Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נורות לד ללוחית רישוי

שימו לב! השרשור הזה בן 4129 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

אני מעוניין להחליף נורות ללוחית הרישוי ברכב הונדה סיוויק 2008 (היבריד) לנורות לד.

יש לי כמה שאלות, האם אור לד לבן זה חוקי ועובר טסט?

איזה סוג נורה תתאים לרכב שלי וכמה לדים כדאי שיהיו לה כדי שהיא מצד אחד תאיר טוב (כמו המקורית) ומצד שני לא תהיה חזקה מדי.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאחר שהמדובר בנורות ללוחיות הרישוי, ולא בנורות ראשיות, אז אין בעיה להחליף.

אור לבן זה האור הפשוט/סטנדרטי, כך ששאלתך לעניין זה לא ברורה.

הנורה צריכה להיות מותאמת לתבריג, לגודל הפיזי (כי על הנורה יש כיסוי פלסטי שקוף שנסגר),

ולעוצמת המתח ברכב (12V/24V). מצ"ב לנוחיותך תמונות רלוונטיות מ"גוגל".

http://www.google.co.il/search?q=%D7%A0%D7%95%D7%A8%D7%AA+%D7%9C%D7%93+%D7%9C%D7%A8%D7%9B%D7%91&hl=iw&tbo=d&site=webhp&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=_rcCUe7sAo_c4QTZnoGIBg&ved=0CAcQ_AUoAA&biw=1365&bih=716

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשמח אם תפרט מה זה אומר,

למשל אני רוצה להמזין את הנורות האלה: http://www.ebay.com/itm/10pcs-Car-Ultra-White-8-LED-3020-SMD-T10-W5W-Bulb-Wedge-Side-Light-Bulb-OP006-10-/200840487901?pt=Motors_Car_Truck_Parts_Accessories&hash=item2ec306a3dd&vxp=mtr

יש בהן את מה שאתה מדבר עליו? מה זה עושה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קפוץ לחנות לאביזרי רכב או חלפים יתאימו לך שם משהו בקלות וכך על המקום תוכל לראות שאין תקלות ושהנורה מתאימה.אני קניתי ב30 שח זוג שבכל נורה 6 לדים.באיבי הכי זול שמצאתי זה 15 שח

לדעתי שווה את המשלוח ,נורת תקלה,התאמה פיזית וכו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל באיביי כפי שאתה רואה מוכרים 10 נורות 8SMD ב 16 ש"ח אז את האמת חבל לי על הכסף, במיוחד שאני יודע שרוב המוכרים בארץ מזמינים מאיביי ומוכרים כאן ב 400%, משהו הזוי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל באיביי כפי שאתה רואה מוכרים 10 נורות 8SMD ב 16 ש"ח אז את האמת חבל לי על הכסף, במיוחד שאני יודע שרוב המוכרים בארץ מזמינים מאיביי ומוכרים כאן ב 400%, משהו הזוי.

כל חנות מסכנה וקטנה של אביזרים/חלפים לרכב (כמובן לא הום סנטר או אייס בטעות) תמכור לך נורות לד לבנות ב10-15 שקלים

ליחידה. במידה ולא מתאים תמיד תוכל להחזיר ולהחליף אם סגרת מראש עם המוכר.

תוציא את הנורה הקיימת שיש לך, לך איתה לחנות שכזו, ותגיד לו שאתה רוצה בדיוק כזו, רק בצבע לבן. לא ממש מסובך.

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שאתה קונה תוציא את שלך ותראה איך היא מאירה,יש נורות שמאירות אנכי ויש אופקי,אם תקנה משהו לא מתאים זה לא יאיר לך נכון.

שים לב לזה.

בהצלחה.

Scan Speak

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנורות לד שאצלי ברכב כן מעלות סימן אזהרה בכל הנעה של הרכב הנעלמת אחרי כמה שניות,לא מפריע ממש אבל הייתי שמח לפתור את זה..נלמד להבא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4129 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...