Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בחירת אוטם צבע

שימו לב! השרשור הזה בן 4136 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שמח לשמוע שאתם סוף סוף עולים לאוויר, איציק.

המדריך המלא לכניסה לעולם הדיטיילינג

HU: Pioneer AVH2750BT | Midbass: Morel Virtus MW6 | Tweeters: Morel MT230 | Amp: Sundown SAX100.4 | SW: DLS Nordica 12" | SoundDeadener: Stinger Roadkill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

חברים יקרים, אנו היבואנים, וזהו האתר שלנו, הוא עדיין בתקופת הרצה ואינו עובד באופן סדיר לכן כל ההזמנות שיבוצעו דרכו לא יתקבלו במערכת!

אתם מוזמנים לשלוח הזמנות למייל [email protected]

שוב, בבקשה, לא להזמין דרך האתר, הוא עדיין בבדיקות של המתכנתים כדי לסגור כמה פינות אחרונות, ואחר כך נשיק אותו בצורה מסודרת עם הנחות יפות ומבצעים שבועיים מעניינים, יש למה לחכות!

עניין של כמה ימים, וכשזה יקרה נפתח פה שרשור מסודר, עם הטבות מיוחדות לחברי הפורום.

אווו הגיע הזמן, למה אני לא רואה מכונות פוליש אבל?

תביאו במחיר נורמלי ובשמחה אשלם לעסק ישראלי ולא לאיזו חנות בחו"ל.

איציק - האתר נכנס למועדפים שלי ברגע זה, בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש יבואן ל dodo בארץ , המחיר אצלו 55 שח.

אני לא רכשתי את הסיכוך הזה , אלא נוזל מרוכז על 250 מל שאותו אתה מדלל ביחס של 1:10

המחירים באתר טובים אבל מי שמזמין מאייבי עדיין יותר זול לו

אפשר לעשות איחוד משלוח ולצמצם את עלות המשלוח

קשה באימונים קל בים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים יקרים, אנו היבואנים, וזהו האתר שלנו, הוא עדיין בתקופת הרצה ואינו עובד באופן סדיר לכן כל ההזמנות שיבוצעו דרכו לא יתקבלו במערכת!

אתם מוזמנים לשלוח הזמנות למייל [email protected]

שוב, בבקשה, לא להזמין דרך האתר, הוא עדיין בבדיקות של המתכנתים כדי לסגור כמה פינות אחרונות, ואחר כך נשיק אותו בצורה מסודרת עם הנחות יפות ומבצעים שבועיים מעניינים, יש למה לחכות!

עניין של כמה ימים, וכשזה יקרה נפתח פה שרשור מסודר, עם הטבות מיוחדות לחברי הפורום.

שיהיה בהצלחה!

נחכה לפתיחה הרשמית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשעה טובה אבל מקווה שתהיה איזשהיא הנחה לחברי האתר כי סתם מבדיקה אקראית שעשיתי על הblue velvet עדיין יותר משתלם לי להזמין אותו מuk. לא יודע מה לגבי שאר המוצרים, פשוט אותו בדקתי כי לאחרונה קניתי אותו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשעה טובה אבל מקווה שתהיה איזשהיא הנחה לחברי האתר כי סתם מבדיקה אקראית שעשיתי על הblue velvet עדיין יותר משתלם לי להזמין אותו מuk. לא יודע מה לגבי שאר המוצרים, פשוט אותו בדקתי כי לאחרונה קניתי אותו

תן לאנשים קצת להתחיל ולעבוד :-D

קשה מאוד לשבור את המחירים בחו"ל.

אני מוכן לשלם מעט יותר אבל לקבל את המוצר במהירות ושיהיה שירות כמו שצריך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מוכן לשלם מעט יותר אבל לקבל את המוצר במהירות ושיהיה שירות כמו שצריך.

גם אני אבל יש איזשהוא גבול מסויים,

לשלם 280 שקל על הווקס BLUE VELEVET של DODO (כולל המשלוח)

כשאני יכול לקנות את זה ב192 שקל מwww.i4detailing.co.uk - כולל המשלוח ולקבל את זה תוך חמישה ימים

נראה לי כבר מוגזם.

בזמנו שGYMSHOP פתחו את החנות והרוב אמרו שהמחירים סבירים דווקא SKITZ היה זה שהתלונן שהמחירים גבוהים מידי.

כנראה שהייתי אופטימי כשחשבתי שאצלו הפער בין חו"ל לארץ יהיה נמוך יותר.

