Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

אם אתה עדיין דבק בלפיד הוא הכי מטומטם, למרות שבוז'י לקח את הטמטום לרמות שמופז יכל רק לחלום עליהן - אז אני חושב שזה מעיד מספיק טוב בשבילי כמה הדעה שלך קוהרנטית לעומת התפיסה שלי את המציאות.

לפיד, עם כל עוולותיו, נמצא כמה רמות מעל האמבה הזו שסיימה את חייה הפוליטיים היום (סוף סוף), ואני מעדיף אותו על מגרעותיו חסרונותיו זגזוגיו וכו' ע"פ ביבי any time, any day.

מה שכן זה מקסים לראות איך השנאה שלך אליו שקולה כמעט 1:1 להערצה הלא פרופורציונלית שיש לאנשים מסוימים אליו, אולי נניח כמו ההוא שציטט איזה מאמר קיטשי כזה או אחר שעשה לך רפלקס.

תאמין לי שראיתי מספיק שיט מפגר שהוא עשה, אתה הרי אחד שקורא דברים אז אתה אמור לשים לב שאני לא רואה בו כנזר הבריאה או אפילו משהו remotely close. פשוט בניגוד אליך הדעה שלי לא אולטרה קוטבית ולכן אני מסוגל לראות שיש מפגרים ממנו, גם ברמה הפשטנית אבל גם ברמה האמפירית.

בכ"א שיח קוטבי אף פעם לא היה מעניין מבחינתי, מה שעניין אותי זה חוסר ההבנה שלי את העמדות שלך ולהיפך, לכן חזרתי לנושא.

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 56.3 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4621

• SlowRide

4436

• פינדר

3494

• m3x7r3m3

2926

למה אתה כועס? לא ייחסתי לך דעה עליו בשום שלב, הכל בסדר.

ובוא נהייה פרופורציונאליים - הרצוג אולי חרא של פוליטיקאי וחסר כל כישורים כמנהיג. אבל הוא רב סרן במיל' של 8200 ובעל תואר ראשון במפשטים מאונ' תל אביב. יש לו הישגים בסיסיים לאדם שרוצה להנהיג מדינה, כמו.. לא יודע.. יכולת מוכחת לסיים קורס אקדמי, או ת. בגרות מבלי להשתעמם מדי בדרך. או במילים אחרות, אתה לפחות יודע שהוא מסוגל להתרכז בבעיה מורכבת יותר מכתיבת סטטוס בפייסבוק על דון קיחוטה ויחסיו האינטימיים עם הסוס שלו.

כן, אני בהחלט שונא את לפיד. אבל אני לא חושב שהוא מטומטם, כי אני שונא אותו, אלא להפך. אני שונא אותו כי הוא כל כך מטומטם, עד שהוא מזכיר לי דוגמאות ספרותיות למלכים אירופאיים, שסביבתם נאלצה לסבול אותם, כי היו שם בדיוק מאותה הסיבה שיאיר נמצא איפה שהוא נמצא - כח הירושה.

זה לא אומר שכל מי שמצביע לו מטומטם. אני מבין שלאנשים יש מגוון סיבות. Some of my best friends הצביעו ליאיר. הוא מתאים נפלא להרבה אנשים, שלא קראו הרבה ספרים בחייהם, (גם אם הם מאוד חכמים וסתם לא אוהבים ספרות), ולכן חושבים שיאיר מוכשר, והוא מתאים לשמרנים שמפחדים שהילדים שלהם יפלו בסמים, והוא מתאים למי שמפחד להתפס כימני או סמולני מדי. ואתה יודע מה? הוא אפילו מתאים לך, כי אתה חושב שהוא הרע במיעוטו. הכל טוב ויפה.

קח, זכית ביושר.

