Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

• חברי המעגל הראשון

כולם פועלים מתוך אינטרס אישי ולא רק כי מתחשק להם להטיב לחברה.

אני מעדיף את קולונל סנדרס.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 56.3 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4613

• SlowRide

4433

• פינדר

3493

• m3x7r3m3

2926

זה לא הכי קשור לשרשור אבל סנדרס דואג לעם שלו כבר יותר מ30 שנה.

הוא מראה את זה כל פעם מחדש ויש לו היסטוריה של חוקים חברתיים מאחוריו.

הוא לא מיליונר כי זו לא הכוונה שלו והוא עקבי במה שהוא מטיף לו.

אגב, הוא לא קומוניסט אלא סוציאליסט, ויותר ספציפית, סוציאל-דמוקרט. יש הבדל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תדאג. עד היום ליברמן לא עשה שום דבר. לא נראה לי שהוא יתחיל.

ת'כלס. מישהו יודע מה ליברמן באמת עשה לטובת המדינה? או אפילו לטובת מישהו במדינה? לא הצלחתי למצוא, למשל, שום הצעת חוק שלו שהתקבלה. אולי פספסתי משהו?

במאמר מוסגר, התקשורת כל כך עסוקה באינטריגות בכנסת ובמינויים פוליטיים, שאנחנו בכלל לא שומעים מה הפוליטיקאים שלנו עושים בשבילנו. אולי זה כי התקשורת גרועה (בהחלט הגיוני) אבל יש לי גם סוג של חשש עמום כזה שאולי זה נובע מכך שהפוליטיקאים שלנו לא באמת עושים בשבילנו משהו...

תחשבו על זה, כל הזמן מדברים על מינוי כזה, הדחה כזאת, ראש הממשלה נפגש עם אנשים כאלה ואנשים אחרים... כולם נפגשים עם כולם, אבל מה הם בעצם עושים?

בתור עבד הייטק מצוי אני יודע טוב מאוד שפגישות זה הגורם מספר אחד לבזבוז זמן (הגורם מספר 2 הוא אימיילים, אבל זה משהו אחר). אולי הגיע הזמן שהפוליטיקאים שלנו יפסיקו להפגש ויתחילו לעבוד?

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

פה רשום באריכות גדולה מדי את כל ההישגים של המפלגה שלו.

אני משער שאם באמת יושבים לקרוא את זה אפשר להוציא משם משהו בעל ערך, אבל אין לי כח לשבת לקרוא את כל זה ולברור את הבר מהתבן.

עריכה אחרונה על ידי SlowRide

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם לא מתכוון לשבת ולאמת את הכל, אבל בינינו - הרבה מזה נראה כמו מילים מכובסות. מה גם שחיפוש קצר ברשת מוצא כל-כך הרבה דברים שליליים שנעשו על ידי ליברמן ומפלגתו המושחתת, שזה באמת מגמד את כל השאר.

וזה עוד בלי לדבר על כמה המינוי הזה מגוחך בכל רמה אפשרית. הרי בין נתניהו וליברמן שוררת שנאה הדדית מזה שנים. פתאום הם אחוקים?

הנה, על השנאה:

http://www.haaretz.co.il/news/politi/.premium-1.2948372

ולמי שלא אוהב הארץ, יש גם מהצד השני:

http://www.srugim.co.il/148461-שקרן-רמאי-נוכל-מה-אמר-ליברמן-על-נתניהו

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אני לא חושב ששוררת בניהם ששנאה או אהבה. הם בסך הכל שני קולגות ומבחינתם זה הכל עסקים. לשדר לציבור שיש בניהם אמוציות עוזר לחזק את הבידול בין מחנות התומכים. זה כמו בwwf. ככה החבר של אוריו שמח שביבי פתח לסמולנים את הצורה והראה לכולם שהוא קינג אופ דה רינג.

Sent from my ALE-L02 using Tapatalk

עריכה אחרונה על ידי SlowRide

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נמסיס, מה שאתה טוען הוא שזה לא באמת משנה מי מקבל את ההחלטות, הכל נשאר אותו הדבר בסוף.

