Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גלאקסי נקסוס לא רוצה להתעדכן ל4.2.2, הגיוני בעיה ברדיו?

Spire
שימו לב! השרשור הזה בן 4071 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ננעל בקלות.

לגבי הפעולה שלא צלחה, חזור על כך מספר פעמים ונסה שוב ושוב.

לי לאחר פעם אחת של ניקוי הנתונים בלבד זה הצליח. לא ניתקתי את הwifi ולא שום דבר. אך ברשת יש כאלו שרק לאחר 6-7 פעמים זה הצליח.

בכל מקרה אין לך מה להשתגע, כנראה שמדובר על שיפורי אבטחה מינוריים בלבד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לי מאוד מפריע הג'יפיאס, מבחינת כל השאר, מבחינתי להישאר ב4.1.2

לגבי העדכון שלא עובד, לפעמים הוא מוצא עדכון בלי לכבות וויי-פיי, לפעמים לא מוצא בלי לכבות, הצעתי את זה כדי להיות בטוח.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עבר שבוע, העדכון קופץ לי שוב מידיי פעם ועדיין מסרב לעבוד.

עיצות מישהו?

*ניסיתי לבדוק לגבי הרוט. מותקנת לי אפליקצית superSU אבל אני בטוח במאה אחוז שהיא הייתה קיימת גם לפני העדכון הקודם. האם נידונתי לעשות unroot?

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי חיפוש אנרוט לצערי כרגע לא אופציה, אין אף כלי שתומך בגרסא הנוכחית של (4.2.1). מה גם שכל אנרוט שראיתי מוחק את כל המידע מהטלפון ואני רוצה להמנע מזה.

*מישהו יודע מה גרסאת הרדיו המקורית של 4.2.1 (takju/maguro/tuna)? לא הצחלתי למצוא את זה בXDA ואני רוצה לנסות את זה לפני שאני הולך לאנרוט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנרוט לא מוחק כלום. הוא פשוט מוחק את קבצי ה-SU BINARY - ספריית הרשאות שפותחת את הSU.

עדיפות לשפשוף עצמי בבית ולא אצל בעלת מקצוע

צריך גם קרם אני מאמין.

:roll::lol::oops:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשמח לסרטון או מדריך שמסביר איך לעשות אנרוט בלי למחוק כלום.

כל הסרטונים שראיתי מדברים על ווייפ מלא של כל המידע מהמכשיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

SuperSU v0.87 זאת שהאייקון שלה הוא סולמית כחולה.

יש בה אופציית אנרוט אבל היא לא עושה כלום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר ראשון , אמרתי לך שיש לך ROOT

דבר שני יש אפליקצייה של

OTA ROOTKEEPER

תנסה אותה

בעקרון אתה יכול לעשות UNROOT עם גיבוי ולנסות לעדכן

זה לא מוחק כלום

וניתן גם למחוק את הרוט בכלל

New - Acura NSX 573BHP of Hybrid Awesomeness

Old - Cadillac CTS-V V8 6.2 562 BHP

Older Subaru legacy 3.6R AWD limited

Oldest - Volvo S60 AWD 240 BHP haldex 4X4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נדמה לך שהיא לא עושה כלום. גם אצלי זה התוכנה הזו, והיא מוחקת את הSU BINARY. אני לא הצלחתי להתקין תוכנות שדורשות רוט. רק הסמל של התוכנה נשאר, אבל כשאתה מנסה לפתוח אותה הוא אומר שחסר לך קבצי SU BINARY.

צריך גם קרם אני מאמין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תעשה גיבוי של המכשיר שלך על ידי adb (חפש מדריכים ברשת) או על ידי אחת מהאפליקציות היעודיות (titanium backup, carbon). בגירסה החינמית עדיף קארבון כי הוא מגבה למחשב וזה מה שאתה צריך.

אחרי זה, תוריד מגוגל את ה factory image של 4.2.2 ותתקין.

כשסיימת, תשחזר את כל המידע.

את תוכן הSD ניתן כמובן לגבות ידנית

זהו!

Kawasaki Versys !!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על העצות.

לגבות את המכשיר אני יודע איך, היה לי לפני הנקסוס HTC דיזייר שעבר התעללויות קשות בכל מה שנוגע לרוטים, HBOOTים, בוטלואודרים ועבר בריקים ואנבריקים וכל מה שאפשר להעלות על הדעת ותמיד חזר לתפקד מצויין, ככה שלגבות אפליקציות ואת תוכן הSD אני אוכל.

אם זאת, אני מחפש את הpath of least resistance. כלומר להחליף רדיו ולבדוק אם זה יעבוד.

יש כאן מישהו עם גלאקסי נקסוס שמריץ 4.2.1 שיכול להכנס להגדרות ולהגי לי מה גרסת הבייסבאנד שלו? זה יהיה הרבה יותר פשוט כי אחרי שאני אבדוק את זה אני אדע אילו עוד אופציות עומדות לפניי.

מפיסטו: לא אמרתי שאין, אמרתי שמאז העדכון האחרון שקיבלתי OTA ועבר בהצלחה לא בוצע שום שינוי במכשיר ומכאן מוזר לי שהרוט, אם קיים (בהדלקת המכשיר אף אפליקציה לא מבקשת הרשאות סופריוזר) לא הפריע לעדכון הקודם ואני לא רואה סיבה שהוא יפריע לזה הנוכחי במתקונת הקיימת (רוט מלא או שבור).

עוד נקודה היא שאני יודע שמכשירים עם רוט כלל לא מקבלים את ההתרעה על העדכון, לכן חשדתי (ואני עדיין חושד) שהרוט לא קיים (גם אם קיימת superSU) או שהוא שבור ולא באמת מתפקד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

XXLH1

ה-XX אומר שזה בייסבנד אירופי, L אומר שהוא יצא ב2012 בחודש אוגוסט (H), וזו גירסא ראשונה של אותו בייסבנד (1).

וזה שרשור מעניין בXDA לגבי הנושא, עם מקרא לאותיות.

צריך גם קרם אני מאמין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...