יש עוד הרבה, אם תרצה :p

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובוא נהייה פרופורציונאליים - הרצוג אולי חרא של פוליטיקאי וחסר כל כישורים כמנהיג. אבל הוא רב סרן במיל' של 8200 ובעל תואר ראשון במפשטים מאונ' תל אביב. יש לו הישגים בסיסיים לאדם שרוצה להנהיג מדינה, כמו.. לא יודע.. יכולת מוכחת לסיים קורס אקדמי, או ת. בגרות מבלי להשתעמם מדי בדרך. או במילים אחרות, אתה לפחות יודע שהוא מסוגל להתרכז בבעיה מורכבת יותר מכתיבת סטטוס בפייסבוק על דון קיחוטה ויחסיו האינטימיים עם הסוס שלו.

עם כל הכבוד להישגים של הרצוג, יאיר לפיד הוא דמות הרבה יותר מרשימה בעיני: עבד כמפיק ועורך סרטים בהוליווד, כתב אחד עשר ספרים ועשרות שירים שחלקם בהחלט טובים מאוד. גם להנחות תוכניות טלויזיה במאה ה-21 זה ממש לא משחק ילדים. ישנם המוני מצביעי "יש עתיד" ששנאו את טומי והאהדה שלהם ליאיר לא קשורה בשום אופן לאביו.

הסיבה שאני אומר את זה היא שאני מכיר אישית לא מעט אנשים שעשו מסלול דומה לזה של הרצוג (שירות צבאי משמעותי שכולל קצונה וקבע, ותואר ראשון במקצוע נחשב) ואף אחד מהם לא יכול לכתוב ספר.

אם כבר מישהו נמצא בכנסת בכח הירושה זה הרצוג. הוא באמת מתנה מתוקה לימין ולדעתי ביבי יתגעגע אליו.

עריכה אחרונה על ידי shugiflex

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא כועס, זו מדיה כתובה, דברים משתבשים בדרך לפעמים והכוונה לא עוברת כמו שצריך.

באופן פרדוקסלי-משהו דווקא הרפרנסים שהבאת (קראתי את שניהם) מוכיחים יותר מכל את הטענה שלי לגבי הדעה שלך - שכן שניהם מדברים על העילגות של לפיד בסיטואציה מסוימת, בשיטת nitpicking שכזו (אין לי ביקורת על השיטה או על הדברים אגב, חלק מהנק' היו משעשעות), ועדיין גם אחרי ה"הוכחות" האלו אני לא מבין מה בדיוק הוכח... איך זה שהוא ממש מעצבן בכתב גורם לו להיות לא מסוגל לקבל החלטות?

אתה מבין, מצד אחד יש לך אדם שלא מסוגל לקבל החלטות ברמה הכי ברורה שאפשר, מצד שני יש אדם פוץ. ולזה אתה קורא מש"ל?

אני אפילו לא אתייחס ל"הוכחה" שלך בדמות שירותו הצבאי של בוז'י, דווקא אתה, מכולם, משתמש בשירות צבאי בתור עדות אופי. אתה זוכר שאני קראתי דברים שאמרת בעבר ושהזכרון שלי יותר טוב משל גיא פירס בממנטו, כן...? (;

מבחינת עדות בשטח, יענו החלטות שהתקבלו במציאות ולא בדמיון, לפיד קיבל החלטות פוליטיות טובות יותר מבוז'י הרצוג - גם לפי הסטנדרטים שלי וגם לפי המציאות. לפיד אכן מבצע פליקפלאקים פוליטיים מסוימים וזה חורה לי, והוא אכן פוץ (אגב בפן האישי - העפתי אותו מהפיד שלי מפייסבוק בגלל זה).

אבל אני כאמור פרגמטי, באופן פרגמטי לפיד מנהיג טוב מבוז'י בכמה (וכמה, וכמה, וכמה) סדרי גודל - לא שזו חוכמה גדולה כן? זה ממש לא אומר על לפיד דברים טובים אלא בעיקר אומר על האלטרנטיבות האחרות דברים רעים. בשבילך כל זה לא פקטור כי נראה שאתה אידאליסט - ולכן אתה לא ממצמץ פעמיים שאתה מסביר לי שלפיד יותר מטומטם ממש באותו יום שאותו "מנהיג" מרודד לכלום ושום דבר, באותו טריק שעבד על מופז וברק not long ago...

