Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

חזרתי לא מזמן מהפגנה מאוד קרוב לבית (לא עיר מרכזית בכלל) שבה נכחו כמה מאות אנשים, מפתיע ביחס לגודל האוכלוסיה באיזור.

בחיפה יש הפגנה ממש גדולה, בת"א מעל 130 אלף איש, ויש גם בכפ"ס, הרצליה ועוד.

נראה שכמעט כל הארץ זרועה בהפגנות, אז התשובה לשאלתך- כן, בהחלט.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 60.5 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4907

• SlowRide

4771

• פינדר

3796

• m3x7r3m3

2926

לפני 26 דקות, קורן בן אשר כתב:

אני כל כך המום מהפוסטים לעיל, שלקח לי חצי שעה לחשוב איך לגשת לזה בכלל. זה כבר באמת ברמה שאתה אומר לבנאדם באוגוסט בשעה 12:00 "עכשיו צהריים", הוא עונה לך "לא נכון, עכשיו לילה". "אבל.... הנה השמש". "לא, זה הירח".

רוב התקשורת היום או בידיים של נתניהו, או מסמפטת את נתניהו, או מנהלת עסקי תן-וקח עם נתניהו. ואתה מדבר על התרת קשרי הון-שלטון-עיתון???

אתה יודע, במציאות צריך להביא ראיות כדי להוכיח טענות.

הנה אני עושה לך ולחבריך חיים קלים - יש כתב אישום על שוחד נגד נתניהו שהוא קיבל סיקור חיובי בוואלה.

בוא תראה לי כתבה אוהדת אחת בוואלה מ20 שנה האחרונות.

אחת.

לא צריך להיות קשה, בטוח הכניסו את זה לראיות :)

לפני 8 שעות, זבובון כתב:

המוסכניק שלי באמת נראה שעובד בניסוי והטעיה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי בהפגנה בחיפה - דובר שם על 15,000 משתתפים. היתה לא מעט תחלופה תוך כדי ההפגנה.

ההצגה הטובה היתה בסוף ההפגנה.

@Coro גם אני לא מצליח לפענח את הכתיבה שלך. איזה גיבוב סיסמאות לא קשורות ולא מובנות.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

לא כדאי ללכת להפגנות, זה מתועד.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@Coro גם אני לא מצליח לפענח את הכתיבה שלך. איזה גיבוב סיסמאות לא קשורות.  

@SlowRide ישלחו אותנו לאנצאר?

עריכה אחרונה על ידי sperial

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 45 דקות, יבגניפ כתב:

מילא אני לא מצליח לקבל תשובה איך רפורמה שמובלת על ידי דתיים תשפר את הדמוקטריה, אבל מת שביביסטים יסבירו לי פעם אחת איך ביבי הוא גם הגאון הכלכלי הגדול אי פעם שמוביל את המדינה להישגים כבר 20 שנה, וגם בעצם הוא לא מסוגל לתפקד כי הכל החלטות של בגצ. אז בגצ הם גאונים כלכליים שאנחנו חייבים להם את הייטק וכו'?

זה אחד הדברים שלא מובנים לי. אם הוא הדבר הכי טוב מאז לחם פרוס, איך זה שבג"ץ מפריע לו למשול והוא לא מצליח להתגבר עליו? בחיאת, הפוליטיקאי הכי טוב ever, או אלמר פאד? תחליטו...

• רעיון טוב! 1

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 23 דקות, Coro כתב:

אתה יודע, במציאות צריך להביא ראיות כדי להוכיח טענות.

הנה אני עושה לך ולחבריך חיים קלים - יש כתב אישום על שוחד נגד נתניהו שהוא קיבל סיקור חיובי בוואלה.

בוא תראה לי כתבה אוהדת אחת בוואלה מ20 שנה האחרונות.

אחת.

הנה בשבילך. יש שם שתי דוגמאות די אוהדות, לבטח לא סיקור עויין. https://www.haaretz.co.il/magazine/2015-10-29/ty-article/.highlight/0000017f-ef98-d223-a97f-efddf4800000

אבל עזוב, אני בכלל לא מתייחס לוואלה הדי זניח.

