן את הטעות המחיר הנכון הוא 250 ש"ח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 295
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

המוצר Deep Crystal Coat M188 מיועד לרכבים שלא מיישמים עליהם ווקס לעיתים תכופות.

בעיקרון המוצר מיועד לבעלי מכוניות שהרכב שלהם חשוף לתנאים חיצוניים קשים, רכב שעומד כל היום בחוץ ובעיקר בשמש.

המוצר מקנה לרכב ציפוי מיוחד (פיתוח של דבק יחודי ) העמיד לאורך זמן רב .

החומר מקנה לרכב עמידות גבוהה יותר בעמידה כנגד שריטות קלות ודוחה ב- 100% מים, כך שלא נוצרים על הרכב שום סימניםשל "נזילות".

המוצר פשוט וקל מאוד ליישום .

מצ"ב עלון מידע של Deep Crystal Coat M188 וקישור לסרט על רכב שיושם עליו הציפוי

הערכה מספיקה רק לפעם אחת?

מורחים אותה ומנגבים אחרי שמתיבש, בדיוק כמו ואקס רגיל?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הערכה מספיקה רק לפעם אחת?

מורחים אותה ומנגבים אחרי שמתיבש, בדיוק כמו ואקס רגיל?

בדיוק ! אותו דבר עוברים פעמים על כל חלק ,חמש טיפות לחלק ממוצא ,כמובן שמכסה מנוע וגג יותר חומר,הנוזל אמור להספיק לפעמים לכל המכונית ,וניגוב יבש עם מיקרופייבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכביש עוקף כפר סבא בתחנת דלק פז ' date='יש תחנת שטיפת מכוניות אנשים נחמדים ומבינים.יש להם חלק מהמוצרים לא את כולם, בקרוב עוד חנות בהרצליה בשם טכנוקאר.[/quote']

אשמח לדעת אם יש להם כרגע במלאי Meguiar's Gold Class Shampoo

במידה וכן, מה הכמות ומה המחיר?

תודה רבה! 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשמח לדעת אם יש להם כרגע במלאי Meguiar's Gold Class Shampoo

במידה וכן, מה הכמות ומה המחיר?

תודה רבה! 8)

http://gymshop.co.il/catalogue/Car_care-Car_wash/2370.html

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמפו מצוין ה Gold Class

רק קח בחשבון שצריך הרבה חומר כדאי לקבל ממנו אפקט. (אני משלב איתו את ONR כך שאני לא תמיד שם את הכמות הרצויה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמפו מצוין ה Gold Class

רק קח בחשבון שצריך הרבה חומר כדאי לקבל ממנו אפקט. (אני משלב איתו את ONR כך שאני לא תמיד שם את הכמות הרצויה)

אני רכשתי יחד עם השמפו גם כפפת מיקרו פייבר מיוחדת ורכה של מגוואירס לשטיפה התוצאה שהתקבלה מושלמת. שמתי סבון בדלי בדיוק עפ"י ההוראות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאמור אני משתמש ב Gold Class אחת לכמה שבועות והתוצאה די טובה.

בשאר המקרים אני מעדיף ליישם עם ONR. קל,נוח,מהיר,איכותי ולא מחייב קירצוף/סיבון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן חברים,

שמח שנתקלתי בנושא זה, אני משתמש מזה כשנה במוצרי מגוויירס ופתאום לא מגיעים לי המוצרים שאני מזמין מאיביי בריטניה (השמפו GOLD CLASS),

אז שמח לראות שסוף כל סוף מייבאים את המוצרים לארץ וניתן להשיגם פה, מספר שאלות אם אפשר ברשותכם:

1. אני גר באשדוד, היכן המיקום הקרוב ביותר פיזית לרכוש מוצרי מגווירס?

2. משתמש כבר שנה בשמפו GOLD CLASS ומאוד מבסוט ממנו, עושה ווקס לרכב כל 3-4 חודשים עם ULTIMATE LIQUID WAX

השאלה שלי, האם כדאי לי להמשיך בשיטה זו ובמוצרים אלו או לנסות לעבור ל-ULTIMATE WASH & WAX שהבנתי שמשלב שטיפה

ווקס אם כי אני בטוח לא ברמה של ULTIMATE LIQUID WAX

אז למה בדיוק טוב ה-WASH & WAX ומה התדירות להשתמש בו? אם אני משתמש בו יש צורך להשתמש גם ב-ULTIMATE LIQUID WAX כל 3-4 חודשים?

תודה לכולם!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3933 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...