השנאה שלך מעוורת אותך, וזו הסיבה שאתה לא מבין למה אנשים מצביעים ללפיד למרות שההצבעה האלנטרנטיבית מוכיחה עצמה ככשלון קולוסאלי ממש בשעות אלו, חוסר היכולת הזו להבין את המציאות היא אחת הסיבות שהשמאל כ"כ בקנטים ואני מוצא את עצמי מצביע למישהו שאני לא מסוגל אפילו לעשות לו לייק בפייסבוק.

שוגי - יתגעגע זו לא מילה... הרצוג היה אס בשביל הימין, אני בטוח שכשביבי שרף אותו הוא עשה את זה בלב לא שלם. לשרוף יריב כ"כ עלוב זה משהו שאתה עושה רק אם הגב שלך צמוד לקיר - או אם האלטרנטיבות שלו מספיק עלובות. למזלו של ביבי, שלי יחימוביץ' הפרלמנטרית הגאונה (לא בציניות) היא מתמודדת לרה"מ עלובה לא פחות מבחינת כוח אלקטוריאלי, ואראל קיבינימט מרגלית הוא די פארודיה של עצמו והבוז אליו בשמאל מספיק גדול בשביל שביבי יהיה רגוע.

לפיד היה ונשאר האיום הכי גדול על ביבי בפן הפוליטי (שזה אומר דברים טובים לביבי, כי האיום הכי גדול שלו הוא איום די קטן), הוא לא הצליח לרסק אותו לגמרי אבל יש זמן עד הבחירות, ואני בטוח שהוא עכשיו נמצא גבוה מאוד על הכוונת הפוליטית.

עריכה אחרונה על ידי oryo

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבין מה בדיוק הוכח... איך זה שהוא ממש מעצבן בכתב גורם לו להיות לא מסוגל לקבל החלטות?

זה לא. זה סתם מראה שהוא דושבג קיטש'י, מתנשא ואובססיבי לשואה, כאילו זה רק הזכרון הפרטי שלו. מה שמראה שהוא לא מסוגל לקבל החלטות, זה הפישולים שלו בכל פעם שאין לידו קופירייטר שלוחש לו באוזן מה בדיוק להגיד או לכתוב, ואז דון קיחוטה מגיע לרכב על דולסינאה...

כתבתי כבר כמה פעמים שאני כן מבין למה אנשים מצביעים ליאיר. למה אתה ממשיך לטעון שאני לא?

מן הסתם, אלטרנטיבות זו אחת הסיבות. אצלך זה כי אתה חושב שאחרים יותר גרועים, אצל אחרים זה כי הם לא רוצים להרגיש "קיצוניים". שוב, הכל טוב ומובן. כמו כל השרשור הזה, הכל סובב סביב מה שכל אחד מאמין בו. אצלי הגבול הוא אידיאולוגי אבל גם אישי; אני לא מסוגל להצביע למישהו כל כך סליזי ומטומטם. אצלך הוא במקום אחר. זה הגיוני, בדיוק כמו כל דעה אחרת. ועכשיו תוך כדי שאני כותב את זה, אני חושב שאולי הכי הגיוני מבחינת אנשים כמונו זה בכלל לנסות ולהתפקד ב"עבודה", כדי להבטיח שבפעם הבאה יהיה מישהו קצת יותר ראוי מבוז'י.

שוגיפלקס, הוא כתב ספרים, כן. נדמה לי שמוסכם על כל שהוא לא בדיוק מרסל פרוסט הישראלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוגיפלקס, הוא כתב ספרים, כן. נדמה לי שמוסכם על כל שהוא לא בדיוק מרסל פרוסט הישראלי.

גם הרצוג הוא לא בדיוק ג'ק ריצ'ר...

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי עכשיו איזה קטע ממסיבת עיתונאים, ומסתבר שהמוטו החדש של ליברמן הוא "מילה זו מילה!".

מדהים.

הבנאדם שמעולם לא עמד במילה מהמילים שאמר טרם הבחירות, לקח את זה בתור פאקין קמפיין. ברית הזוגיות? ועונש מוות? הצהרת נאמנות?

