Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

מה, כאילו בחיים לא היית בטקס צבאי בו אחד הקודקודים זיין בשכל על ערכים?

רוח צה"ל, מבחינת צה"ל ומה שהוא מלמד ממש עוד משלבי הטירונות, לא מתחילה ונגמרת בתפעול M16. יש כל מיני ערכים נלווים שבאים עם זה...

אבל אתה לא ממש מבין, אני לא תומך בנאום סגן הרמטכל ההוא - לדעתי זה נאום שהיה מתאים *אולי* לפורמט של סיום קורס קצינים (מבחינת ה"תנהיגו את החיילים שלכם להיות מקצועיים ולא רצחניים" או משהו בסגנון), ולא לטקס יום שואה אזרחי.

אבל מכאן עד ל BURN HIM WITH FIRE (יענו פטרו לו ת'תחת), חתיכת מרחק גדול. מה גם שהבחור מעליך הזכיר נניח איך אותו קצין הוא בכלל אפס בוגדני בגלל שהוא אמר שלעיתים יש לסכן חיי חיילים בשביל למנוע פגיעה באזרחים (של האויב), שניה אחרי שהוא דיבר על זה שדעות שמאל הן בכלל אנטי-מוסריות כלפי עמנו (יענו, בוגדים) - ממש באותה נשימה עם הטרוניה על כך שמישהו העז לטעון שיש כאן התבהמות... צחוקים.

אגב סתם למי שלא יודע - לסכן חיילים בשביל למנוע פגיעה באזרחים זו לא דעה 'שמאלנית', כל צבא מערבי בערך פועל בצורה דומה - או לפחות מתיימר לפעול כך.

משעשע לראות איך אותם אנשים שתמיד צורחים במגהפון הצבא הכי מוסרי בעולם(םםםם) אשכרה מתעצבנים על אותם האלמנטים ממש שגורם לצה"ל להיות צבא שלוקח בחשבון שיקולי מוסר. הדיסוננס כאן מדהים.

עריכה אחרונה על ידי oryo

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 Performance | Palisade Calligraphy | F250 Duper Duty Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 55.1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4566

• SlowRide

4314

• פינדר

3403

• m3x7r3m3

2926

יש קשר ישיר לחברה הישראלית ופחות לדעות פוליטיות.

הצבא אמור לקבל את כל הצעירים האלו שנתונים להשפעות אלימות והסתה, ולתת להם נשק.

מקרים כמו של החייל שירה במחבל זה מקרה שאסור שיקרה.

כשיש לנו חיילים שמאמינים יותר בהסתה\רבנים\מנהיגים "חזקים" והם גזענים כלפי האוכלוסיה שאיתה הם צריכים להתעסק, יש לנו בעיה.

לאחרונה נראה שיש לגיטימציה לירי בניגוד לפקודות הצבא וחלקים מהחברה מאיימים לפרק את הצבא מבפנים.

מה יעשה הצבא אם פתאום קבוצה של חיילים שרואים את ההסתה כמשהו לגיטימי יחליטו לקחת את הנשקים שלהם ולטבוח בקבוצה של פלסטינים או של ערבים-ישראלים?

מה יקרה אם הם יחליטו שהסמכות של המפקדים שלהם לא מתאימה להם כי הם לא מסכימים עם הנהלים?

אם היה לנו צבא מקצועי אז זו לא הייתה בעיה שקשורה לצבא.

אבל התוצאות של ההסתה הזו מגיעות לצבא ויכולות לגרום לנזק אדיר למדינה וללגיטימציה שלה.

אנחנו לא צריכים חיילים שלא יצייתו לפקודות ושיתחילו לירות מתי שבא להם.

בגלל זה יש לגיטימציה לומר "אתם פוגעים בצבא ובסמכות שלו".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רומן, לא רק קוראי הארץ, אבח גם לא רק מתנחלים.

עצוב שאתה לא רואה את זה, אבל בשביל האנשים הכי ערכיים בעולם, אתה ואני וכולנו לעולם נהייה סוג ב.

אגב, אני מסכים שפוליטיזציה של הצבא זה רע. אבל בקרב הזה הממלכתיים (לא הסמולנים, הממלכתיים, שזה גם אתה) הפסידו.

אתה לא תמכת בחייל היורה, לדוגמא. מבחינת ה'עם' שמיוצג על ידי האחים היהודים, אתה בוגד סמולני בדיוק כמוני. והם הלכה למעשה אךו שיקבלו שליטה יותר ויותר אבסולוטית בצהל עם כל הדחה כמו זו של בוגי הסמולני הנודע, שבטח עוד נראה לא מעט מהן בקרוב.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוגי טיפס על עץ בנושא החייל בחברון ומאז באופן אובססיבי לא עזב אותו. האמת הפשוטה היא שמשהו רע עובר על הקצונה הבכירה בצה"ל. מנסים להראות את זה כאילו העם סובל מאיזו הקצנה ימנית "בהמתית מתקרנפת", אבל מי שסובל מהקצנה שמאלית אנטי-מוסרית כלפי עמו, זה רק הפיקוד העליון. סגן הרמטכ"ל היה חייב לעוף מהצבא לאחר הנאום המביש שלו, ולא לקבל תמיכה מיעלון. אחרי זה שיצאה ההקלטה מהמכינה הצבאית, אז בכלל אפשר להתברווז עד כמה המוסר של אותם קצינים לקוי כשהם מעדיפים סיכוי למותם של חיילים על פני אזרחי אויב. ואז יעלון מתריס עוד יותר כשבכנס קצינים הוא עוקץ את הדרג המדיני.

