Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

ראש ממשלת דנמרק נשאלה על ידי עיתונאית דנית, אם היא מתכוונת להביע "סולידריות" עם הפלשתינים, זאת לאחר שהיא הניחה פרחים מול שגרירות ישראל לאות הזדהות.

התשובה שלה חדה ולא מתנצלת - אין סימטריה בין ארגון טרור לבין מדינה דמוקרטית שמותקפת על ידו, לישראל יש את הזכות להגן על עצמה ויהיו "הקרבות" בלחימה מול אותו ארגון טרור.

היא גם עונה למראיינת, שהעובדה ששאלה כזאת מגיעה ממראיינת דנית, מטרידה.

זה גם משהו שכדאי שחלק מהאנשים כאן, שעסוקים בהלקאה עצמית ונסיונות להיות יותר צדיקים מהאפיפיור, יכניסו לראש, ויפסיקו להתעסק בגזרים או בכמה זה מסוכן לא לאפשר להניף דגל של אשף.

https://x.com/MiddleEastMnt/status/1714674490515284129?s=20

עריכה אחרונה על ידי gadik6
  • אהבתי 3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 60.6 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4915

• SlowRide

4788

• פינדר

3816

• m3x7r3m3

2926

• חברי המעגל הראשון
לפני 3 שעות, oryo כתב:

עמישראל לא רוצה לנהל דיוני עומק אלא לדבר על פנטזיות קטל

ציטטתי רק את המשפט הזה כי יש לי אצבעות שמנות אבל זה מתייחס לעוד חלקים בהודעה שלך.

לא יודע לגבי דיוני עומק אבל עמישראל רוצה לחיות פה בביטחון. זאת המטרה הכללית.

אם היינו מפיקים הנאה מלקטול פלסטינים האוכלוסייה שלהם לא היתה מגיעה ל2 מיל'. המשימה הלאומית שלנו היא לא קטל עזתים ואתה בטח יודע את זה...

המטרה הספציפית עכשיו היא לחסל את הארגון שנקרא חמאס בעזה. הצבא לא משטח את עזה בשביל איזו פנטזיית קטל של מישהו אלא משמיד "תשתיות טרור" ומבוקשים.

מה לעשות שיש כאלה בכל פינה שם? 

לגבי מקל וגזר, הגזר היחיד שהם רוצים זה יהודים מתים. הם הוכיחו את זה לא פעם ולא פעמיים. הצענו להם תכניות חלוקה. נתנו להם שליטה מלאה בעזה. אנחנו לא יכולים לספק את מה שהם רוצים וזאת הבעיה שאי אפשר להסביר לאנשים מערביים מעבר לים כי זה בלתי נתפס.

גם אם כולנו ניקח מחר גלולות ציאניד ונשכב בים זה לא שהם יגידו הופה סוף סוף עכשיו אנחנו יכולים להקים במזרח התיכון אימפריה לתפארת המין האנושי שתיכננו במשך כל כך הרבה זמן. הם פשוט יעשו את אותו דבר בכל המדינות שהם נמצאים בהן.

עריכה אחרונה על ידי SlowRide

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שידור ישיר של עזה, כרגע, מוארת כמו עץ חג מולד.

לא מפצצות תאורה או שריפות.

אורות חשמליים בבניינים. המון בניינים מוארים.

ככה נראית עיר במצור שבוכה לדלק?

כדאי שנשנה פאזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, oryo כתב:

.. אבל המטרה הסופית היא לבנות לכם משהו להפסיד. 

אם אתה מסתכל על המדינות במזרח התיכון, 

איפה עובד הקונספט הזה ?

אחת מהבעיות של פתרון נקודתי היא התעלמות מגופים במרחב שבוחשים

בעזה(איראן, קטר).

מסי זה לא רק כדורגל,אסקורט, טריומף, אלפאסוד, מטרו, אונו, פונטו, I30, קונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, BoazB11 כתב:

יש. 220 חטופים.

מצד שני - לצערי הרב אני משוכנע שהם כבר הכינו לנו מראש כמה 'רון ארדים',

ואידך זיל גמור...

מצד שלישי, אם תהיה הפסקת אש + חילופיי שבויים ו*לא* נסיים שם את העבודה בצורה יסודית וכמו שצריך, זה יהיה 220 חטופים חוזרים הביתה מול 6000 מחבלים בחוץ.

במצב כזה אפשר לשים את המפתחות, לארוז מזוודות וללכת מכאן - ואני לא צוחק לרגע.

