Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

סתם, כי מעניין: אתה יכול לדמיין מישהו אחר שירוץ מולו ותצביע לו? מישהו במרכז, כמו יאיר רק אחר?

הקמפיינים האלו פונים לאנשים מתנדנדים, אולי כאלו כמו אור, או אפילו כאלו כמוני (חשבתי להצביע למחנה הציוני כדי באמת ליצור קונטרה), אבל לא נראה לי שהם מנסים לשכנע בעלי דעות ימניות מובהקות להצביע שמאלה מהליכוד.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 55.1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4566

• SlowRide

4313

• פינדר

3403

• m3x7r3m3

2926

אתה ממשיך להתייחס לשמאל כאל גוף הומוגני אמורפי (בהמשך ל"אני מזהה סדקים בשמאל"). קמפיין הרק לא ביבי היה של המחנצ, מפלגה ספציפית. והוא אכן היה עלוב.

את ההצלחה של ביבי אפשר לקשור לכל מיני גורמים, בהמשך למוטי ממקודם הוא סיפר לי אז שכל המשפחה שלו היו בעל האש תחת החלטה שלא להצביע הפעם כי הם מאסו בביבי (ובתור ליכודניקים לא הרגישו שיש להם אלטרנטיבה), אך לאחר ששמעו על הערבים שנוהרים באוטובוסים של השמאל הלכו כולם להצביע יחד כי "המדינה צריכה אותנו".

אז לא רק ל"שמאל" (מחנצ) היו קמפיינים ירודים רדודים ועלובים, למרות שמי יודע אולי לדעתך הטריק ההוא של ביבי הוא בגדר "סבבה והכל"

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 Performance | Palisade Calligraphy | F250 Duper Duty Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההבדל בין הטריק של ביבי לטריק של השמאל הוא במבחן התוצאה - שניהם עלובים למדי, רק אחד מוצלח ביותר והשני כושל. דבר אחד אי אפשר לקחת מביבי - הוא פוליטיקאי מעולה ושורד מעולה עוד יותר.

ZC6 | JB43

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם, כי מעניין: אתה יכול לדמיין מישהו אחר שירוץ מולו ותצביע לו? מישהו במרכז, כמו יאיר רק אחר?

הקמפיינים האלו פונים לאנשים מתנדנדים, אולי כאלו כמו אור, או אפילו כאלו כמוני (חשבתי להצביע למחנה הציוני כדי באמת ליצור קונטרה), אבל לא נראה לי שהם מנסים לשכנע בעלי דעות ימניות מובהקות להצביע שמאלה מהליכוד.

ליברמן זה מספיק מרכז בשבילך?

אגב, לא הייתי פוסל הצבעה ללפיד, בהנחה וזה או הוא או ביבי (או כל מה ששמאלה מהם), אבל מכיוון שהיו לי עוד אופציות אז הצבעתי למפלגה מהימין.

אגב, הקמפיינים אולי פנו למתנדנדים, אבל אין ספק שהם הצליחו לייצר הרבה סלידה/שנאה אצל המתנדנדים בצד השני של המפה.

אתה ממשיך להתייחס לשמאל כאל גוף הומוגני אמורפי (בהמשך ל"אני מזהה סדקים בשמאל"). קמפיין הרק לא ביבי היה של המחנצ, מפלגה ספציפית. והוא אכן היה עלוב.

אז לא רק ל"שמאל" (מחנצ) היו קמפיינים ירודים רדודים ועלובים, למרות שמי יודע אולי לדעתך הטריק ההוא של ביבי הוא בגדר "סבבה והכל"

אני ממש לא מתייחס לשמאל כאל גוף אחד (אל תתחיל לפרש כל מילה במובן היבש שלה), שלא לדבר על כך שזה נאמר כהלצה.

והקמפיין אולי היה רק שלהם, אבל היו עוד גופים/מפלגות שתפסו טרמפ עליו וניסו לקדם אותו (אני קיבלתי רושם שהייתה ברית של מחנ"צ, מר"צ, ארגונים כמו 61, V15 ועוד בכדי להפיל את ביב ויהי מה).

לגבי המשפט האחרון - לא טענתי שזה רק טריקים של השמאל. ב-2 הצדדים לא חסרים טמטום ושטיפות מוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה שלא הבנתי אותך, חשבתי שאתה הצבעת לליכוד.

לא יודע אם היית סרקסטי, אבל ליברמן הוא לא ממש מרכז. מאידך, לפחות הוא רוצה להפרד מהפלסטינאים, אם אני מבין נכון.

בכל מקרה, אני מסכים שהקמפיינים יצרו שנאה הדדית בעיקר צאל שני הצדדים, אבל אני בספק אם זה השפיע על בוחרים.

מה שאולי כן דחף אנשים שהצביעו לבית היהודי ללכת עם הליכוד הפעם, זה הפחד מהערבים הנוהרים לקלפי, והבנה שצריך מפלגת ימין גדולה שתמנע ממשלה שמאלנית. גם בבית היהודי זכור לי שהתלוננו על זה שהליכוד גנבו להם מנדטים לאחר הבחירות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל מקרה, אני מסכים שהקמפיינים יצרו שנאה הדדית בעיקר צאל שני הצדדים, אבל אני בספק אם זה השפיע על בוחרים.

