Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

לפני 33 דקות, פינדר כתב:

אז רק בגלל ביידן ו״מה יגידו״ נמנענו מפעולה שהיתה ב99% גורמת למות כל החטופים?

אם כך, מזל שיש ביידן.

קודם כל לא מחייב שכל החטופים היו מתים. הם מגן אנושי, ינסו לשמור עליהם. אתה פשוט החלטת שהם כולם ימותו.

דבר שני, עם כל הבעיות, אתה צריך לחשוב על המדינה ולא רק על 240 החטופים. זה נשמע רע, אבל זאת האמת. 

רשמתי פה בתחילת המלחמה, ועוד כמה "שמאלנים" פה רשמו, ישראל הייתה צריכה להילחם כאילו מבחינתה אין חטופים בעזה. 

לך לעסקה רעה בחסות ביידן, בעוד 15 שנה תתמודד עם 500 חטופים, לא 240. 

ואם היום אתה טוען שישראל תלויה בעולם ואין אספקה וכל זה, לא תהיה לך באמת לגיטימציה לתקוף אותם כשהם קטנים, כי למה להפיל פצצת 100 טון על 30 מחבלים בג'נין? זה כולה 30 מחבלים.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 57.7 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4732

• SlowRide

4539

• פינדר

3575

• m3x7r3m3

2926

לפני 43 דקות, יובל .מ. כתב:

אתה פשוט החלטת שהם כולם ימותו.

ברור. המצאה שלי. זה לא שהנסיון מראה אחרת.

-

שר השיכון לא יודע שמטולה מפונה כבר יותר מחצי שנה. חבורה של מנותקים על מלא מלא.

העיקר שההילולה במירון תתקיים. מה זה משנה שחיזבאללה מטווח את מירון? השם יעזור ויציל.

image.thumb.png.da7b39a592b2ae0db7fba17bfe39b4f5.png

• אהבתי 2

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה של ישראל הייתה ונותרה אדם אחד, ביבי. אני רואה מסביבי אנשים שכבר לא מצהירים על עזיבה אלא פשוט עוזבים, אנשים מאוד איכותיים וחזקים כלכלית שפשוט לא רואים עתיד במדינה שהחומר האנושי שבה מעניק לביבי ובן גביר מעל ל-30 מנדטים גם אחרי האסון הגדול ביותר של העם היהודי מאז הקמת המדינה. חברי ממשלה שלאף אחד מהם אין את האומץ לומר "ביבי, די, הרסת די, לך, פשוט לך הביתה". 

• אהבתי 2
  • מעניין 1
  • רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

מעניין אם הדביל הזה מתכוון לבוא למירון בעצמו או שהוא יודע משהו שאנחנו לא יודעים. הרי יש דיבורים על החזרת שטחים בצפון תמורת הפסקת אש. ימין חזק אש. נכנע בכל החזיתות.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 דקות, Supertigre כתב:

רואה מסביבי אנשים שכבר לא מצהירים על עזיבה אלא פשוט עוזבים, אנשים מאוד איכותיים וחזקים כלכלית שפשוט לא רואים עתיד במדינה שהחומר האנושי שבה מעניק לביבי ובן גביר מעל ל-30 מנדטים גם אחרי האסון הגדול ביותר של העם היהודי מאז הקמת המדינה.

נפולת של נמושות!!!

• מצחיק 2

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, oryo כתב:

צריך, פאקינג, גזר!!

תפסיק כבר עם השטות הזאת. כבר 30 שנה מביאים להם גזרים בלי סוף 

אתה פשוט מתעקש לא להבין רמזים

• אהבתי 3
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לא להשתתף בחגיגה?

בעקבות הפגנת חרדים קיצונים: כביש 4 נחסם לשני הכיוונים באזור בני ברק (ynet.co.il)

מישהו רוצה לחסום עימי כביש בגלל שאני כבר שנים על גבי שנים עובד קשה, משלם לא מעט מיסים, עושה מילואים וגומר את החיים שלי ללא כמעט פנאי?