איציק

• אהבתי 3
  • רעיון טוב! 1

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

מה הבעיה להסכים להפסקת אש תמורת כל  החטופים, לשחרר 6000 מחבלים ומיד אחרי זה להגיד "sike!" ולהמשיך במבצע? ארגון טרור שרצח באכזריות אזרחים מסכנים, אין להם שום זכות ליחס הגון. מה זה כבר לשקר להם?

• רעיון טוב! 3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, oryo כתב:

דויד, בחיאת רבאק, אם הצלחת להעיף מפה 2מ׳ אנשים אני באמת עושה עליך את הרושם כמו הבנאדם שמעוניין שהם יחזרו?

אני אנשק לך את הידיים והרגליים.

גם אם תבנה כפתור שמעלים את כולם ומוחק לעולם את הזכרון הקולקטיבי, אני אלחץ עליו חמש פעמים.

גם אם תגרום לחרדים לומר ״אוי וואו העוני שלנו יחד עם הדמוגרפיה יקריס את ישראל בואו נהפוך לאוכלוסיה יצרנית טיהי״.

גם אם תגרום לבר רפאלי לשכנע את אשתי שנועדנו לחיות שלושתנו יחד בהרמוניה.

עזוב שטויות והשחתת בייטים על דברים שאף אחד לא מציע ו/או יודע לעשות, בחיאת, תגיד עם מה אתה לא מסכים במה שכתבתי ומה אתה מציע במקום.

אור, הדעה שלך נכונה, היא גם מאוד הגיונית, אבל היא גם (מה שאני טוען המון זמן) מאוד מערבית, ולא מתאימה לפה.

קודם כל, נתחיל מהקטע עם המקל והגזר.. חיזבאללה נמצאה במדינה ריבונית, מדינה שהייתה נחשבת לפריז של המזרח התיכון, מסעדות, ברים וחיי לילה מהטופ של הטופ. אפילו ייצאו את אחת מכוכבות הפורנו הגדולות (אז מה אם היא נגדנו והמשפחה שלה נגדה, היא עדיין אגדית).

מה לו ולאיום על ישראל? מה אכפת לו מיישובי הצפון? מה האינטרס שלו להילחם מולך? לא עשית לו כלום, ומלחמת שלום הגליל התחילה כי לבנון נתנה למחבלים לירות על ישראל, לא כי היה לנו חשק להשתלט על ביירות.

יצאת משם ב2000, חטף לך חיילים ב2006. על מה?

הלאה, נעבור לחמאס.

מספר סרטונים צצו בימים האחרונים:

1. אוהד חמו התפכח - יצא סרטון שלו עם מחבלים באיוש תומכי חמאס, היו זוג הורים מחבלים עם ילדה בת 5-6. המחבל אמר לו "הלוואי הייתי חוטף אותך", אחר כך גם אמר שהשאיפה שלו שהיא תהיה מחבלת מתאבדת. אוהד שאל אותו אם זה ישמח אותו והוא ענה "אני אעזור לה לעשות את זה".

2. בטלגרם של MoranT - אמא מחבלת הגיעה עם הילד שלה בן 7-8 לעבור השתלה פה בישראל. אומרים לה שהתורם שארגן את הכל הוא ישראלי דתי שאיבד את בנו בזמן האחרון, היא ענתה "אתם היהודים מוזרים". במקום להודות לנו, היא אמרה "אני רוצה שמוחמד יהיה מחבל מתאבד".

לרגע אחד, כשאני רואה סרטון עם גופה של תינוק עזתי או ילד קטן כואב לי, אבל רגע אחר כך אני נזכר שבגיל 5 הוא יעשה הצגה על הוצאה להורג של יהודים, בגיל 8 יתחיל את הקייטנה של חמאס, ובגיל 12 יתחיל עם פעולות טרור על הגדר.

אין לך שום גזר לתת להם - מבחינת למות בשביל "בלסתין" זה הכבוד הכי גדול, זה מה שמלמדים אותם וזה מה שהם רוצים לעשות. הם מוכנים להרוג את הילדים שלהם, אתה חושב שתחנת כוח, לונה פארק או טיסה ללונדון מעניינת אותם?

מכאן אפשר לעבור לפתרונות שהצעת:

1. טרנספר - לא ריאלי.

2. חיסול 2 מיליון מחבלים - לצערי לא ריאלי.