אולי המילה שהוא מדבר עליה קשורה לחיתוך פינים בכלל? לא ברור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שירות קרבי או קצונה במודיעין או לחלופין, תואר אקדמי - הן לא התכונות של הנהגה. מנהיג צריך שתהיה לו כריזמה, יכולת ניתוח המציאות וקבלת החלטות טובה (שלא נדבר על אסרטיביות ועמידה בלחצים). בחשיבה מעמיקה, לבוז'י אין אף אחת מהתכונות הללו.

בוגי טיפס על עץ בנושא החייל בחברון ומאז באופן אובססיבי לא עזב אותו. האמת הפשוטה היא שמשהו רע עובר על הקצונה הבכירה בצה"ל. מנסים להראות את זה כאילו העם סובל מאיזו הקצנה ימנית "בהמתית מתקרנפת", אבל מי שסובל מהקצנה שמאלית אנטי-מוסרית כלפי עמו, זה רק הפיקוד העליון. סגן הרמטכ"ל היה חייב לעוף מהצבא לאחר הנאום המביש שלו, ולא לקבל תמיכה מיעלון. אחרי זה שיצאה ההקלטה מהמכינה הצבאית, אז בכלל אפשר להתברווז עד כמה המוסר של אותם קצינים לקוי כשהם מעדיפים סיכוי למותם של חיילים על פני אזרחי אויב. ואז יעלון מתריס עוד יותר כשבכנס קצינים הוא עוקץ את הדרג המדיני.

לפעמים זה נדמה שהצבא ומשרד הביטחון שוכחים שהם גופי ביצוע ומשרתים של המדינה והעם ולא להפך. כבר בעיתון הארץ מדברים על מהפכה צבאית כי הצבא יותר "מוסרי" מהדרג המדיני. לאן הגענו?

אגב, ליברמן כאמור הוא רק מילים. הוא לא עומד מאחורי מילותיו ומדברר בתקשורת שטויות על גבי שטויות כדי לסחוף בוחרים. לכן, כשהוא אומר שהוא יציב אולטימטום להנייה, סביר להניח שהוא סתם מבלבל את המוח והוא יהיה שר ביטחון די סולידי כקודמיו. אנשים שוכחים ששר הביטחון כפוף לראש הממשלה, ונתניהו לא יתן לעשות מהלכים קיצוניים מעצם טבעו. שר הביטחון בגדול תפקידו זה לדאוג לאנשי הקבע המשומנים כדי שימשיכו לקבל פנסיות צבאיות מנופחות ותנאים פסיכים על חשבון האזרח הישראלי.

עריכה אחרונה על ידי Dark Muse

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפעמים זה נדמה שהצבא ומשרד הביטחון שוכחים שהם גופי ביצוע ומשרתים של המדינה והעם ולא להפך. כבר בעיתון הארץ מדברים על מהפכה צבאית כי הצבא יותר "מוסרי" מהדרג המדיני.

+1. כל מי שקפץ פה להגן על סגן הרמטכ"ל כי דברי הבלע שלו תואמים את השקפותיו הפוליטיות שוכח שגם אם נניח שהוא צודק, אין זה מתפקידו לדבר (=להכין עצמו לחיים פוליטיים). כל עוד הוא חייל, שיתעסק בתפקידו.

לגבי "הארץ" - מה כבר אפשר לצפות מהם?

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"בוגי טיפס על עץ בנושא החייל בחברון" - לא רק בוגי, כל שרשרת הפיקוד מהמפקד של אותו חייל תמים עד בוגי, כולם טיפסו על עץ כשטענו בתחקיר צבאי שהחייל הזה חרג בבוטות מהנהלים. כולם סמולנים שלא מבינים מהן הוראות הפתיחה באש כמו שבתכלס צריך להבין אותם - עזוב למה לתת לצה"ל להגדיר את ההוראות האלו זה צבא של יפי נפש, צריך לעשות משאל עם בפייסוש ולקבוע