לפעמים זה נדמה שהצבא ומשרד הביטחון שוכחים שהם גופי ביצוע ומשרתים של המדינה והעם ולא להפך. כבר בעיתון הארץ מדברים על מהפכה צבאית כי הצבא יותר "מוסרי" מהדרג המדיני. לאן הגענו?

לאן הגענו? למצב שבו הצבא יותר מוסרי מהדרג המדיני. duh.

got to hand it to him, נתניהו מכיר את בוחריו. יודע שהם בעד החייל בחברון אפילו אם הם חצי טוענים שהם לא. יודע שזה היה תירוץ נהדר להעיף שר בטחון מקצועי תמורת מישהו שיעשה בלגן ויסיט את תשומת הלב. אם על הדרך נעיף גם קצינים מוכשרים כמו סגן הרמטכ"ל, יאללה, שיהיה. שלא יפריע עם השטויות שלו על מצב החברה הישראלית. מצב החברה נהדר כי הם בחרו בי!

בשרשור הירידה מהארץ אני מגן על ישראל, בשרשור הזה אני צופה בה נחרבת...

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ממש מקווה שמה שקורה פה זו חציית קו אדום מבחינת הבוחרים של הימין.

שאפילו הם יבינו שאת ביבי לא מעניינת המדינה ולא מעניין העם.

המהלך הזה הולך לעלות בחיי חיילים ואולי גם אזרחים שלנו.

רוב הסיכויים שאלפי פלסטינים חפים מפשע ימותו בגלל מה שנעשה פה.

אם זה יוצא לפועל אני ממש דואג ללגיטימיות של הצבא וללכידות של העם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משעשע לראות איך אותם אנשים שתמיד צורחים במגהפון הצבא הכי מוסרי בעולם(םםםם) אשכרה מתעצבנים על אותם האלמנטים ממש שגורם לצה"ל להיות צבא שלוקח בחשבון שיקולי מוסר. הדיסוננס כאן מדהים.

ת'כלס. זה תמיד:

"אנחנו הצבא הכי מוסרי בעולם!"

*הדרג הבכיר בצבא מתריע על חוסר מוסריות כשחייל יורה במחבל שכוב על הרצפה*

"יאללה אתם עם המוסריות שלכם, זה פאקינג מחבל! צריך למעוך לו ת'ראש!"

חוסר יכולת לחשוב מעבר למה שמול הפרצוף שלהם...

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ממש מקווה שמה שקורה פה זו חציית קו אדום מבחינת הבוחרים של הימין

וואו יוסי התקשרו מיס פלאנט הם אומרים שלמרות שמנוי הVIP שלך מקנה לך כניסה חופשית ניכר שהשתמשת בו יותר מדי ושיש סיכוי ממשי לנזק ... >:

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 Performance | Palisade Calligraphy | F250 Duper Duty Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פעם , הצבא היה מגן על האזרחים, גם במחיר..

ואז - התחלפו המצבים, הצבא , זה הילדים שלנו, למה שולחים את הילדים שלנו לשם.

(ארבע האמהות..מסר של דאגה ל"ילדים הלוחמים")

והיום כרגיל הימין הקצין זאת - אפשר לפגוע באזרחים ושלא יפגע לנו חייל אחד.

נחשו נחשו עמי - מי התחיל בכך.. השמאל או הימין.

אייל.

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני "מת" על המושג הנזיל "ילדים".

חייל בן 20, מאומן וחמוש הוא ילד מבולבל ומה רוצים ממנו בכלל...

נער בן 16 חמוש בסכין מטבח, הוא מחבל אכזרי שיש לחסל...

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה פוליטיקאי מעניין העם? צא מהקיבעון שלך שגורם לך לחשוב שכל מה שאתה מאמין בו זה האמת האבסולוטית. ביבי לא שונה (בהיבט הזה) מאף פוליטיקאי אחר, מכל מקום על הקשת הפוליטית. הוא פשוט יותר טוב במשחק ולראיה התרגיל שעשה לבוז'י.

לגבי אלפי פלסטינים חפים מפשע? למה אתה סבור כך?

אני "מת" על המושג הנזיל "ילדים".

חייל בן 20, מאומן וחמוש הוא ילד מבולבל ומה רוצים ממנו בכלל...

נער בן 16 חמוש בסכין מטבח, הוא מחבל אכזרי שיש לחסל...