3. מה שלדעתי יכול להצליח, אבל ידרוש נחישות מאוד גדולה: שחרור כל החטופים בכוח בלי משא ומתן, חיסול 100-150 אלף מחבלים במלחמה הנוכחית תוך כדי מצור הדוק על הכל (שישתו מי ביוב), יצירת איזור חיץ של חצי קילומטר, והגדרה ברורה מאוד של "כל הפרת ריבונות של מדינת ישראל נענית בשיטוח שכונה והריגה של 5000 מחבלים". זהו.

זה ייתן לך את השקט בדרום, זה יבנה את הבסיס לפירוק הטרור באיוש, וזה יראה ללבנון מה יקרה אם הם יתנו לחיזבאללה לתקוף אותנו.

הדרך היחידה להצליח ולשרוד פה זה אם נצליח לחסל להם את התקווה להעיף אותנו מפה, וזה יקרה רק באלימות לא פרופורציונלית שלנו. 

אחר כך (בפער של איזה עשור) תתחיל לדבר על מדינה פלסטינית וכל השטויות האלה כדי שלא נהיה אפרטהייד, תוך כדי שמירה על אינטרסים ביטחוניים שלנו בעצמנו. לא או"ם, לא יוניפ"ל ולא עמייאת.

לפני 50 דקות, פריג'י כתב:

שידור ישיר של עזה, כרגע, מוארת כמו עץ חג מולד.

לא מפצצות תאורה או שריפות.

אורות חשמליים בבניינים. המון בניינים מוארים.

ככה נראית עיר במצור שבוכה לדלק?

כדאי שנשנה פאזה.

לא יודע מאיפה השידור הזה, אבל אצל אבו עלי הסרטונים בחושך מוחלט, והטענות הן שאין אינטרנט, חשמל ותקשורת כבר שעה. 

מצד שני הכל פה כבר מפוצץ בפייק ניוז אז לך תדע.

• אהבתי 7
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא צריך להיות חכם גדול בכדי להבין שאם ביום ה-21 ללחימה נוצר מצב שלב העורף חוטף רצף (לא פה ושם, כבר מדובר ברצף לכל עניין ודבר) של פגיעות ישירות ונזקים ברכוש ונפש אומר שחמאס עדיין לא מורתע כלל, אפילו לא קרוב, לרבות היכולות הליבתיות שלו. כמו תמיד, מוכרים לנו לוקשים.

• מבאס 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, David32 כתב:

לייק על הכול חוץ מעל מיא חאליפה. 

יימח שמה ושם זכרה, אבל תסתכל על זה חיובי, דפקו אותה פעמיים:

גם בסרטונים עצמם, וגם ביטלו לה חוזים אז הפסידה כסף.

win win.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 30 דקות, איציק נ. כתב:

במצב כזה אפשר לשים את המפתחות, לארוז מזוודות וללכת מכאן - ואני לא צוחק לרגע.

כשמאלני הפורום, בערך, אם המלחמה הזו נגמרת בהשבת החטופים ולא מה שיכול להתפרש איכשהו כמיטוט החמאס באמת, ושקט מובטח לתושבי הדרום, ורצוי גם הצפון - אנחנו צריכים לחלוטין לארוז וללכת מכאן. כי הפעם הבאה זה רק עניין של זמן.

לפני 15 דקות, יובל .מ. כתב:

מה שלדעתי יכול להצליח, אבל ידרוש נחישות מאוד גדולה: שחרור כל החטופים בכוח בלי משא ומתן, חיסול 100-150 אלף מחבלים במלחמה הנוכחית תוך כדי מצור הדוק על הכל (שישתו מי ביוב), יצירת איזור חיץ של חצי קילומטר, והגדרה ברורה מאוד של "כל הפרת ריבונות של מדינת ישראל נענית בשיטוח שכונה והריגה של 5000 מחבלים". זהו.

זה ייתן לך את השקט בדרום, זה יבנה את הבסיס לפירוק הטרור באיוש, וזה יראה ללבנון מה יקרה אם הם יתנו לחיזבאללה לתקוף אותנו.

הדרך היחידה להצליח ולשרוד פה זה אם נצליח לחסל להם את התקווה להעיף אותנו מפה, וזה יקרה רק באלימות לא פרופורציונלית שלנו. 

אחר כך (בפער של איזה עשור) תתחיל לדבר על מדינה פלסטינית וכל השטויות האלה כדי שלא נהיה אפרטהייד, תוך כדי שמירה על אינטרסים ביטחוניים שלנו בעצמנו. לא או"ם, לא יוניפ"ל ולא עמייאת.