ישראל היום, מעריב, ערוץ 14,  ערוצים  12 ו-13, מה זה בדיוק? תיכף תגיד שאלה שופרות של השמאל.

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 37 דקות, Coro כתב:

תראה לי כתבה אוהדת אחת בוואלה מ20 שנה האחרונות.

ba

ma

פסי כו לו גית!!!

זה לא וואלה, אבל כל העצבים שלה זה על זה שמי שניסח הודעה עליה בעיתון, לא פירט את כל מעלותיה של הגברת.

חלקים גדולים מהתקשורת פה עובדים פול טיים אצל הזוג ואתה עוד מבקש הוכחות...

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 37 דקות, Coro כתב:

מה שהיה בראיות זה משהו כמו 300 מקרים אבל מתוכם כמעט הכל היה או לא מובהק או עויין, בקיצור היו שם אולי 5 מקרים שאפשר לפרש כאוהדים.

התיק הזה כולו מתנהל על ידי התביעה בצורה הכי שכונה שיכול להיות, הם כבר תיקנו את כתב האישום שם 5 פעמים.

האתר שלי: long.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 29 דקות, sperial כתב:

@SlowRide ישלחו אותנו לאנצאר?

לא, אבל עלולים להיטפל אליך בעתיד עוד לפני שהוצאת מילה מהפה במקומות כאלו ואחרים.

זה בדיוק מה שקורה לאותה אושיה ירושמלית שדיברתי עליו קודם, ולמה הוא מוצא את עצמו עצור למרות שבכלל לא השתתף בהפגנה.

אתה לא חייב להיות דמות בולטת או אפילו לעשות משהו מיוחד בשביל שיתייגו אותך, סתם ביש מזל.

ועדיין, להפגנות אלך גם אלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי שבמשטרת חיפה יותר רגועים. ארגנו יפה את הצומת, הסתובבו בין המפגינים. הסדר נשמר גם בלי מעורבות שלהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 שעות, יבגניפ כתב:

ישראל תמיד היתה דמוקרטיה מוגבלת למדי, גם בגלל הכיבוש, גם בגלל היחסים עם הערבים עם אזרחות ישראלית, גם בגלל קבוצות דת לא דמוקרטיות שאחוזן באוכלוסיה בעליה מתמדדת.

מה היה לפני 1995 לא כל כך מעניין. זו סתם עוד דמגוגיה בשקל. כי במציאות מישהו כמו שר הלאפות, למשל, נתפס כאדם לא לגיטימי לשתף בשלטון רק עוד לפני איזה שנתיים וגם זה השתנה. 

מה שמעניין זה האנשים שמקדמים את הרפורמה ומה התוצאה לה הם מצפים. וכשמסתכלים על זה ומגלים שחוץ ממעריצי ביבי זו רפורמה שמקודמת לחלוטין אבל ממש לחלוטין על ידי דתיים מכל הזרמים והסוגים - מבינים גם לאן זה הולך.

כתבתי כבר אתמול, ושלשום, ובטח לפני: דמוקרטיה היא סט ערכים. אתם רוצים לרוקן אותה מכל מה שהיא, חוץ מ"אבל הרוב רוצה!". זה מקסים בנאיביות שלו. אבל בוא..

אחי אתה צריך טיפול מעמיק אולי אתה לא שם לב את  כ-ל הבעיות שיש כאן אתה מייחס לדתיים או חרדים שמת לב? 

האובססיה שלך הזויה...

• מצחיק 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 35 דקות, RK כתב:

איך זה שבג"ץ מפריע לו למשול והוא לא מצליח להתגבר עליו?

תראה... 

זה בטיפול

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, yd b-4 כתב:

אחי אתה צריך טיפול מעמיק אולי אתה לא שם לב את  כ-ל הבעיות שיש כאן אתה מייחס לדתיים או חרדים שמת לב? 

האובססיה שלך הזויה...

אם לא דת וכל הצרות שזה גרם בעולם, היינו כבר מיישבים את הגלקסיה עכשיו.

עריכה אחרונה על ידי vadim6385

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...