Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

לפני 24 דקות, יובל .מ. כתב:

מבחינתי גם הצגות זה מימון סקטוריאלי, פשוט סקטור קטן יותר. 

גם בלי אברכים יש שירותי דת שהמדינה מממנת וזה בסדר גמור. אלא אם אתה ליברטריאן שחושב שהכל צריך להיות מופרט והמדינה לא צריכה לספק שום שירות לאזרח.

אפשר לנהל דיון על כל תחום וכל שקל שעובר בו. אבל אין באמת שום מקבילה לחרדים היום. יש הרבה הסברים למה.אבל העקרוני ביותר הוא ששחקנים בהבימה לא מביאים לעולם עשרה ילדים שכל מה שהם לומדים זה משחק. והם לא מנהלים מפלגה סקטוריאלית שדואגת רק לילדים של השחקנים כי ההורים שלהם חושבים שצ'כוב חשוב יותר מאינפי או אנגלית.

• אהבתי 2
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 60.6 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4915

• SlowRide

4788

• פינדר

3816

• m3x7r3m3

2926

לפני 16 דקות, יובל .מ. כתב:

בתיאוריה.
בפועל מרכזי הספורט של העירייה יקרים פי 2 ו-3 מחדרי כושר מובילים.

זה כמו שיש תקצוב למרכזי הפועל, ביתר ומכבי שאמור להגיע לקבוצות, בפועל הוא נעצר אצל כל מיני עסקנים.

חרדים עם כדור.

לא מבין איך זה קשור. זה עניין מוניציפלי.

פעם אחרונה שבדקתי, כל מתקני הכושר בפארקים היו בחינם.

הקאנטרי שלי בת"א עולה 250 ש"ח בחודש.

אולי אצלך ראש העיר גונב כסף. אז טפל בזה...

בפועל, אתה מדבר לא לעניין.

תקציב משרד החינוך והבריאות מחולק לטובת כלל הציבור, לפי מבחנים שעושים כל תקציב מחדש. לא לפי הסכמים קואליציונים שמפנים תקציב לקהל בוחרים מצומצם.

• אהבתי 1

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 54 דקות, יובל .מ. כתב:

מבחינתי גם הצגות זה מימון סקטוריאלי, פשוט סקטור קטן יותר. 

מדינה היא לא רק ישות כלכלית.

היא צריכה שיהיו בה גם מוסדות שלא מכניסים כסף וממומנים על ידה.

בין היתר תרבות ודת.

לא מפריע לי שיש מימון לבתי כנסת או לבימה,זה חלק מהתרבות ואי אפשר לנתק אותה מהמדינה.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, oryo כתב:

אנשים נורמלים יודעים להפריד בין מחבל ואזרח, אנשים נורמלים מתנגדים לאזרחים מתים ללא הבדל דת גזע ומין. 

זו בכלל לא שאלה פוליטית, מדובר באנושיות ומוסר בסיסיים לחלוטין, שחלקנו איבדו בדרך. 

אני בטוח שאתה יודע שהאזרחים החבבים האלו העלו את שלטון החמאס בעצמם. והוא עדיין זוכה שם לתמיכה גדולה מאוד. למה אני אמור לרחם על אזרח שבחר בהנהגה שגורמת לי  ולו למות? 

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, yd b-4 כתב:

אני בטוח שאתה יודע שהאזרחים החבבים האלו העלו את שלטון החמאס בעצמם. והוא עדיין זוכה שם לתמיכה גדולה מאוד. למה אני אמור לרחם על אזרח שבחר בהנהגה שגורמת לי  ולו למות? 

נאיבי להאמין לאחוזי תמיכה שהם מראים כלפי חוץ.

אתה לא צריך לרחם עליו אלא לפעול כלפיו בהוגנות ואנושיות בסיסית.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, yd b-4 כתב:

העלנו ממשלה שמתגאה בזה שהיא ימין מלא על מלא, עם אדם שמיועד להיות שר לבטחון פנים שהולך לטקסים בהם מחלקים צמידי ״מזל שאני לא גוי״.

