Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש משאבה הידראולית ל-C5

micha202
שימו לב! השרשור הזה בן 4067 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא מכיר אותו או את יכולותיו באופן אישי, אבל האתר שלו מציין שהוא מספק שירותי "שיפוץ וחידוש מכלולים" עם התמחות בכלי רכב צרפתיים.

נמתין למוצא פיו.

הבעיה שאף אחד כבר לא רוצה "לשפץ" שום דבר, כולם רוצים לפתוח 4 ברגים ולהחליף את החלק.

אני אומנם מגיע מתחום המחשבים ששם אף אחד לא חולם לתקן כרטיסים או להלחים לוחות אם אבל החלקים זולים יחסית שלא כמו

ברכב.

במקרה הנוכחי קבלתי הצעת מחיר להחליף את כל המכלול בחדש ב- 7000 שח.....כל הרכב שווה בקושי 10 אלף שח....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מכיה, פשוט תיגש לאורן או לשאפט, למה הסימפוזיון?

תחזור ותעדכן אותנו כדי שנשכיל.

ממורשה יבואן תברח.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

שלום לכולם ותודה על ההמלצות החמות.

אכן אנחנו מתמחים בצרפתיות ואני יכול להעיד שאני אוהב ומכיר כל בורג חוט וצינור בC5.

וכמו שכתבי בהודעה הראשונה,המשאבות האלו די אמינות.

חובה להתחבר עם מכשיר אבחון מתאים,ישנן תקלות שנרשמות במחשב ההידרואקטיב 3 שמונעות את הפעלת המשאבה(כמו התחממות יתר,זמן פעולה ארוך של המשאבה,כמו במקרים שאין שמן.

ומחיקתן ומילוי שמן בלבד פותרות את התקלה.

בכל מקרה

אתה מוזמן להגיע אלינו לבדיקה ללא תשלום וללא התחייבות.

אורן בן סימון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם ותודה על ההמלצות החמות.

אכן אנחנו מתמחים בצרפתיות ואני יכול להעיד שאני אוהב ומכיר כל בורג חוט וצינור בC5.

וכמו שכתבי בהודעה הראשונה,המשאבות האלו די אמינות.

חובה להתחבר עם מכשיר אבחון מתאים,ישנן תקלות שנרשמות במחשב ההידרואקטיב 3 שמונעות את הפעלת המשאבה(כמו התחממות יתר,זמן פעולה ארוך של המשאבה,כמו במקרים שאין שמן.

ומחיקתן ומילוי שמן בלבד פותרות את התקלה.

בכל מקרה

אתה מוזמן להגיע אלינו לבדיקה ללא תשלום וללא התחייבות.

אורן בן סימון

אורן שלום , אני מקבל את עצתך ומתכוון להגיע אליך מחר במשך היום , נראה שזו תופעה שמעניינת הרבה מהחברים פה

ואני תקווה שאכן ההסבר לתקלה הוא כפי שתיארת

תודה מראש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדרך כלל נטרול יזום של המשאבה על ידי המחשב ילווה בהודעת "Suspension failure" על הצג המרכזי.

אם אין כל הודעה (ואני מבין שזה המצב), סבירות רבה שמדובר בתקלה חשמלית.

נמתין לעדכונים. בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אוהב ומכיר כל בורג חוט וצינור בC5.

חבר, אני מוכר :-D קדימה, תוכיח את זה :-P

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוהב את הרכב כי נכנס הרבה למוסך, או כי הרכב הוא מופת היצירה?

באהבה, אלעד:wink:

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה שרשור דומה על רכבים שמוגדרים כ"משעממים".

ה-C5 לא.

פותח השרשור - מעניין שתמשיך לעדכן מה נסגר (כי גם סה"כ - הצלחת "להעיר" פה כמה "טיטאנים" שנקווה שימשיכו לכתוב בפורום).

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"MICHA" נו מה ניגמר עם המשאבה?

הרכב "נשכב" לגמרי וצריך גרר למוסך.

שוחחתי בטלפון עם אורן והנל מסר כמה עצות שאולי יעזרו כגון ניקוי זכרון המחשב או הרמת צד אחד עם ג'ק,

ניסיתי ולא הסתדר. נזילת שמן קטנה בבולם הקדמי הפכה לנהר...

בימים אלה אני קצר בזמן אבל הצרפתיה הזאת תגיע לגמר כך או אחרת.........

המשך יבוא..........:oops:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...
הרכב "נשכב" לגמרי וצריך גרר למוסך.

שוחחתי בטלפון עם אורן והנל מסר כמה עצות שאולי יעזרו כגון ניקוי זכרון המחשב או הרמת צד אחד עם ג'ק,

ניסיתי ולא הסתדר. נזילת שמן קטנה בבולם הקדמי הפכה לנהר...

בימים אלה אני קצר בזמן אבל הצרפתיה הזאת תגיע לגמר כך או אחרת.........

המשך יבוא..........:oops:

סוף דבר....

הגעתי לאורן, המשאבה הוחלפה, החלפתי שסתומים , השארתי לאורן כמה אלפים טובים....(יצא חרוזים...)

עכשיו המאוורר הפנימי של המזגן נתפס ולא עובד....

עכשיו אתם מבינים מדוע אורן אוהב סיטרואן......!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

:wink::lol:

בדיוק!

אני אוהב סיטרואן מאוד,בגלל שהם נוחות,יפות,מהנות לנהיגה,זולות לאחזקה ולקנייה ועוד ועוד.

למעשה הצרפתיים הם די היצרנים האחרונים שעדיין מייצרים מכוניות "לנהג" ולא לפי מחיר לחברת הליסינג על חשבון נוחות\ביצועים\הנאה.

לגבי רכבך,כמו שהמלצתי והסברתי לך,האקמפלר שלך עבר הזנחה פושעת ונסע כ 400K ק"מ והינו במצב תחזוקתי מהגרועים שראיתי עד היום.

שכחת לציין שלאחר החלפת המשאבה תוך הנעת הרכב במוסך נתפס מייסב מותח רצועת אביזרים וכמעט וגרם לקריעת רצועת האביזרים,למען השירות הטוב החלפתי את המייסב והרצועה ללא תשלום מצידך למרות שאין קשר בין התיקונים שביצענו למייסב שנתפס,רק בגלל צירוף המקרים שהדבר קרה בזמן הטיפול ברכב.

לדעתי כל רכב יפני שהיה מתוקן בכמות הקומבינות וההזנחה שרכבך סבל מהם היה שובק חיים מזמן.

נ.ב התקלה במשאבה לא הייתה אופיינית לרכב,ולמעשה זו משאבה מפירוקיה שהורכבה ברכב כנראה לאחר שהיא שכבה במגרש הפירוקים והתמלאה במים,כפי שהראתי לך,כל המנוע החשמלי היה מלא במים,חלוד ותפוס.

אורן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

ללקחו שלי יש אחת עם 950000...:shock::wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4067 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...