Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

יעלון הוא אחת הדמויות הבודדות בכנסת שניכר עליו שהוא "פולטיקאי של פעם": הטיפוס שמנסה - במובן הצר - "לתקן את העולם", ופועל לטובת החברה בהיותו ירא מחשיבות משרתו והאחריות המוטלת לפתחה.

כל הפוליטיקאים, מאז ומעולם, מנסים לשמור על כוחם הפוליטי ולפעול לטובת מגבי האינטרסים שלהם. הדבר היחיד שהם יראים ממנו, זה המחשבה שכוחם הפוליטי לא יעמוד להם ומקומם בהיררכיה ייאבד. שוב - מאז ומעולם.

ZC6 | JB43

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 56.1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4597

• SlowRide

4420

• פינדר

3470

• m3x7r3m3

2926

אתה מנסה לשכנע את המשוכנע? הרי בגלל זה רשמתי במובן הצר. אין מישהו פחות תמים ממני - היש מישהו פחות תמים מאדם שאומר שכולנו חיות?

ובכל זאת, במסגרת הידיעה הזו, יעלון הוא מהאנשים שמנסים לעדן את העולם הזה. ואם אתה שואל אותי, זה הרבה יותר רצוי מההיפך..

:idea:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוני, מרווח התמרון של כל מדינה הוא כ 10% בתקציב ובמדיניות.

ראה איך לפיד הסתבך עם התקציב, והיה לו רצון טוב.

השאר הם הסכמים ארוכי טווח, ומדיניות קבועה.

בשטחים - חובה להשקיע סכום מסויים בישובים הקיימים, כבישים תשתיות (לילודה העצמית במקום) וכו'

בחברה הכללית - חינוך ,בטחון תשתיות בריאות וכו'.

כך שאין באמת מרווח תמרון גדול, ואין ממשלה שתבצע מהפך, הרוב די קבוע.

יש מרווח תמרון בשוליים, אולי פחות לדתיים ולשטחים (ישובים חדשים)

גם שר הביטחון יותר עסוק במבנה הכוח, והחלטות כלכליות, ולא משרטט תוכניות באג"מ בבור.

תפקידו לשמוע את המטכ"ל, ולהעביר לממשלה.

להרגיע את יוסי,

כל דבר שיבוצע ב 10 השנים הבאות, יש לו כבר תוכניות מוכנות עם הסתברויות.

(גם הכרזת מלחמה וכיבוש אסטוניה :wink: או כיבוש L.A , ללא הכרזה)

שר הביטחון הוא המתווך בין הוראות הממשלה לצבא, הוא לא המצביא העליון.

גם בארה"ב ובבריטניה , מרווח התמרון של הממשלה, השלטון די מוגבל.

ראו איך אובמה כנשיא הבטיח מהפכים ונרגע..

הבסיס השלטוני חייב קביעות, וכאשר אובמה כנשיא, חשב לשנות.. הפקידים הגיעו אליו והציגו

תרחישים אפשריים להחלטות והוא נרגע.

( דבר אשר גרם לאכזבה של המגזר השחור, אשר חשב כי יקבל יותר קידום ופחות ברוטליות מהמשטרה)

כאשר אני כאזרח מבקש שינוי - זה בגלל המנהיג, התדמית ההתנהלות והדוגמה האישית הגרועה.

אייל.

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי מושחת, הוא היחיד בינתיים שלא הצליחו למצוא עליו משהו, ו-20 שנה מנסים. אם הוא מושחט, לפחות הוא יותר חכם מאחרים או מסתייע באנשי מקצוע נכונים. לגבי מבין או לא מבין בבטחון, אני אישית קטונתי מלשפוט. אבל הי, גם קטונתי לעומת התגובה המנומקת שלך.

הצחקת אותי, היחיד? יש כל כך הרבה שחיתות בכנסת שלא נענשה או התגלתה... אולי הוא חכם יותר מאחרים, אבל תראה כמה פרשות וכמה עמוק זה מגיע - באמת נראה לך שהעובדה שלא מצאו משהו מעבר לכל ספק סביר אומרת שהגיוני לתת לו תפקיד כזה חשוב?

מבין או לא מבין בבטחון - ראבאק, חצי עולם טוען ככה. אני לא מדבר עלי ועליך, אני מדבר על אנשים שישבו איתו בכנסת ובממשלה, אנשים שנחרדים לשמוע שהוא מופקד על תפקיד כל כך מהותי בלי שום הבנה או ניסיון בבטחון.

זה כאילו שאתה אומר "כן, נשמע לי שזה יכול להיות בסדר להחליף את לואיס המילטון במשה אבוטבול לעונת הבאה של הפורמולה 1". (וכן, ברור לי שבוגי הוא לא המילטון, אבל לפחות מדובר במישהו שזה הפאקינג מקצוע שלו ב-30 שנה האחרונות)

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל אותם האנשים שמדברים עליו הם בעלי עניין בדיוק כמוהו. כל מי שיושב מסביבו מונע מאינטרסים מסויימים, שאם הם לא תואמים את שלו - ידבר בו סרה. אתה בוחר להתייחס ל-X, כי זה תואם את דעותיך על האיש, זה הכל. בפועל הוא לא יותר ולא פחות מושחת מכל מי שמסביבו ולא יותר או פחות מתאים מכל אחד אחר.