אתה יכול לנסות לדמיין איך זה נראה מבחוץ, ולא מתוך הנרטיב הפנים ישראלי המתגונן?

אם כן אז זו התשובה.

אפשר גם להרחיק בדוגמאות היסטוריות. אני מרחם על היפנים שמחקו להם 2 ערים עם פצצות אטום ועוד אחת סתם בפצצות רגילות. מזל שהאמריקאים בחרו גם לרחם על קיוטו ולא מחקו גם אותה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 23 דקות, yd b-4 כתב:

שאלה מתריסה,

אם מחבל מנוול בא לרצוח ילדים בישראל, מה אפשר לצפות ממנו? הרי הישראלים בחרו בן גביר?

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לוגיקה ביביסטית במיטבה - אבל המורה הם התחילו!!!

בקיצור, למרות ההסתה, השקרים והגועל נפש שיוצא מהאישה הזאת, הם חכמים שם בליכוד.

מפחדים חלילה שהחילונים יקלטו שעושקים אותם, אז בואו נשסה אותם אחד בשני, אין כמו קצת ׳0מאל׳ טוב בשביל לעשות את זה -

אהה ולכל החוששים לשלום הדמוקרטיה, לא לדאוג, טלי גוטליב לשירותכם -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 39 דקות, Potato כתב:

מדינה היא לא רק ישות כלכלית.

היא צריכה שיהיו בה גם מוסדות שלא מכניסים כסף וממומנים על ידה.

בין היתר תרבות ודת.

לא מפריע לי שיש מימון לבתי כנסת או לבימה,זה חלק מהתרבות ואי אפשר לנתק אותה מהמדינה.

אחלה, אז אפשר לטעון שרק החרדים הם עלוקות.

לפני 19 דקות, יבגניפ כתב:

אפשר גם להרחיק בדוגמאות היסטוריות. אני מרחם על היפנים שמחקו להם 2 ערים עם פצצות אטום ועוד אחת סתם בפצצות רגילות. מזל שהאמריקאים בחרו גם לרחם על קיוטו ולא מחקו גם אותה.

אם היפנים לא היו תוקפים את פרל הארבור לא היו מוחקים להם ערים.

לפני 7 דקות, MZN כתב:

לוגיקה ביביסטית במיטבה - אבל המורה הם התחילו!!!

בקיצור, למרות ההסתה, השקרים והגועל נפש שיוצא מהאישה הזאת, הם חכמים שם בליכוד.

מפחדים חלילה שהחילונים יקלטו שעושקים אותם, אז בואו נשסה אותם אחד בשני, אין כמו קצת ׳0מאל׳ טוב בשביל לעשות את זה -

היא לא החביבה שלי, אבל כשהשמאל דרס ציפו מהימין לשבת בשקט. עכשיו הפוך.

ביבי צריך להיזהר עם כמה כספים הוא מחלק, כי זה יכול להתהפך עליו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 דקות, יובל .מ. כתב:

היא לא החביבה שלי, אבל כשהשמאל דרס ציפו מהימין לשבת בשקט. עכשיו הפוך.

ביבי צריך להיזהר עם כמה כספים הוא מחלק, כי זה יכול להתהפך עליו.

דרס איפה? 

לא ירדתי לעומק הנושא של ה 53 מיליארד לעבאס, אבל לפי תגובה של בנט זו הייתה הס״כ תוכנית חומש של 5 או 6 מילארד בשנה, תוכנית שגם מקודם אישרו.. זה לא נכון? הרי אני בספק שזרקו עליהם 53 מיליארד ככה סתם, או אפילו רבע מזה. 

דרך אגב, זה אינטרס של כולנו שרמת החיים שם תעלה, ע״ע חוסר המשילות בכל המדינה הזאת. כמובן שזה צריך לבוא עם אכיפה ועונשים קשים הרבה יותר.