לא כ"כ מבין את המשפט הזה. מה לא השפיע על הבוחרים? V15? #רקלאביבי? השפיע ועוד איך, על שני המחנות. בן אדם לקוי כל כישורי מנהיגות קיבל 24 מנדטים בשל הקמפיינים האלה. מאידך, לדעתי הם עזרו יותר לביבי.

ZC6 | JB43

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

תלוי את מי שואלים. מי שמראש לא תכנן להצביע לימין כנראה לא הרגיש אנטגוניזם למרות שקלט שמדובר בקמפיין רדוד. מי שכן רצה, התעצבן ודווקא הצביע לליכוד, למרות שיש עוד מפלגות ימין אחרות.

Sent from my ALE-L02 using Tapatalk

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שכן רצה, התעצבן ודווקא הצביע לליכוד, למרות שיש עוד מפלגות ימין אחרות.

אני משער שהיו לא מעט כאלה וזה אחד ההסברים לעליה של הליכוד לעומת הסקרים.

ZC6 | JB43

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ליברמן זה מספיק מרכז בשבילך?

איך יכול להיות שבן אדם הגון יצביע בשביל ליברמן עם שובל הפרשות והשמועות שהולך איתו?

כדוגמא קטנה, ליברמן ומפלגתו יצאו ברעש ובהאשמות נגד המשטרה שנטפלה לגריגורי לרנר, כביכול בגלל שהוא רוסי ובעצם הוא חף מפשע. לרנר הזה, בין השאר הורשע בהונאת משקיעים קטנים ומי היו אלה? החלשים כמו המצביעים של ליברמן, עולים חדשים מרוסיה שהשתכנעו לתת ללרנר את המעט שהצליחו לחסוך ואכלו אותה.

יהודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

לא הצבעתי לליברמן, אבל אין קשר ישיר בין יושרה לעשייה.

אם הוא מסוגל להבטיח ולקיים אז תיאורתית מבחינתי כמצביע שמזדהה עם המצע שלו, לא מעניין אותי כמה שמועות ופרשות יש לו.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשייה, וליברמן?

תזכיר לי, מה הוא עשה?

אני לא מסכים עם האג'נדה שלו אבל לגמרי מחבב את הגישה הישירה שלו, על המסך. הבעיה לדעתי היא שמעבר למסך זה בד"כ לא מיתרגם למעשים.

מה שכן היה יפה לראות איך הוא לא זחל אל ביבי, ואני מקווה שהוא יצליח לשאוב לו עוד מנדטים בבחירות הבאות.

עריכה אחרונה על ידי oryo

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 Performance | Palisade Calligraphy | F250 Duper Duty Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב, אחזיר אותנו קצת לדיון על החייל היורה, סגן הרמטכל ושאר החברים.

כבר הצעתי, ואני מציע לכולם לפחות לרפרף בספור של יגיל לוי "המפקד האליון".

לדעתי ספר מאוד הגון, שגם מודה בזה שהוא מספק פרשנות אפשרית מתוך כמה, או נוקט עמדה, כשהוא עושה זאת.

מה שכן, הוא מנתח שם בצורה מרתקת את שינוי יחסי הכוחות בין הצבא לבין המתנחלים האידיאולוגים והציונות הדתית בכלל, ומגיע למסקנה די נחרצת שיש לנו כבר שני צבאות מעשית בארץ, ושהפיקוד העליון לא מסוגל להתוות מדיניות של ממש על היחידות שפרושות ביו"ש, בכל מה שקשור לאכיפה מול מתנחלים.

הייתי רוצה להאמין שהוא טועה, אבל...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא קראתי את הספר ואני גם לא בצבא קבע, כך שהמידע שלי אינו שלם.

עם זאת, קשה לי לראות שני צבאות. תקופת ההתנתקות, למשל, היא דוגמא של משבר עמוק מאוד בציונות הדתית. לא מדברים כאן על חייל אחד שבוודאות ביצע עבירה ויש ויכוח על רמת החומרה שלה, אלא על פינוי של ישובים שלמים על יושביהם.

ברור שבמקרה כזה יהיו מקרים של סירוב פקודה, ואכן היו 63 מקרים כאלה.

עם זאת, הצבא ביצע את המשימה שלו ללא דרמות מיוחדות ולא נראה שהוא סבל מפגיעה משמעותית בשרשרת הפיקוד.

אני לא מבין מדוע אסור לאל"מ וינטר להזכיר את אלוהים בדף מפקד שהקריא לפני קרב אבל מותר לאלוף יאיר גולן להשוות חלק מאזרחי ישראל לנאצים בטכס יום השואה. קציני צה"ל שמעוניינים לעסוק בפוליטיקה, מוטב שיתפטרו מצבא קבע ויעמדו לבחירות כמו כולם.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...