אני חושב שאתה טועה לגמרי. אולי בטווח הקצר אנחנו (רוב הזמן) לא רואים השפעות של החלטות שנלקחות בממשלה, אבל לטווח הבינוני והארוך ההרס הוא אדיר. הבעיה שהציבור לא שם לב לזה כי השחיקה היא איטית ובחלקים.

קח את שר הביטחון למשל. זה בנאדם שצריך לקבל המון החלטות קריטיות לבטחון המדינה על בסיס שבועי. תן את זה לבנאדם כמו ליברמן ולך תדע אילו צרות זה יעשה לנו בטווח הארוך.

יש הטוענים שממשלה צריכה להתנהל כמו הנהלה של חברה. עם תוכנית אסטרטגית ו-KPIs מוסדרים כולל דרכים לכמת אותם. אם לא עומדים ביעדים - ראשים צריכים לעוף. רק בניגוד לחברות שיכולות גם להיסגר בגלל ניהול גרוע או מכל סיבה אחרת, מדינה חייבת למשוך קדימה בכל מצב.

עריכה: אני אגיד יותר מזה. במדינה מסודרת, כשראש הממשלה מחליף את שר הביטחון הוא משחרר הצהרה ברורה. "שר הביטחון הנוכחי לא מילא את תפקידו בצורה טובה כי א-ב-ג, ולכן אני מחליף אותו בבנאדם הזה שיש לו רקע כזה וכזה וכישורים כאלה וכאלה ולכן הוא מתאים לתפקיד שר הביטחון". אתם יודעים, מין הצהרה פשוטה כזאת שנועדה להרגיע את הציבור לגבי משהו משמעותי שרלוונטי ל-100% ממנו. בקטנה.

אתם רואים את ביבי משחרר כזאת הצהרה לגבי ליברמן? אתם רואים אותו בכלל מצדיק את ההחלפה הזו באיזהשהוא אופן בעל הגיון או משמעות?

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה אדם כמו ליברמן? ומה גורם לו להיות פחות מתאים לתפקיד שר הבטחון ממישהו שדעותיו הפוליטיות תואמות את שלך (פרט לזה, כמובן)?

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה אדם כמו ליברמן? ומה גורם לו להיות פחות מתאים לתפקיד שר הבטחון ממישהו שדעותיו הפוליטיות תואמות את שלך (פרט לזה, כמובן)?

אדם כמו ליברמן זה ליברמן. ואין קשר לדעות פוליטיות. האיש לא מבין כלום בביטחון, והאיש מושחת. לא מספיק?

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יעלון הוא אחת הדמויות הבודדות בכנסת שניכר עליו שהוא "פוליטיקאי של פעם": הטיפוס שמנסה - במובן הצר - "לתקן את העולם", ופועל לטובת החברה בהיותו ירא מחשיבות משרתו והאחריות המוטלת לפתחה.

הדבר היחיד הפחות חמור מהחלפתו בליברמן היא עצם הדחתו מרום תפקידו.

מעניין לראות שאותם מרכיבי משקפיים ורודות מהשרשור השני, גם כאן מופיעים במשקפיים אלו. מי שלא רואה בהדחה והאיוש הללו של שר הביטחון אבן דרך בתהליך מסוים בהיסטוריה שלנו, עיניו אינן בראשו.

עריכה אחרונה על ידי Fkl0ster
:idea:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אדם כמו ליברמן זה ליברמן. ואין קשר לדעות פוליטיות. האיש לא מבין כלום בביטחון, והאיש מושחת. לא מספיק?

לגבי מושחת, הוא היחיד בינתיים שלא הצליחו למצוא עליו משהו, ו-20 שנה מנסים. אם הוא מושחט, לפחות הוא יותר חכם מאחרים או מסתייע באנשי מקצוע נכונים. לגבי מבין או לא מבין בבטחון, אני אישית קטונתי מלשפוט. אבל הי, גם קטונתי לעומת התגובה המנומקת שלך.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...