דווקא יש להם מוצרים שיותר משתלם להזמין, ONR למשל

נכון ובגלל זה רשמתי שבדקתי את זה ספציפית רק על מוצר אחד בלבד יכול להיות שבOPTIMUM הם מקבלים מחירים יותר טובים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע הכל עניין של כמות, לדעתי ה ONR יותר חזק בארץ ולכן הביאו כמות גדולה ובכך המחיר ירד.

עצם העובדה שסוף סוף יבואן החליט לייבא מוצרי דייטלינג איכותיים זה מעולה.

בכל מקרה מצפים לאיזה קופון הנחה של 10% :D .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני אבל יש איזשהוא גבול מסויים,

לשלם 280 שקל על הווקס BLUE VELEVET של DODO (כולל המשלוח)

כשאני יכול לקנות את זה ב192 שקל מwww.i4detailing.co.uk - כולל המשלוח ולקבל את זה תוך חמישה ימים

נראה לי כבר מוגזם.

בזמנו שGYMSHOP פתחו את החנות והרוב אמרו שהמחירים סבירים דווקא SKITZ היה זה שהתלונן שהמחירים גבוהים מידי.

כנראה שהייתי אופטימי כשחשבתי שאצלו הפער בין חו"ל לארץ יהיה נמוך יותר.

נכון ובגלל זה רשמתי שבדקתי את זה ספציפית רק על מוצר אחד בלבד יכול להיות שבOPTIMUM הם מקבלים מחירים יותר טובים.

אני אענה בכנות כי חשוב לי להבאיר לכם כמה התאמצנו שהמחירים יהיו נוחים ומשתלמים:

כלל אצבע, ככל שהחברה גדולה ויותר, כך המחיר שלי כיבואן טוב יותר.

ודבר שני, המחיר שציינת ספציפית הוא לא מחיר רגיל, אם קיים בכלל.

אם תבדוק ב autogeek תראה שמחירו של הווקס הוא 70 דולר, שהם בקירוב 270 שקלים, לפני משלוח!

ובמבט זריז באתר שהבאת, המחיר הוא 45 פאונד, תכפיל ב6 ותראה מה המחיר.

יתכן שהתבלבלת? או שאני לא מדבר על אותו המוצר?

אז כמובן שחלק המוצרים במחיר גבוה מעט ממחירם בארץ המקור, אבל באמת שעשינו את מירב המאמצים כדי לצמצם את הפער ולהביא לכם את רובם במחיר משתלם מאוד ביחס לאלטרנטיבות.

את הרווח שלנו על מוצרי הדגל צמצמנו, כדי שתוכלו להנות מהם במחיר שווה למחיר בארץ המקור.

קחו בחשבון שהיום בערב או מחר כשנשיק את החנות בצורה מסודרת, תקבלו קופון הנחה של 10 אחוז נוספים, שיגרום לרוב המוצרים להיות אפילו זולים יותר מהמחירים בארץ המקור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אענה בכנות כי חשוב לי להבאיר לכם כמה התאמצנו שהמחירים יהיו נוחים ומשתלמים:

כלל אצבע, ככל שהחברה גדולה ויותר, כך המחיר שלי כיבואן טוב יותר.

ודבר שני, המחיר שציינת ספציפית הוא לא מחיר רגיל, אם קיים בכלל.

אם תבדוק ב autogeek תראה שמחירו של הווקס הוא 70 דולר, שהם בקירוב 270 שקלים, לפני משלוח!

ובמבט זריז באתר שהבאת, המחיר הוא 45 פאונד, תכפיל ב6 ותראה מה המחיר.

יתכן שהתבלבלת? או שאני לא מדבר על אותו המוצר?

אז כמובן שחלק המוצרים במחיר גבוה מעט ממחירם בארץ המקור, אבל באמת שעשינו את מירב המאמצים כדי לצמצם את הפער ולהביא לכם את רובם במחיר משתלם מאוד ביחס לאלטרנטיבות.

את הרווח שלנו על מוצרי הדגל צמצמנו, כדי שתוכלו להנות מהם במחיר שווה למחיר בארץ המקור.

קחו בחשבון שהיום בערב או מחר כשנשיק את החנות בצורה מסודרת, תקבלו קופון הנחה של 10 אחוז נוספים, שיגרום לרוב המוצרים להיות אפילו זולים יותר מהמחירים בארץ המקור.

אתה מתבלבל בין ה PRO לרגיל, הרגיל עולה 23.29 אחרי הורדת מס + משלוח 11 = 34.29 = 192 שקל.

דרך אגב מה לגבי מכונת פוליש, יש צפי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4136 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...