מינוס המספרים, שאין לי שוםו אומדם לגביהם, אני גם די מסכים. כל הכבוד לנו. 

• אהבתי 2
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 15 דקות, ALÞћÃ כתב:

לא צריך להיות חכם גדול בכדי להבין שאם ביום ה-21 ללחימה נוצר מצב שלב העורף חוטף רצף (לא פה ושם, כבר מדובר ברצף לכל עניין ודבר) של פגיעות ישירות ונזקים ברכוש ונפש אומר שחמאס עדיין לא מורתע כלל, אפילו לא קרוב, לרבות היכולות הליבתיות שלו. כמו תמיד, מוכרים לנו לוקשים.

חמאס נלחם על החיים שלו.

בטח שהוא לא משדר שהוא מורתע, הם יעשו הכל כדי שאיזה שמוק בלבנון או אירן יתערב וינסה להציל אותם מאיתנו. בנוסף, הם מחזיקים 220 חטופים שלנו. אם הם ישדרו "רתיעה", יוותרו עליהם סופית והעבודה של ישראל תהיה קלה יותר.

עריכה אחרונה על ידי SlowRide

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל שאין לנו מנהיג שמוריד עכשיו אטום על תימן ומאיים שהפצצה הבאה על אירן אם החטופים לא משוחררים תוך 24 שעות.

• אהבתי 2

לפני 8 שעות, זבובון כתב:

המוסכניק שלי באמת נראה שעובד בניסוי והטעיה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, SlowRide כתב:

עמישראל רוצה לחיות פה בביטחון. זאת המטרה הכללית.

האם יש לך איזשהו ספק שאנחנו לא מסכימים?

כולנו רוצים אותו דבר עבור ישראל, הדיון הוא על איך מגיעים לשם.

גם הדיבור שלי על הפלסטינים נוגע ברווחה הישראלית, בלבד. הרווחה שלהם היא מבחינתי אלמנט בשביל לייצר לנו רווחה, מחזיר אותך למה שאמרתי עם הכפתור הדמיוני.

לפני כשעה, SlowRide כתב:

הם פשוט יעשו את אותו דבר בכל המדינות שהם נמצאים בהן.

עובדתית, יש פלסטינים במקומות אחרים בעולם, ורובם המוחלט בהחלט לא עושה את זה.

לפני 40 דקות, רוןS כתב:

אם אתה מסתכל על המדינות במזרח התיכון, 

איפה עובד הקונספט הזה ?

מצרים ירדן ערב הסעודית קטאר וכו׳ בצורה מובהקת. סוריה ולבנון סוג-של-חצי-קלאצ׳ (יש להם ארגוני טרור פרוקסי של איראן, אבל חיזבאללה על שלל הכח הפסיכי-מפחיד שלו עדיין בחוץ, ואני מניח שזה לא בגלל שהם אוהבי ישראל).

לפני 5 דקות, יבגניפ כתב:

אם המלחמה הזו נגמרת בהשבת החטופים ולא מה שיכול להתפרש איכשהו כמיטוט החמאס באמת, ושקט מובטח לתושבי הדרום, ורצוי גם הצפון - אנחנו צריכים לחלוטין לארוז וללכת מכאן. כי הפעם הבאה זה רק עניין של זמן.

אני חייב לשאול, לא בהתרסה ולא בהקנטה: אתה באמת מאמין בזה, או שסתם משחרר קיטור?

כי מבחינת ההיכרות הוירטואלית שלי את יבגניפ, אני לא יודע מניין ההפתעה ממה שקרה וממה ש(אולי/כנראה)יקרה.

אולי אני סתם ציניקן, הלוואי. לי זה בעיקר מרגיש שאני מפעיל לוגיקה מכל מה שאנחנו יודעים על הממשלה שלנו, input/output, אבל אני כמובן biased. אני מקנא בכם על האופטימיות, בלי פרומיל של לעג הקנטה או כל דבר שלילי אחר, קנאה אמיתית וחיובית, של מי שאיבד את האופטימיות כבר לפני עשור ומאמין שלעולם לא תשוב :( 

הנה מה שרשמתי לשכנים באמריקה, ושתדעו שכאן בטקסס יש תמיכה בלתי מסוייגת בישראל, לא שזה עוזר יותר מדי אבל אנאערף אולי מחמם קצת את הלב או משהו. אפילו יש שם שני משפטים דתיים בסוף, משהו שלא רשמתי לפחות שני עשורים אבל איכשהו הרגיש נכון (בעברית) 

ציטוט

Dear community,

This is not exactly a political post, it's just me trying to vent after many sleepless nights and continuous agony by getting some information out, since it seems like most people are unaware of the severity of what's going on in Israel, and the potential of historical magnitude we might experience in the following weeks / months.