"דברי הבלע של סגן הרמטכל" - האלרגיה הזו לביקורת עצמית אינה מנת חלקם של האזרחים בלבד, היא מגיעה גם לממשלה. הנה תיעוד מאתר לא-שמאלני (בכוונה לא הבאתי מהארץ ושות') למה קורה כשמשתמשים בתירוץ ה"סתום את הפה שלך אתה לא פוליטיקאי" במישור צבאיים- מסתבר שכשראש אמ"ן נותן הערכה מודיעינית, הוא צריך לחשוב טוב טוב האם זה מתיישב עם הראייה הפוליטית של מקבלי הדו"ח. כמוהו, מפעולות נתניהו והרוח הגבית להן עולה כי כשמפקד בצה"ל פותח את הפה שלו הוא צריך לחשוב טוב טוב האם הניתוח שלו מתאים למה שהדרג מעליו רוצה לשמוע. הפיטורים של בוגי (והפיטורים העתידיים שכנראה יגיעו לסגן הרמטכל) מעביר איתות ברור מאוד לדרג הצבאי והבטחוני בכלל.

בפועל בפעם הבאה שבטחוניסט יחשוב שברמה הטקטית/אסטרטגית לא כדאי לעשות איזושהי פעולה אלימה כנגד קבוצת פלסטינים, או לחלופין שצריך למגר איזושהי תופעה אלימה בקרב יהודים, הוא יצטרך לחשוב טוב טוב האם בא לו לשים את הקריירה שלו על קרן הצבי וללכת עם האינפוט הזה לקהל עויין.

don't kill the messenger... - burn him! BURN HIM WITH FIRE!!!!1 XD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפעמים זה נדמה שהצבא ומשרד הביטחון שוכחים שהם גופי ביצוע ומשרתים של המדינה והעם ולא להפך.

"העם" זה חובשי כיפה החיים בשטחי יהודה ושומרון?

מי שסובל מהקצנה שמאלית אנטי-מוסרית כלפי עמו, זה רק הפיקוד העליון

הציטוט הזה מסכם את כל מה שטענתי בפורום ובכלל בזמן האחרון. אגב, גם את מה שפרסיקו, שהאשמת אותו בכתיבת שטויות, טוען.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"דברי הבלע של סגן הרמטכל" - האלרגיה הזו לביקורת עצמית אינה מנת חלקם של האזרחים בלבד, היא מגיעה גם לממשלה. הנה תיעוד מאתר לא-שמאלני (בכוונה לא הבאתי מהארץ ושות') למה קורה כשמשתמשים בתירוץ ה"סתום את הפה שלך אתה לא פוליטיקאי" במישור צבאיים- מסתבר שכשראש אמ"ן נותן הערכה מודיעינית, הוא צריך לחשוב טוב טוב האם זה מתיישב עם הראייה הפוליטית של מקבלי הדו"ח. כמוהו, מפעולות נתניהו והרוח הגבית להן עולה כי כשמפקד בצה"ל פותח את הפה שלו הוא צריך לחשוב טוב טוב האם הניתוח שלו מתאים למה שהדרג מעליו רוצה לשמוע. הפיטורים של בוגי (והפיטורים העתידיים שכנראה יגיעו לסגן הרמטכל) מעביר איתות ברור מאוד לדרג הצבאי והבטחוני בכלל.

בפועל בפעם הבאה שבטחוניסט יחשוב שברמה הטקטית/אסטרטגית לא כדאי לעשות איזושהי פעולה אלימה כנגד קבוצת פלסטינים, או לחלופין שצריך למגר איזושהי תופעה אלימה בקרב יהודים, הוא יצטרך לחשוב טוב טוב האם בא לו לשים את הקריירה שלו על קרן הצבי וללכת עם האינפוט הזה לקהל עויין.

כמה דרמה - בפועל, אל לו לקצין לדבר פוליטיקה. בין אם הוא אפי איתם, וינטר או כל אחד אחר. ימין, שמאל, מרכז - פשוט לא. זה לא עניין של נורמות ערכיות או כל הנפצה אחרת, זה עניין של חריגה מסמכות. ברגע שיפשוט מדים - שיעשה מה שהוא רוצה. עד אז - שימלא פקודות.

"העם" זה חובשי כיפה החיים בשטחי יהודה ושומרון?