ZC6 | JB43

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא פשוט לכל הפוליטיקאים יש ילדים ונהגים עם מליוני שקלים לא מוסברים בחשבונות הבנק, אבל רק במקרה של ליברמן זה צף. קטע הזוי.

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הזוי בכלל - אם אחרי כל זה לא הצליחו לגבש כתב אישום, אז אני (באמונתי שאין איש חף משחיתות ברמות האלה) לפחות נותן לו קרדיט על חוכמה.

ZC6 | JB43

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל אותם האנשים שמדברים עליו הם בעלי עניין בדיוק כמוהו. כל מי שיושב מסביבו מונע מאינטרסים מסויימים, שאם הם לא תואמים את שלו - ידבר בו סרה. אתה בוחר להתייחס ל-X, כי זה תואם את דעותיך על האיש, זה הכל. בפועל הוא לא יותר ולא פחות מושחת מכל מי שמסביבו ולא יותר או פחות מתאים מכל אחד אחר.

לא יותר או פחות מתאים מכל אחד אחר? מצטער שאני חוזר לזה אבל תגיד, מי יותר מתאים להיות שותף במשרד עורכי דין, אני או אתה? ומי יותר מתאים לנהל מוצר בחברת הייטק, אני או אתה?

ספיקינג אוף וויצ', מי יותר מושחת, אני או אתה? אה, רגע, שנינו לא מושחתים? אז למה אוטומטית כל חברי הכנסת מושחתים?

לא הזוי בכלל - אם אחרי כל זה לא הצליחו לגבש כתב אישום, אז אני (באמונתי שאין איש חף משחיתות ברמות האלה) לפחות נותן לו קרדיט על חוכמה.

וואלה, הליך לוגי מעניין:

ליברמן מואשם הרבה פעמים בשחיתות -> ליברמן מעולם לא נמצא אשם בשחיתות -> ליברמן מספיק חכם לא להיתפס -> ליברמן מתאים לתפקיד שר הביטחון

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ספיקינג אוף וויצ', מי יותר מושחת, אני או אתה? אה, רגע, שנינו לא מושחתים? אז למה אוטומטית כל חברי הכנסת מושחתים?

כי אני ואתה לא בפוזיציה להנות מפירות שחיתות. הם כן. רואים את זה בכל מנגנון פוליטי, החל מבחירות באוניברסיטה (קמפיין אחד בשנה א' הספיק לי) וכן הלאה.

ZC6 | JB43

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכיוון שלא הגבת לגבי ה"מתאים" אני מניח שאתה מסכים איתי בעניין הזה. גם לגבי ההליך הלוגי.

בנוגע ל"ליהנות מפירות השחיתות" - אתה צודק, רבים מהם רואים את הפיתוי ולוקחים אותו. אפילו אסכים איתך שסביר להניח שאנשים שנמצאים תקופה ארוכה במוקד כוח, אפילו אם הם הגונים בבסיסם, עשויים ליפול בשחיתות כזו או אחרת. עוד סיבה להחליף את הממשלה הנוכחית (גם אילו זו הייתה ממשלת שמאל בעשור האחרון, אגב). בכל מקרה, תסכים איתי ש"סולם השחיתות" מיותר גרוע לפחות גרוע נראה בערך ככה באופן כללי: חברי ממשלה - חברי קואליציה - חברי אופוזיציה. זה בהתאם לכמות הכוח שנמצאת אצל כל אחד מהם.

עכשיו, אם לשנינו היה עודף זמן ודרייב, היינו מנסים למפות את כל חברי הכנסת ב-20 שנה האחרונות ולמצוא לגבי מי מהן נקשרו פרשות שחיתות כאלו או אחרות. זה יאפשר לנו לבחון את ההנחות שלעיל ולהבין טוב יותר מי מושחת ומי (כנראה) לא.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכיוון שלא הגבת לגבי ה"מתאים" אני מניח שאתה מסכים איתי בעניין הזה. גם לגבי ההליך הלוגי.

ההליך הלוגי שלך אומר לך את זה?

ZC6 | JB43

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההבדל ביניכם רוני, למיטב הבנתי, זה שאתה משתמש בסקאלה עם ספקטרום - רומן משתמש בסקאלה בינארית (בה כל הח"כים הם '1'-שחיתותי, אשם עד שיוכח אחרת).

לכן בסקאלת השחיתות של רומן נראה שאין הבדל בין ליברמן ולמליונים שיש לנהג שלו, לבין אורלי אבוקסיס / בוגי יעלון. כו-לם '1'

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפן השחיתות אתה צודק. שחיתות היא לא עניין של מדרג, היא באמת עניין בינארי. מכיוון שההנחה שלי היא שכדי להגיע לכנסת, על אחת כמה וכמה לממשלה, אין ברירה אלא להיות מושחת - מה זה כבר משנה אם פלוני גנב 5 מיליון או 15, או סתם סידר מלאנתאלפים ג'ובים למקורבים (שגם זה סוג של גניבת כסף)?

ZC6 | JB43

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז קובי פרץ בעצם, ביצע את מדיניות הממשלה!

שיחה נעימה בפורום על כוס קולה, וכמה לקחתה מהמדינה אתה היום.

אייל.

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...