I'm not sure what type of coverage takes place in the media, I'm assuming that some of it is shared to a degree, but if you haven't heard - 10/07 brought a well planned, tactical terrorist strike in Israel, in a magnitude we've yet to see since the holocaust.
Hamas & Iran operatives went deep into Israeli civilian cities and performed atrocious, inhuman acts
(EXTREME VIOLENCE TRIGGER WARNING, CONSIDER SKIPPING THIS SECTION)
(***************************************************************************************)
.
.
,
that included shooting babies point blank & beheading several of them, torturing families and making kids watch it live, burning down entire families, murdering a 70+ y/o woman and uploading images to her family facebook accounts, raping women followed by execution / kidnap, kidnapping civilians and parading them naked in the streets, parading a 6y/o boy while the crowd spits & beats him in the streets, rounding up 250 teenagers during a peace festival and executing them - and the list goes on and on.
.
.
(***************************************************************************************)
Needless to say, these are acts of pure, raw, unhinged EVIL. ISIS grade atrocities. Even the Nazis weren't as cruel.
It's important for me to note: these are not "hear-says" nor "rumors" - many of these actions were publicly, proudly published & celebrated by Hamas, and unfortunately many of my friends had to see the aftermath in person.

Over 1,000 civilians murdered, ~200 kidnapped, the body toll is still incomplete. Hundreds of soldiers gave up their lives trying to protect & extract civilians from the massacre.

My family got it off rather "easy", only one cousin wounded in combat and should be able to walk again next year. Some of my friends - not as lucky. One got his niece kidnapped, another has more than 50 friends dead. If you know an Israeli person, I can pretty much guarantee they've sustained casualties in their 2nd circle, "best case" scenario. Many will report back with 1st circle casualties.

Although I'm an ex-israeli ex-navy person, I do want to acknowledge that Israel is in an ongoing conflict, and that while I do not agree with Hamas (obviously..) - I can understand why they'd attack soldiers or even shoot missiles. Again, understand, not justify. I do not agree with all of Israel's policies & actions, and feel like there are many things that should have happened differently. I do not enjoy seeing civilians dead, whether they're Israeli or Palestinian, jewish muslim or christian. We should celebrate life and always strive to do best by our neighbors.

That said, there is absolutely no justification of the acts depicted above. And there's no way to deal with the Hamas threat while they're hiding underground, in hospitals, schools, etc.
Hamas proved to be the new ISIS, and they're not just butchering civilian jews, they're causing a huge death toll within their own people too. Sick, psychopathic strategy. They WANT Israel to bombard their people, this makes me sick to my stomach.

During the next few weeks we'll be hearing about the middle east conflict, some misguided people will consider this to be politics, so that's why I took my time to try and share with you what is going on. I've seen an American celebrating Hamas's acts on Facebook today, proudly describing how he enjoyed hearing about dead civilians when he work up - and couldn't believe how deeply misguided some people can be.

There is no justification for torturing, killing & mutilating civilians point blank.

Please consider looking into the factual evidence before making a judgement, please pray for the lives of all civilians involved, please stand by Israel as they're fighting OUR fight against terror - because we all know that terror has the tendency to expand if it's not properly put down.

Israel really, direly, needs your support right now. Even if you don't care for Israel, its people, heritage or just the middle eastern never ending b/s - from a purely tactical approach, we need to stand up against terrorism.

I wish all of you a peaceful weekend, I hope I did not cause anyone distress or discomfort.

עושה שלום במרומיו, הוא יעשה שלום עלינו ועל כל עם ישראל
God bless America

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, gadik6 כתב:

גם משהו שכדאי שחלק מהאנשים כאן, שעסוקים בהלקאה עצמית ונסיונות להיות יותר צדיקים מהאפיפיור, יכניסו לראש, ויפסיקו להתעסק בגזרים או בכמה זה מסוכן לא לאפשר להניף דגל של אשף

לא יודע איפה למדת לוגיקה, אבל כדאי שתבקש שיחזירו לך את הכסף.

איך קשורה האמירה ראש ממשלת דנמרק לזכויות הפרט של אזרח ישראלי שגר ברחובות?

• אהבתי 1

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...