אתה מעדיף שזה יהיה ההיפך?

למען הסר ספק - חייל מאומן וחמוש הוא לא ילד, וגם מחבל חמוש, גם אם הוא בן 16, לא ילד אלא מחבל.

ZC6 | JB43

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למרות שאינני ממצביעי הימין וגם לא אהיה, אינני סבור כי מינוי של האפסנאי לשר הביטחון תגרור מלחמה.

אינני בעד המהלך הזה, אך זה רצון העם בבחירות.

למרות כל נורות האזהרה שהיו, העם רצה את ביבי וקיבל אותו בכל המובנים.

לצערי, כרגע אין לשמאל (וגם לימין) אלטרנטיבה אמיתית לביבי.

(ארבע האמהות..מסר של דאגה ל"ילדים הלוחמים")

הס מלהזכיר את ארבע האמהות.

הם הצילו מאות חיילים משהייה מיותרת וחסרת תכלית בלבנון, והיו זרז לדרג המדיני לצאת משם.

עריכה אחרונה על ידי NirLevi
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה פוליטיקאי מעניין העם? ברני סנדרס צא מהקיבעון שלך שגורם לך לחשוב שכל מה שאתה מאמין בו זה האמת האבסולוטית. ביבי לא שונה (בהיבט הזה) מאף פוליטיקאי אחר, מכל מקום על הקשת הפוליטית. הוא פשוט יותר טוב במשחק ולראיה התרגיל שעשה לבוז'י.

לגבי אלפי פלסטינים חפים מפשע? למה אתה סבור כך?

כי ליברמן מסוגל לגרור אותנו למלחמה ולהצית את כל האזור.

אנחנו לא רוסיה.

אנחנו לא יכולים פשוט לבוא ולהשטיח את עזה, כמו שהוא הבטיח.

אנחנו לא יכולים להגיד להניה "יש לך 48 שעות או שאתה מת".

אולי טכנית אנחנו יכולים לחסל אותו אבל יש לזה השלכות.

הבעיה העיקרית שיש לי עם ליברמן ובכלליות עם החשיבה הסובייטית היא הלגיטימיות של הריגת אזרחים של האויב ואפילו אזרחים שלנו בשביל לפגוע באויבים (כמו שפוטין עשה לא פעם ולא פעמיים).

ליברמן לא יהסס להראות את הכוח שלו ושיש לו ביצים, גם אם זה לא משרת שום מטרה חוץ מזה.

זה הולך לעלות לנו בחיים של אזרחים משני הצדדים ובחיים של חיילים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

,,,,

הס מלהזכיר את ארבע האמהות.

הם הצילו מאות חיילים משהייה מיותרת וחסרת תכלית בלבנון, והיו זרז לדרג המדיני לצאת משם.

ואלוף אשר לא מבצע הנחיה של הדרג המדיני יגיד, הצלתי אלפי חיילים.

ואולי בימין למדו, איך הצילו ארבע אימהות אלפים..

וכעת הימין משחקים על הקלף הנ"ל, הרי רק ממרחק השנים אפשר לדעת, והם מאמינים כי כעת הם המצילים.

היכן עובר הגבול הדק של המחאה , לבין התרסה כלפי השלטון, והכל מותר בשם הדעות שלך.

ולמה חרבה ירושלים, ועם ישראל יצא לגלות של 2000 שנה.

אייל.

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי ליברמן מסוגל לגרור אותנו למלחמה ולהצית את כל האזור.

אנחנו לא רוסיה.

אנחנו לא יכולים פשוט לבוא ולהשטיח את עזה, כמו שהוא הבטיח.

אנחנו לא יכולים להגיד להניה "יש לך 48 שעות או שאתה מת".

אולי טכנית אנחנו יכולים לחסל אותו אבל יש לזה השלכות.

הבעיה העיקרית שיש לי עם ליברמן ובכלליות עם החשיבה הסובייטית היא הלגיטימיות של הריגת אזרחים של האויב ואפילו אזרחים שלנו בשביל לפגוע באויבים (כמו שפוטין עשה לא פעם ולא פעמיים).

ליברמן לא יהסס להראות את הכוח שלו ושיש לו ביצים, גם אם זה לא משרת שום מטרה חוץ מזה.

זה הולך לעלות לנו בחיים של אזרחים משני הצדדים ובחיים של חיילים.

אני אצטט את אור:

וואו יוסי התקשרו מיס פלאנט הם אומרים שלמרות שמנוי הVIP שלך מקנה לך כניסה חופשית ניכר שהשתמשת בו יותר מדי ושיש סיכוי ממשי לנזק ... >:

אתה פשוט קונה ססמאות, יוסי. גם של השמאל (כולל סנדרס. כמו שאמרה תאטצ'ר, למיטב זכרוני, מתישהו לקומוניסטים ייגמר הכסף של אחרים) וגם של הימין. בפועל הכל הרבה יותר ציני ותועלתני.

ZC6 | JB43

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...