לחרדים מסתבר יש המון זמן פנוי.

המכוניות שלי : Lantis-F 98 -> מאזדה מיאטה 95

המכוניות של אשתי : יונדאי אקסט 95, מאזדה 3 2006, מיאטה NB 2003, סיטרואן C3 2017

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

החלום : RX8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העובדה שאנשים בשרשור הזה עדיין מדברים במונחים של עם פלסטינאצי ומדינה פלסטינאצית מראה כמה עמוק הינדסו להם את התודעה שקיים עם כזה בכלל, כשלמעשה האמת היא שמדובר בעם מומצא שמקורו באומה הערבית והוא משמש כאנטי תזה לציונות ולמדינת ישראל היהודית.

בלי ישראל אין פלסטיני.

יש ירדני, לבנוני סורי ועיראקי.

תכלית קיומה של אומה פלסטינית היא אחת - השמדת מדינת ישראל.

כל הכרה באומה כזו על ידי מי מאיתנו, היא כרסום איטי בזכות קיומה של מדינת ישראל, וכניעה לרעיון הפלסטיני המומצא.

• אהבתי 3
  • מצחיק 1
  • רעיון טוב! 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, EliC25 כתב:

העובדה שאנשים בשרשור הזה עדיין מדברים במונחים של עם פלסטינאצי ומדינה פלסטינאצית מראה כמה עמוק הינדסו להם את התודעה שקיים עם כזה בכלל, כשלמעשה האמת היא שמדובר בעם מומצא שמקורו באומה הערבית והוא משמש כאנטי תזה לציונות ולמדינת ישראל היהודית.

בלי ישראל אין פלסטיני.

יש ירדני, לבנוני סורי ועיראקי.

תכלית קיומה של אומה פלסטינית היא אחת - השמדת מדינת ישראל.

כל הכרה באומה כזו על ידי מי מאיתנו, היא כרסום איטי בזכות קיומה של מדינת ישראל, וכניעה לרעיון הפלסטיני המומצא.

אין כזה דבר עמים לא מומצאים. ההבדל היחידי הוא בנסיבות ההמצאה.

מלחמת אזרחים מתגלגלת 30 אן 40 שנה בלבנון מלמדת בדיוק על גבולות הלאומיות שם.

ולכולם מהנדסים את התודעה. ואני עדיין מקווה לשמוע הסבר מלומד על שנאה עצמית ועל הציונות הדתית ונציגיה בכנסת שלא מייצגים אותה.

• אהבתי 3
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם לא היתה מדינת ישראל לא היה עם פלסטיני. אם מחר לא תהיה מדינת ישראל לא יהיה עם פלסטיני 

נסיבות ההמצאה של העם "הפלסטיני" לא קמו בשביל לייצר זהות אחת אלא כדי לשלול זהות אחרת.

מלחמת האזרחים בלבנון לא קשורה לעמים היא קשורה לדת

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 40 דקות, עדי-אל כתב:

תפסיק כבר עם השטות הזאת. כבר 30 שנה מביאים להם גזרים בלי סוף 

אתה פשוט מתעקש לא להבין רמזים

צודק, עדיף שנדבר על כמה הפלסטינים הם בכלל המצאה, זה רעיון הרבה יותר אופרטיבי.

צריך להמשיך להצביע לבנ״גסטריץ׳, זה הולך ממש טוב, עוד קצת עצמה יהודית וזה מצליח! מה שחסר זה עוד 10-20 מנדטים ככה ואז פוף הפלסטינים התאיידו ישראל תושלם והמשיח יגיע לכאן על סובארו פשע לבנה :)

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה שאין קשר בין מה ששמים בקלפי למה שמקבלים בפועל.