מה פתאום? רק מנויי "הארץ" בין קו עזריאלי לכביש 5.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחור בשם Yair Jacobi הצליח לגרום לי לצחקק על הבוקר:

אני לא איזה גאון פוליטי, אבל אני חושב שהשאלה שצריכה להישאל היא כזו:למה שליברמן ירצה בכלל את תפקיד שר הביטחון?הרי אם הוא ימני כפי שהוא מעוניין, כעת לפחות, להצטייר, אז הוא רק מזמין צרות. ביבי בחיים לא יתן לו להיות לוחמני כפי שהוא וציבור בוחריו היו רוצים, ובמחי הריסת קרוואן אחד הוא כבר יהיה בוגי 2.

ואם הוא באמת רק מתיימר להיות ימני, מדוע לחשוף את ערוותו בפני בוחריו הפוטנציאליים?

למה לא לחזור למשרד החוץ הבטוח בו מנעד הטעויות נמוך והיוקרה גבוהה?למי שטיפה עוקב אחרי התנהלות ליברמן בשנים האחרונות התשובה פשוטה:

איווט ליברמן וציפי לבני הם למעשה אותו בנאדם.

ממש כמו הענק הירוק, בעקבות חשיפה למנה גבוהה של קרינה רדיואקטיבית ומאמרים של הארץ, ציפי לבני גדלה והופכת לאיווט ליברמן כל פעם שביבי ממש ממש מעצבן אותה.

לכן איווט תמיד עצבני על ביבי וליבני תמיד נראית מאוד שלווה ורק לא סובלת את ביבי.

אם תבדקו באינטרנט לא תמצאו תמונה של שניהם יחד, מהסיבה הפשוטה שהם אותו בנאדם. זו גם הסיבה שבממשלת נתניהו השלישית ציפי לא התעקשה על תפקיד שר חוץ למרות שזה התפקיד שהיא רצתה. היא לא התעקשה כי היא קיבלה אותו. כי איווט קיבל אותו.

שימו לב לתמונה המצורפת מהאירוע החגיגי של השבעת הממשלה ה33.

ממשלה בה היו חברים איווט ולבני גם יחד. טבעי היה שנראה את שניהם באותה תמונה, מי ירצה להיעדר מאירוע שכזה?

אבל עיינו היטב ותגלו שרק ציפי שם.

למה?

כי היא הייתה רגועה.

לבני רוצה להרוס את הממשלה הזו מבחוץ כלבני ומבפנים כאיווט.

הכי פשוט בעולם.

בגדול כל הספין הזה זה הדבר הכי טוב שקרה כאן בשנתיים האחרונות, לא מבחינה פוליטית או מדינית מן הסתם אלא מבחינת הומור נטו. אתמול היו אחד הימים הכי מצחיקים פוליטית.

אגב שמתי לב שזה ממש קוהרנטי עם החזרה של (סכין ב)גב האומה, יש מצב שהם וביבי עובדים יחד בשביל לייצר טוויסטים וספינים משעשעים ע"מ לגרוף רייטינג ולתעל אותו בדמות דמי פרסום בפריימטיים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רומן, כשכל דבר טקטי/אסטרטגי/מודיעיני שאינו מתיישב עם העמדה הפוליטית שלך (לא *שלך*, של מקבלי ההחלטות) הוא אוטומטית נחשב פוליטיקה, אז אנשים בגישה דומה לשלך אומרים לראש אמ"ן לסתום ת'זין בתדרוך מודיעיני. זו לא "דרמה" זו *מציאות*, אפילו פרגנתי לך בלינק(!)

כמובן שאתה יכול לטעון שראש אמ"ן צריך לחדול מפוליטיזציה של המודיעין ..... בכך יהיה אפשר לסגור את השיחה בצורה מאוד יפה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזוב אור, בוא תסביר לי כיצד התייחסות לתהליכים חברתיים (נניח) היא טקטית/אסטרטגית/מודיעינית. הרי תוכל להסביר לי שבוז'י בעצם ווינר של הלייף לפני שתוכל להסביר את זה.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...