ובאמת שיש לה לוגיקה של ילדה בת 4 ׳ניסו לקנות את החרדים עם צ׳ק פתוח׳ - עכשיו אנחנו שופטים על פי ניסיונות? כי אם כן, ביבי הלך עם עבאס... אפילו על פי סמוטריץ׳...

על פי עמית סגל, דרעי הולך לאוצר... בהצלחה לנו. 

https://t.me/amitsegal/20482

ממש קיוויתי שאיכשהו סמוטריץ׳ יגיע לזה.. 

עריכה אחרונה על ידי MZN
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, יובל .מ. כתב:

ואם אני לא הולך להצגות? אם התרבות שלי זה חדר כושר, למה שלא ישלמו למדריכים בחדרי כושר כדי שהמנוי שלי יהיה יותר זול?

במרחק של 100 מטר מהבית שלי ישנו מרכז קהילתי שכולל חדר כושר מסובסד על ידי עירית תל אביב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, יובל .מ. כתב:

חחחח

אחרי שעשרות תגובות פה מזבלים את המוח על ״החמאס תוקף אזרחים״...

בפרל הארבור, היפנים תקפו בסיס צבאי וחיילים.

בנגאסאקי והירושימה הרגו אזרחים, זקנים, נשים וילדים.

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 דקות, יובל .מ. כתב:

אחלה, אז אפשר לטעון שרק החרדים הם עלוקות.

אפשר. הוסבר לך חמש פעמים למה על ידי חמישה אנשים שונים.

לפני 10 דקות, יובל .מ. כתב:

אז למה כתבת שהיה מפריע לך אם היו מעמידים ילדים ערבים בשורה ויורים בהם או משהו כזה? הרי גם פה הסיפור שלך זה ש״הם התחילו״.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, oryo כתב:

מסכים איתך שמוסר זה מאוד סובייקטיבי, אין כאן הקשר אז קל ללכת לאיבוד - אני לא נכנס למיקרו של ענייני מוסר, אבל במאקרו להרוג בלתי מעורבים זה עניין מוסרי עם הסכמה רחבה יחסית. 

יש מיקרו, במסגרתו לא תמיד ברור אם שווה להוריד בית עם משפחה חפה מפשע כי יש מתחת לאדמה מישהו שמפעיל פצצה בשלט רחוק, אבל ברור שאני לא נכנס למקרי קצה. 

הפואנטה היא שבלחימה אסימטרית בתוואי מהצפופים בעולם, כשאתה טוען שאסור לסכן את חיילי צה״ל בשביל לא לפגוע באזרחים אז או שאתה לא מסוגל לחשוב צעד אחד קדימה ולהסיק מה זה אומר בפועל, או שאתה כן ובאמת מאמין שזה בסדר לכתוש בלתי מעורבים בגלל ההצדקות בהם בחרת. כשאתה האחרון, הפער המוסרי (מבחינת כמה זה בסדר להרוג בלתי מעורבים) בינך ובין חמאס מצטמצם לענייני טקטיקה (אנחנו מתפוצצים באוטובוס כי זה יותר קל מלפוצץ בסיס מול אנחנו מפוצצים בית עם משפחה כי זה פחות מסוכן מלשלוח כח קרקעי).

השורה התחתונה היא אותו חרא: אזרחים מתים.

אני רק רוצה לציין שמה שרשמת כאן לא רלוונטי, עד כמה שאני יודע מבצע עם כוח קרקעי תמיד מוביל ליותר אזרחים הרוגים, לא פחות. רואים את זה בכמויות ההרוגים במלחמת לבנון השניה, מבצעי עופרת יצוקה וצוק איתן לעומת עמוד ענן ושומר החומות למשל. גם במדינות אחרות כמו אפגניסטן ועיראק המשוואה הזאת מחזיקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...