בסוף ביידן ובלינקן מקבלי ההחלטות כאן.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 דקות, oryo כתב:

צודק, עדיף שנדבר על כמה הפלסטינים הם בכלל המצאה, זה רעיון הרבה יותר אופרטיבי.

צריך להמשיך להצביע לבנ״גסטריץ׳, זה הולך ממש טוב, עוד קצת עצמה יהודית וזה מצליח! מה שחסר זה עוד 10-20 מנדטים ככה ואז פוף הפלסטינים התאיידו ישראל תושלם והמשיח יגיע לכאן על סובארו פשע לבנה :)

רק לא הבנתי איזה גזרים אתה מציע שלא הצענו עד עכשיו?

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 29 דקות, יבגניפ כתב:

לשמוע הסבר מלומד על שנאה עצמית ועל הציונות הדתית ונציגיה בכנסת שלא מייצגים אותה

לעם שלנו יש דבק שמאחד בינינו שלצערי קיים רק בעיתות משבר והשמדה. 

לצערי הוא לא יותר משותפות גורל היסטורית לעובדה שכולנו יהודים ונרדפים מעצם קיומנו, ויש בינינו יותר מדי פערים בין קבוצות שונות כדי שנתייחס לפקטור המאחד הזה ביום יום.

יתרה מכך, כשהוא כן עולה, אנשים מתייחסים אליו כאל מלאכותי או איזושהי רומנטיזציה של אחדות מזויפת שיש בנו רק בעיתות משבר.

למעשה, לאחדות המזויפת הזו ככל שתהיה, יש כח עוצמתי שלא ראיתי שקיים במדינות או אומות אחרות.

ובכל זאת, ותרשה לי להשאיל מעולם המושגים הפסיכולוגי כי בכל זאת זה מה שאני מכיר, יש מי שדואג "לפצל" את החלקים השונים בעם כדי לראות אותם כלא ראויים, ולמעשה לבטל אותם.

זו השנאה העצמית, בדיוק כפי שאדם "משליך" חלקים מעצמו שהוא לא אוהב ורואה אותם באחרים ומציין זאת.

להתייחס לקבוצה מהעם בצורה מבטלת שרואה אותה כ"רק רע" זו שנאה עצמית בעיני. לראות בה כאחראית לכל תחלואות העם, זו שנאה עצמית.

המציאות מורכבת הרבה יותר מזה.

בלי אותם חלקים בעם שמנסים להוקיע אותם ממנו, היית מוותר על לוחמים רבים, אנשים ערכיים הן במסגרות צבאיות ממשלתיות והן במסגרות אזרחיות.

ואני אפילו לא מדבר על מי שאוחז בשטח טריטוריאלי שנוי במחלוקת ובכך מהווה קו הגנה מהאויב שממערב, כי עצם הסוגיה הזו היא דיון בפני עצמו.

לבסוף כל מה שאמרתי מצטרף לעובדה שסמוטריץ ודומיו אינם מדגם מייצג של הציונות הדתית, כי האנשים שמכילים את קבוצת הישראלים הזו הם כל כך הרבה יותר מהצמצום שעושים להם על ידי השאלת תכונות של פוליטיקאי כזה או אחר והחלה שלהן על כל הציבור.

אני יודע מתוך היכרות וירטואלית עם הנפשות בדיון שבוודאי לא אשכנע אף אחד בדעתי, מאחר ואפילו טבח של 1200 איש אישה וילד לא שכנע אתכם אחרת, טבח שבוצע בגבולותיה הבלתי מעורערים של מדינת ישראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, עדי-אל כתב:

רק לא הבנתי איזה גזרים אתה מציע שלא הצענו עד עכשיו?

מה זאת אומרת? עוד לא ניסית להציע להם את מזרח ומערב ירושלים, את תל אביב ואת אישתך. אני בטוח שהפעם זה יעבוד בלי שום אלימות והם לא יפרו את ההסכם בהזדמנות הראשונה.

• אהבתי 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...